Ana Menü

[UEFA Avrupa Ligi 2.Öneleme] Vikingur 0-4 Beşiktaş [22.07.2010]

Başlatan CR7, Temmuz 18, 2010, 10:49:06

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carsi52

O adam Erhan çok iyi işler yapıyor Antalyaspor ona yaramış dedikten sonra artık takmamaya başladım :lol

Tur hayırlı olsun.

Devre arasında Vikungurlu oyuncular yada başkanları daha fazla atmayın dediğide belli.Yoksa yürüyerek bile her türlü gol atardı bu takım.
Bölünür senin için uykular!

erdibatmaz

Bu maçı hazırlık maçı gibi görüyorum ben. Yani basit top kayıplarına aldırmıyor, sadece oyun mantalitesine dikkat ediyorum. Diğer iki maç da öyle olacak. Bu takıma gelecek iki yabancıyla birlikte çok daha fazla güçleniriz. Quaresma zaten kendine hayran bırakıyor. Kendisinin bu maçta gol atmasını istemedim açıkçası. İlk golü biraz daha anlamlı bir maçta atmalı; mesela 5. haftadaki maçta. Spikerin Bobo hakkında söyledikleri doğruydu. Bobo bu takıma ayak uyduramaz. Quaresma ile Delgado'yu beraber izlerken, Delgado'nun adam geçmede o kadar iyi olmadığını anladım. Başka bir deyişle, pek cesur olmadığını. Hep garanti paslar peşinde. Sakatlıktan mı korkuyor anlamadım. Neyse, böyle bireysel şeylere de bakılıyor bu tür maçlarda. Özet geçerek söylüyorum, takım hem takım olarak, hem de bireysel yetenek olarak son yılların en iyi seviyesinde bir sezon geçirecek. Daha şimdiden gelen şampiyonluk havası iyi mi kötü mü, onu bilemedim.
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

NoPasaran

MAÇ MAÇ değildi..

Nihat hariç kimseyide beğenmedim açıkcası..Onunda istekli oluşu..

Futbolcular köyü oynadı demiyorum elbette ama onlarıda konsatre etmek kolay değildi..

Ben maçtan sonra NTVSPOR daki yorumlara taktım fena. Sanki yenilmişiz gibi bir hava ortaya koyup garip konuşmaları hoşuma gitmedi..

Güntekin Onay ve Murat kosovanın Ferrari için yaptığıu olumlu yorumlar bence çok doğru. Bu Takımın en iyi savunma oyuncusu Bencede Ferrari..

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Alıntı yapılan: L_James_23 - Temmuz 22, 2010, 23:37:36

:ok :ok :ok

bu yılın en büyük transferi!

Nihat bu iste, bekledigimiz özledigimiz Nihat, bosuna seni destekleyip, köstek olmamisiz...

bu sene cok sey bekliyorum senden..Mactada gayet hirsli ve caliskandi.

Quada ayni sekil, defansa kadar gelmesi beni sevindirdi, yani kosuyor mucadele ediyor, garip garip dolasmiyor,

Delgado desen yerine oynamadi fakat olumlu izlenim birakti o da rakip GUCSUZ oldugundandir, ki gucsuz rakiplere karsi

delgado super oyuncu, ama iste artik her rakip guclu...
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Kralkartal21

Nihat bu maç golden fazla bişey yapmadıki.. Tamam golleriyle dönmesi çok güzel bana görede bu yılın en iyi transferlerinden biri Nihat ama ben bu maç pek bişeyini göremedim. Hırs bütün futbolcularımızda vardı. Herkes maçı bırakmış Quaresma hala pres yapıyordu örneğin.

Nihat'dan önce Quaresma var bence. Adam 3 tane asist yaptı. Çokda güzel oynadı.

Delgado'ya değinmeden edemiycem. Delgado'yu en çok savunanlardan birisiyimdir mutlaka ama artık bende sıkıldım. Bu maç aslında o kadar kötü oynamadı, hatta şaşırdım bu kadar topla haşır neşir olmasına ama bi insan topu alıp hiç mi dikine gitmez arkadaş. Pası alıyor 2 metre yanındaki adama atıyor başkada bişey yok. Pas al-ver al-ver. İnsan biraz kaleyi yoklar.Bir tane vurdun dağlara denizlere gitti top. Umarım asıl yerinde oynamaya başladığında düzelirsin Delgado.

Tur hayırlı olsun.
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Cem Goren

Alıntı yapılan: Kralkartal21 - Temmuz 23, 2010, 02:04:09

Delgado'ya değinmeden edemiycem. Delgado'yu en çok savunanlardan birisiyimdir mutlaka ama artık bende sıkıldım. Bu maç aslında o kadar kötü oynamadı, hatta şaşırdım bu kadar topla haşır neşir olmasına ama bi insan topu alıp hiç mi dikine gitmez arkadaş. Pası alıyor 2 metre yanındaki adama atıyor başkada bişey yok. Pas al-ver al-ver. İnsan biraz kaleyi yoklar.Bir tane vurdun dağlara denizlere gitti top. Umarım asıl yerinde oynamaya başladığında düzelirsin Delgado.

altın kapılarımız kan oldu tayfun

AsA

OyLe yada boyLe bekLedigimiz gibi ezdik gectik sira oburkunLer'de..!

Simurg

Valla böyle skorlar görmeye başlayınca ne olursa olsun insanın içi umut doluyor.
İnşşallah bu sene sağlam geliyoruz.

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

BJK_Kübra

3ten çok atıcamızı biliyodum attıkta çok şükür:) Güzel maçtı yedekler felanda oynadı iyi oldu.. Evet bencede böyle skorlar insana daha çok umut veriyo güzel oluyo inşallah hep böyle devam ederiz=)
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

IL Capitano

Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

IL Capitano

Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

carsi52

Bölünür senin için uykular!