Ana Menü

İtici tipler hep vardır hayatımızda...

Başlatan Simurg, Temmuz 17, 2010, 22:40:50

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Simurg

Hayatımızın her anında böyle insanlarla karşılaşırız MALESEF !
Hani ne kadar kaçmak istersen o kadar yakınındadırlar.
Sen kaçmıyorsun çekiyormuşsun gibi..
İnat yaparcasına, damarına basarcasına..

Sen tatile gidememiştirsin hatta işten güçten stresten internete girmeye bile vakit bulamıyorsursun;
O, msni açar, kendini dışardaya alır ve iletisine havuzzzz yazar.

Otobüs durağında o sıcakta yaklaşık yarım saat otobüs beklemiştirsin;
O, durağa son gelip ilk otobüse binendir ve en son kalan boş koltuğu kapmıştır.
- Camı açarmısınız dediğinizde
Yeni banyo yaptım açamam üşütüyorum der...

Dershanedesinizdir. Yıl boyunca hiç çalışmayan tiki canan bunun yanında sürekli erkek peşinde koşar sınıfın ortasındaa
'' hojamm cenk saçımı çekiyoooo yhaa sığır beyin çekmesene ufhh yaa tarık o benim en sevdiğim kalemdiii ömerrr alemsin yaaa'' diye geçirir.

Sene sonu sınava girersiniz. O barajı ıkına sıkına geçmiştir. Ama baba parasıyla üniversitede okur.
Siz ise açıkta kalmış ve elinizdede yalnızca össnin boş zarfı kalmıştır...

Otobüse binersiniz yanınıza full maktaj yapmacık konuşurken tükürük saçan bir tiki arzu oturur.
Telefonu çalar, tüm otobüse bunu dinlete dinlete konuşur gülüşür ve bütün ameleliklerini sergiler.
iki durak sonra yanına bir cengaver gelir  ve anlarsınız ki sevgilisidir.
O nun bile sevgilisi vardır ve sizin yoktur...

Ve bir çok örnek..
Benim bugünlük bunlar aklıma geldi  daha aklıma geldikçe yazıcam

Sizlerinde yazılarınızı bekliyorum.

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

Cem Goren

otobuse bınmek ıcın sırada beklersın o ara andaval'ın bırı gelır sırayı bozar ve dıger ınsanlardan ses cıkmaz sen konusursun sıra var dıye o sırayı bozan dallama derkı ne olcak bı kısıden dıye. hanı sırada bekleyen ınsanların o adama karsı cıkması gerekırken sana bagırırlar bı kısıden ne olcak dıye(bunu yasadım resmen)

o tatıl olayları kadar nefrett ettıgım bı olay yok lan nereye cehennem olup gıdıyosan gıt ıste daha ne yazıyosun.

maca gıdersın stres atmak desarj olmak ıcın etraf apacı kaynar hanı dersın ben bunlarlamı aynı takımı tutuyorum

halı sahada mac yaparsın bırısını maca cagırmıssındır ılk defa aramıza katıldıgı ıcın ona agzını acamassın hanı sozum ona mısafırmız ya o ne mallık yaparsa yağsın guıza'yı gecsın ama ona sesın cıkmaz...

otobuste cam olayı zaten okul zamanı her zaman yasadıgım bı olaydır. camı ac dersın soguk hastayım ter terden les gıbı kokar buram buram ter dokulur bır gram hava gelmesını ıstemez pıslıge alısmıstır artık. sen acarsın camı o kapatır sen bı daha acarsın o ara arkadan bı yaslı teyze yada amca ""oglum kapat camı usuyorum hastayım"" der kapatmassan SAYGISIZ olursun kapatırsan havasızlıkdan oleceksın...

yolda kıtap tasır ama o kıtabı okumaz sırf hava olsun dıye o kıtabı almıstır yanına adam hanı kıtap dursun lazım olur yada dursun havam olur gıbısınden

aklıma geldıkce devamı gelır
altın kapılarımız kan oldu tayfun

erdibatmaz

ahahaha :D dünya sizin etrafınızda dönmüyor gençler.
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

CR7

Alıntı yapılan: Free Idea - Temmuz 17, 2010, 22:52:34
ahahaha :D dünya sizin etrafınıza dönmüyor gençler.

:ok

bence de..

belki sizin için de bu gibi şeyler düşünenler olmuştur. kimse mükemmel değildir.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

K.D

I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

Simurg

Yüzmek için öğle saatinin bitmesini beklersiniz..
Nihayet zaman gelir ve bi sevinçle kumsala koşarsınız tam denize giricekken yan tarafta birisi denize işer.
Gelde yüz.

BEŞİKTAŞK

carsi52

Alıntı yapılan: Simurg - Temmuz 18, 2010, 11:55:40
Nihayet zaman gelir ve bi sevinçle kumsala koşarsınız tam denize giricekken yan tarafta birisi denize işer.
Gelde yüz.

Büşra harbi sende çok şey istiyorsun yani ;D
Sen birisini işerken görmesen bile yüzlerce insanın işediğini zaten bilmen gerek :lol
Bölünür senin için uykular!

Simurg

Göz görmeyince gönül katlanır diyenlerdenim :D

BEŞİKTAŞK

Simurg

Arabasının arkasına okudğundan değil sadece gösteriş için kitap koyan tipler.
Tek kitapla sosyalist, kapitalist, devrimci vs. olanlar.
Tek filmle coni dep ancelina joli vs. hayranı olanlar.
Konu hakkında tek bilgisi bir cümleden ibaret olup çok bilgi sahibiymiş gibi konuşanlar.
Laf eveleyenler veya geveleyenler..
Bana gıcıklık yapanlar. ;D

BEŞİKTAŞK

KeePSaKe

Alıntı yapılan: Simurg - Temmuz 18, 2010, 11:55:40
Gelde yüz.

İşese yine iyi  ;D
Since 1903

Simurg

Uzun zamandır uyuyamıyorsunuzdur.
O sabah uykunuzda keyfinizde yerindedir birden kapı zili çalar ve sabahın 9 unda saçma sapan bir sebeple uyanırsınız.

BEŞİKTAŞK

Banucan

Alıntı yapılan: Simurg - Aralık 21, 2010, 11:21:55
Uzun zamandır uyuyamıyorsunuzdur.
O sabah uykunuzda keyfinizde yerindedir birden kapı zili çalar ve sabahın 9 unda saçma sapan bir sebeple uyanırsınız.
sevdim bunu ;D
FEDA