Ana Menü

3. Bomba ! Raul Beşiktaş'a doğru

Başlatan NoPasaran, Temmuz 14, 2010, 23:51:22

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

erdibatmaz

Raul zaten hiç öyle ciddiye binmedi bence. gelmeyeceği biliniyordu.
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

CR7

Bugün şu an basın toplantısı var. olur mu olur valla :D Turquia ve Besiktas dedi :D
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

K.D

demiştir de o türkiyede beşiktaş en büyük kulüp ben o kadar büyük kulüpte oynayamam demiştir:Drealden sonra ağır gelir adama:D
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

CR7

Raul'dan Türkiye itirafı!

Real Madrid'e düzenlenen bir tören ve basın toplantısı ile veda eden 33'lük efsane golcü Raul Gonzalez veda töreni sırasında geleceği hakkında da konuştu.
Almanya'nın Schalke 04 ekibiyle kesin anlaşmaya vardığı ve bu takıma transferine kesin gözüyle bakılan Raul düzenlenen veda toplantısında medya mensuplarının da sorularını yanıtladı.

TSİ ile 14.45'te mikrofonların karşısında geçen ve İspanyolca gerçekleştirilen bu toplantıda Raul ilginç de bir ifade kullandı.

Alman bir muhabirin İspanyolca Raul'a Almanya baskısı yapması karşısında toplantıda karşılıklı gülüşmeler yaşanırken muhabir tecrübeli golcüye "Gittiğiniz yere ailenizi de götürecek misiniz?" diye sordu. Raul bu soruyu "Gittiğim her yerde ailem benimle olacak" şekilde cevaplarken geleceğinin birkaç gün içinde belli olacağını söyledi. Raul'un bu açıklamalarından sonra Alman muhabirin yine karşılıklı gülüşmeler içinde "Almanya'yı seviyorsunuz, sıcak bakıyorsunuz?" şeklinde sorusuna Raul yine gülerek "Almanya'dan da hoşlanıyorum, İngiltere de, veya Türkiye'de" ifadeleriyle cevap verdi.

Raul Real Madrid'den ayrılışının nedeni olarak ise "Zamanı geldi" açıklamasında bulundu.

Kısa süre içinde Schalke 04'e imza atması beklenen Raul'un bu sözleri ise İspanyol oyuncuya gelen teklifleri gözler önüne serer gibiydi. Ünlü golcünün adı İngiliz ekipleriyle de anılırken bir dönem yerli medyada Galatasaray ile de yan yana gelmişti. Raul'un basın toplantısında "Almanya, İngiltere, Türkiye..." demesi dikkatlerden kaçmadı. Raul geleceği konusunda ise beklenen "Schalke 04" açıklamasınını yapmadı.

Real Madrid'in efsane isminin veda toplantısı devam ediyor.
Esat DERGİ
26.07.2010
Kaynak : Sporx.com

:ok
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

KeePSaKe

Since 1903

carsi52

Raul transferi yatar.
İngiltere yada Almanyada oynıcakmış..
Bölünür senin için uykular!

KeePSaKe

Raul'ü de alabilirler

Raul'un basın toplantısında söylediği, "Almanya'yı seviyorum, İngiltere'yi seviyorum, Türkiye'yi de seviyorum" sözleri, Almanya'da farklı İngiltere'de farklı Türkiye'de farklı okundu. Sky Sports, İspanyol yıldız Guti'yi alan Beşiktaş'ın sürpriz yapıp Raul'ü de Guti'nin yanında götürebileceğini iddia etti.

Fotomaç
Since 1903

AsA

Ihsan sen biseyLer biLiyormusun RauL hakkinda var mi biLgin.? ShakLe iLe daha anLasmamis diye duydum ben..

[KralKartal]

:) Yakinda paslasirim, son gelismelerden bilgim yok, calismalar gizli yurutulmekte sanirim

ama Raul suan Schalkeye yakin gibi hatta kesin gibi gozukuyor... Ingiltereye gitmeyecegi kesin,
Almanya ve Turkiye arasinda gel gitler oluyor.
:bjk
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

KeePSaKe

VE RAUL SCHALKE`DE

Beşiktaş`ın bir süredir transfer gündeminde olan Raul, Bundesliga takımlarından Schalke 04 ile anlaştı. Bugün öğleden sonra yapılacak sağlık kontrolünden sonra yıldız futbolcu 2 yıllık anlaşma imzalayacak.

http://haber1903.com/Haber-15158-ve-raul-schalkede
Since 1903

Cem Goren

Kendi düşen ağlamaz
Bir tarafta İstanbul'da yeniden doğan Guti Hernandez... Diğer tarafta ise Beşiktaş'ı geri çevirip, Schalke'ye imza atan ve 4 maçta alınan 4 yenilgi sonrasında krizin ortasında kalan Raul Gonzalez...

Beşiktaş'ın teklifini geri çevirip, Almanya'nın Schalke kulübüne giden tecrübeli golcü Bundesliga'da kabusu yaşıyor. Sezona şampiyonluk hedefiyle başlayan Schalke, 4 maçta 4 mağlubiyet alarak ligin dibine demir attı. Teknik direktör Felix Magath'ın koltuğu sallanıyor, henüz golle buluşamayan ve sahada varlık gösteremeyen Raul'ün eski gücünde olmadığı konuşuluyor. Hal böyle olunca, Beşiktaşlılar'a da şu sözü söylemek kalıyor: Kendi düşen ağlamaz...
altın kapılarımız kan oldu tayfun

NoPasaran

Bir Milana gıcığım
Bi schalkeye

beter olsunlar
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Cem Goren

aynen abi. beter olsunlar. raul'e gelınce bı tarafları kasındı gıttı oraya ceksın ceremesını
altın kapılarımız kan oldu tayfun

carsi52

Bölünür senin için uykular!

eRe

neyse ılerleyen yıllarda ıbrahama ornek olur :D :D :D :D
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi