Ana Menü

VE GUTİ RESMEN BEŞİKTAŞ'TA !

Başlatan NoPasaran, Temmuz 14, 2010, 23:23:30

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

K.D

abi tamam ya biliyodumda bi an hatırlayamadım bir şeyin tersini kastetmek değil mi:Dkinaye gibi bişi işte:D???
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

CR7

Tarih bunu da yazacak:Guti R.Madrid dışında Sadece BEŞİKTAŞ'TA forma giydi!!

alıntıdır...
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

NoPasaran

haber1903 pürüz çıktı diyor :s
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

Beşiktaş`ın Transfer Komitesi Başkanı Serdal Adalı, Guti ve Raul transferleri ile ilgili Haber1903`e çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Adalı Haber1903`e yaptığı açıklama da;

`` Şuan için hem fiyatta hem iki maddede sorunlar çıktı. Onları aşmaya çalışıyoruz. Guti transferinin bitmesi 1 hafta 10 günü bulacaktır. Gerçi orta yolu bulacağımıza inanıyorum. Şuan için henüz atılmış bir imza yok dedi. Raul konusuna da değenen Serdal Adalı; Raul ile ilgili herhangi bir girişimimiz yok. Real Madrid kulübü Raul`un takımda kalıp kalmaması ile ilgili kararı 25 Temmuz`dan sonra vereceğini öğrendik. Şuanda Raul ile herhangi bir görüşmemiz bulunmamaktadır.``

Öte yandan Başkan Yıldırım Demirören ve Transfer Komitesinin yarın İstanbul`a döneceği öğrenildi.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Kralkartal21

Quaresma transferindede böyle yapmışlardı.
Büyük ihtimal taktik icabı yapılan bi açıklamadır.
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

NoPasaran

Muratozen1903:   Serdal Adalı ve Cengiz Zülfükaroğlu Patronumuz
Murat Tokel ile görüştü. Haberin içinde yazılan herşey doğrudur. Kimse yarın Guti'yi bklemsin

Muratozen1903:   Bütün basın gelicek diyor biz gelmeyecek diyoruz
yarın herkes herşeyi görür ! Herkese hayırlı geceler.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

KeePSaKe

Alıntı yapılan: Kralkartal21 - Temmuz 15, 2010, 01:17:35
Quaresma transferindede böyle yapmışlardı.
Büyük ihtimal taktik icabı yapılan bi açıklamadır.

İnşallah öyle olsa iyi olur...
Since 1903

Kralkartal21

Yarın gelmez öbür gün gelir acelemiz yok. Zaten yönetimde bu işi aceleye getirmez. Daha eldeki yabancıları yollayamamışsın üstüne Guti ile Raul'u mu alıcaksın ! Tamam aldın diyelim elimizdeki gitme ihtimali olan futbolcularıda transfer etmek isteyen takım en az parayla almaya çalışacak. ' Eliniz mahkum arkadaşım ' diyerek büyük zararla satacağız futbolcuları. Neden ? Mecbur Guti ile olursada Raul'a imza attırmak için ilk önce yabancılardan kurtulmak gerekiyor. Bu işten en az zararla kurtulmak istiyor yönetim.

Tamamen taktik amacıyla yapılan bi açıklama.
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

NoPasaran

İyide ne farkederki..

Sonuçta alacağız birilerini..

Onu en baştan düşüneceklerdi..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Cem Goren

İşte Guti gerçeği!15/07/10 01:05Erdem Eroleerol@haberturk.com

Gün geçmiyor ki medyada "Guti Beşiktaş'ta" haberi çıkmasın!
Tamam, Guti Beşiktaş'ta...
Peki ne zamandır?
Neredeyse Schuster Beşiktaş'a geldiği günden beri...
Peki bizim medyamız ne yapıyor?
İğne ve çuvaldız misali!

Suskun geçen bu transfer döneminde 7 gün 24 saat, "Guti Beşiktaş'ta" diye "son dakika" haberleri geçiliyor.
Evet Guti Beşiktaş'la anlaştı.
Ama bugün değil.
Dün de değil.
Geçen hafta da değil.
Schuster Beşiktaş'a geldiği anda anlaştı.

Şimdi diyeceksiniz ki, "Schuster Beşiktaş'a Guti ile mi geldi?"
Quaresma ile nasıl geldiyse, Guti ile de öyle geldi.
Var mı ötesi?
Ayıptır!
Yazıktır!
Günahtır!

"Son dakika" haber vereceğiz diye gecenin bir vaktini beklemenin anlamı yok.
Bu transferi gündüz saat 12.00'de de verseniz, gecenin 02.00'sinde de verseniz, bu "son dakika" haberleri, haberi veren medya kuruluşunun kendi kendine tatmin olmasından ileri gidemez. Başka söze gerek var mı?

Olmuşla, bitmişin "son dakika"sı olmaz.
Olmuş-bitmiş ısıtılıp-ısıtılıp son dakika diye verilmez.
Evet, Guti Beşiktaş'ta...
Beşiktaş yönetimi bu transferi zaten bir ay önce bitirdi.
Ey medya kuruluşları! Bu haberi son dakika vermekten vazgeçin.
Siz, biliyorsanız, Guti Beşiktaş'a gelirse, yabancı sınırlamasından dolayı Beşiktaş'tan gidecek oyuncunun kim olduğunu bilin.

E, bunu da biliyorsunuz. Hilbert diyorsunuz.
Peki, 7 gün 24 saat, "Guti Beşiktaş'ta" diye niye "son dakika" geçiyorsunuz?

Evet, Guti Beşiktaş'ta.
Ama bir aydır!
Peki resmi sözleşme imzalandı mı?
İmzalanmadı...
E, bir aydır Guti Beşiktaş'taysa siz hâlâ bıkmadınız mı bunu "son dakika" haberi olarak geçmekten! Ama haberiniz yok!
altın kapılarımız kan oldu tayfun

KeePSaKe

Yarın değil sonra gelse de olur ama yeter ki kesin olarak anlaşsınlar...
Since 1903

KeePSaKe

"Türkiye enteresan ülke, İstanbul mükemmel şehir. Yine de Schuster olmasa Türkiye'ye gelmem olanaksızdı. Artık Beşiktaş taraftarıyla kucaklaşmak istiyorum."

Quaresma'yla Türkiye'yi sarsan Beşiktaş, Guti ile İstanbul'u yakmaya hazırlanıyor. Başkan Yıldırım Demirören, yöneticiler Serdal Adalı ve Cengiz Zülfikaroğlu ile Madrid'de  araya gelip, Guti ve menaceriyle dün son kez masaya oturdu. Daha önce maddi konularda anlaşma sağlayan taraflar, bu zirvede küçük pürüzleri de ortadan kaldırdı ve Guti resmen Kartal oldu.

'Taraftar da Schuster kadar etkili'
Önümüzdeki hafta içerisinde İstanbul'a gelecek olan Guti, Türkiye yolculuğu öncesinde  röportajını ise elbette Türkiye'nin 1 numaralı spor gazetesi FANATİK'e verdi. İşte noktasına virgülüne dokunmadan bir Dünya Yıldızı'nın sözleri: "Türkiye'yi çok enteresan buluyorum. İstanbul ise mükemmel bir şehir. Futbol seyircileri ateşli, Türk insanının futbola bakış açısı benim bu teklifi kabul etmemde önemli rol oynadı. Herkesin futbolla yatıp futbolla kalktığını öğrendim. Her şeye rağmen, bu transferde Schuster'in katkısı da çok büyük. İtiraf etmeliyim ki; Schuster Beşiktaş'ta olmasa, Türkiye'ye gelmem olanaksızdı. Şu an çok heyecanlıyım ve bir an önce o formayı giyip Beşiktaş seyircisiyle kucaklaşmak istiyorum."

Mehmet Demircan

:bjk
Since 1903

KeePSaKe

Schuster bu takımda kalsın daha çok yıldızlar görürüz biz :)
Since 1903

Ersin Develi

Beşiktaş iyi bir iş yaptı bence,faydalı olacaktır Guti bu takıma,özellikle asistleriyle..Herkes yaşını konuşuyor,hep yaşı eleştiriliyor,bunlardan ziyade bu yaşa kadar ki kariyerini konuşmuyor,herşeyi geçtim bu adam Real Madrid gibi bir klüpte Kaptanlık yapmış ve kendini kanıtlamıştır.İnşallah Beşiktaşımıza Faydalı olur