Ana Menü

VE GUTİ RESMEN BEŞİKTAŞ'TA !

Başlatan NoPasaran, Temmuz 14, 2010, 23:23:30

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

hiçbir doğruluğu yok!
senin bir tv kanalın mı var da yapıyorsun?
akıllı olan,taraftarı düşünen yapmaz bunu.
adamların düşüncesi sadece biz görelim edelim oradaki 1-2 bin kişiye mi düşüyor milyonlarca kişi adına konuşmak? kim oluyor onlar?
ayrıca program TRANSFER GÜNLÜĞÜ istediklerini çıkarırlar.
bugün guti gelmeseydi yine o adamlar çıkacaktı.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

KeePSaKe

Since 1903

IL Capitano

Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

CR7

NoPasaran

Sonunda bu işte Bitti..

Çok yakıştı forma ya :D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

KeePSaKe

Since 1903

Batuko

Hayırlısı olsun... inşallah kartal yuvası tshirt cıkarırda bızde katkıda bulunuruz :D

Cem Goren

o zaman haftaya 14 numara Gutı Haz. formamı alırım arkadas.

Gutı lan Gutı...
altın kapılarımız kan oldu tayfun

CR7

Cem Goren

Butun Besıktas Dusmanlarına girsin o kol
altın kapılarımız kan oldu tayfun

KeePSaKe

Since 1903

Simurg

Bu senede şampıyon olamazsak artık bilemiyorum.
Böyle bazen cidden şakaymış gibi geliyor Q7 guti demiörene noldu acep başında ekmek mi kırdılar kurşun mu döktürdü çok garip yahu..
Hayırlısı olur inşallah bizim içinde onun içinde

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

Simurg

Beşiktaş'ın dünyaca ünlü yıldızı Guti, Beşiktaşlı yöneticilere büyük bir itirafta bulundu. Guti, İstanbul'a indiğinde karşısında gördüğü manzara karşısında şaşkınlığını gizleyemezken Beşiktaşlı yöneticilere şu ifadeleri kullandı: "Bugün hayatımda görmediğim bir sevgi seli ile karşılaştım. Futbol hayatımın geçtiği Real Madrid'te bile böyle bir taraftar görmedim. Bir kez daha şunu anladım ki Beşiktaş dünyanın gerçekten sayılı kulüplerinden biri." dedi.

BEŞİKTAŞ'ın bu akşam BJK İnönü Stadı'nda binlerce taraftarının huzurunda sözleşme imzalatacağı Guti'nin Madrid'e vedası hüzünlü olurken, İstanbul'daki karşılanışı ise bir hayli coşkuluydu. 15 yıldır Real Madrid'in formasını giyen oğullarını havaalanında gözyaşları ile uğurlayan anne ve babasına veda eden Guti, 1 saat gecikmeyle geldiği İstanbul'da Atatürk Havalimanı'na ayak bastığında, kendisini karşılamaya gelen kalabalığı görünce gözlerine inanamadı.
Türkler sıcakkanlı
Başkan Yıldırım Demirören, Futbol Komitesi Başkanı Serdal Adalı, Futbol Komitesi Üyesi Cengiz Zülfikaroğlu ve Menajer Ahmet Bulut'la birlikte İstanbul'a gelen İspanyol futbolcu, "Söylemişlerdi ama bu kadarını beklemiyordum. Bu kadar kalabalığı karşımda göreceğimi düşünmemiştim. Kendimi bir sultan gibi hissettim.
Türklerin sıcakkanlı insanlar olduğunu biliyordum ama bu gördüklerim beni hayretler içerisinde bıraktı" dedi. Guti, Beşiktaş'a transferinde eski hocası Bernd Schuster'in büyük payı olduğunu ifade ederken, "Onun çalıştıdığı takımda her şeyin çok güzel olacağına inanıyorum" dedi.

Q7'nin rekorunu kıracak

14 numaralı Beşiktaş formasıyla dün akşam İstanbul'a gelen Guti, kendisini bekleyen coşkulu kalabalığa el sallayarak karşılık verdi. Bu sabah saat 08.30'da Maslak Acıbadem Hastanesi'nde sağlık kontrolünden geçecek olan İspanyol futbolcu için saat 19.00'da BJK İnönü Stadı'nda imza töreni düzenlenecek. Yönetici Doğan Küçükemre, Quaresma'nın 21 bin 320 kişilik imza töreni rekorunu Guti'nin kıracağını da öne sürerek, "Törene en az 25 bin kişi bekliyoruz" dedi.

Formaları bugün satışta

BEŞİKTAŞ'ın bu sezonki ikinci flaş transferi Guti Hernandez'in 14 numaralı formaları bugün düzenlenecek imza töreni öncesinde Kartal Yuvası mağazalarında satışa sunulacak...

İspanya'da seni hiç omuzlara almadılar

Guti ile birlikte İstanbul'a gelen İspanyol futbolcunun sevgilisi Noelia Lopez, Atatürk Havalimanı'ndaki coşkulu kalabalığı görünce gözlerine inanamadı. İstanbul'un güzelliği karşısında büyülendiğini ifade eden Lopez, sevgilisi Guti'ye de takılmadan edemedi. Noelia Lopez, "İspanya'da, Real Madrid'de büyük başarılara imza attın. Sayısız kupalar kazandın. Ancak hiçbir zaman omuzlara alınmadın. İstanbul'a ayak basar basmaz seni omuzlara aldılar. Bu Türkler seni çok seviyor" dedi.

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

[KralKartal]

Ayhan baskan yine ön saflarda, memlekette CARSI olmak varmis :)

Hosgeldin GUTI, basarilarin devamini diliyorum, formayi ve bu karsimalayi umarim hak edersin.
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi