Ana Menü

Zapotocny kalıyor.

Başlatan CR7, Temmuz 07, 2010, 11:06:49

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

Zapotocny gitti mi?
Beşiktaş, geçen sezon Bursa'ya kiraladığı ve uzun süredir yeşil- beyazlılara gitmesi beklenen Zapotocny'yi Eskişehir'e gönderdi.Sabah Gazetesi'nin haberine göre; 2 sezon önce 4.5 milyon Euro bonservis ile Udinese'den alınan ve dünkü Grodig maçında son kez siyah-beyazlı formayı giyen Çek futbolcunun hiç bir ücret alınmadan gönderilmesi Yıldırım Demirören'in yeni transfer skandalı olarak yorumlandı.
Beşiktaş'ın bu transferden tek kazancı Zapotocny'nin 850 bin Euro'luk yıllık ücretinden kurtulması oldu.

07.07.2010
Kaynak : Sabah
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

pAscAliAnUmut

Eskişehir ile anlaşılmış sanırım
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

CR7

Öyle bir haberim var ki :)) Gene Gündem yaratacak :)) ES-ES Zapo haricinde hangi Beşikaş'lı futbolcuya teklif getiriyor !

:D

+18 !

Ta ba Ta ba Ta ... ya mı acaba :D

pAscAliAnUmut

pAscAliAnUmut

ZAPO İLE GÖRÜŞTÜK AMA HENÜZ ANLAŞMA YOK

Eskişehirspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay Zapotocny`nin transferi ile ilgili Haber1903`e özel açıklamalar yaptı.

Çek futbolcu ile anlaşmaya vardıkları yönünde basında çıkan haberlerin gerçeği yansıtmadığını söyleyen Çalımbay, "Zapotocny ile bir görüşmemiz oldu. Kendisine Eskişehir`de oynayıp oynamamak istemediğini sorduk. Henüz bir anlaşma sözkonusu değil. Şartlar sağlanırsa onun gibi kaliteli bir isimle çalışmayı isteriz" dedi

Tecrübeli teknik adam transferde ilk hedeflerinin stoper mevkii olduğunu belirterek, "Arayışlarımız bu yönde. Zapo dışında Beşiktaş`ta oynayan başka bir isimle ilgilenmiyoruz." ifadelerini kullandı.

-HABER1903-

CR7

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Zapotocny gitti mi ? Nerden bilelim gitti mi.
Robinho Beşiktaşta mı ? Nerden bilelim geldi mi.

Hoş durmuyor böyle başlıklar.Konuya gelince nereye giderse gitsin zapotocny.
Bölünür senin için uykular!

CR7

haberin başlığı o onu yazdık hayret bir şey
sana soracak değiliz herhalde

carsi52

Yanlışla yanlış olunmaz haberin başlığında küfür olsa küfür mü yazıcaktın ?
Robinho felanda mı haberin başlığı :lol

Çirkin duruyor bende forumun üyesi olduğum için çirkin duran birşeyi söyledim sadece.Boşuna gaz doldurmaya gerek yok sadece hoş durmayan birşeyi söyledim.Söylemim mi ?
Bölünür senin için uykular!

ilhan mansız_melis

Nereye giderse gitsin hiç ilgilendirmez artık.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

+18 !

Alıntı yapılan: carsi52 - Temmuz 07, 2010, 21:44:38
Zapotocny gitti mi ? Nerden bilelim gitti mi.
Robinho Beşiktaşta mı ? Nerden bilelim geldi mi.

Hoş durmuyor böyle başlıklar.Konuya gelince nereye giderse gitsin zapotocny.

Robinho geldi mi?
Guti kartal oldu mu?
Zapotocny gitti mi?
Alp er tunga öldü mü?
Issız acun kaldı mı?
Feleg öcün aldı mı?
İmdi üreg irtilur ;D

CR7

Doğan Haber Ajansı Schuster`in futbol komitesine Zapatocny ve Hilbert`in takımda kalması yönünde rapor verdiğini iddia etti.

İşte DHA`nın haberi;

"UEFA Avrupa Ligi ikinci ön eleme turunda Vikingur ile 15 Temmuz`da oynayacağı ilk karşılaşma öncesi Beşiktaş kulübünün, 9 Temmuz tarihinde UEFA`ya gönderdiği futbolcu listesinde Fink, Hilbert, Zapatocny ve Yusuf Şimşek`in isimleri yer almamıştı. Yaşanan bu gelişmenin üzerine Beşiktaş teknik direktörü Bernd Schuster`in Fink, Zapatocny ve Hilbert`i gözden çıkardığı ve bu futbolcuları takımda görmek istemediği kanısı oluşmuştu. Ancak bu futbolcular ile ilgili durumun bu şekilde olmadığı ve Alman teknik adamın bu oyuncular hakkında takımda kalmarı yönündü karar verdiği ortaya çıktı.

Schuster`in bugün Nevzat Demir Tesisleri`nde futbol komitesi ile yaptığı toplantıda bu futbolcuların durumu ile ilgili bilgi verdiği öğrenildi. Alman teknik adamın futbol komitesine özellikle Zapatocny ve Hilbert ile ilgili olumlu düşüncelerini aktardığı öğrenilirken, bu iki futbolcunun da kadroda kalması yönünde yönetime rapor verdiği belirtildi.

Bugün yapılan toplantıda Schuster`in futbol komitesinden Hilbert`in lisansının bir an önce çıkartılmasını istediği, komiteye bu futbolcunun takımdan gönderilecek yönünde haberler çıkmasına anlam veremediğini ilettiği ve şunları söylediği öğrenildi.

"Hilbert`in adını yabancı kontejanı sorunu sebebiyle UEFA listesine bildirmedik. Ancak son günlerde bu futbolcuyu gözden çıkardığım ve takımdan göndereceğim yönünde haberler görüyorum. Benim böyle bir düşüncem yok. Hilbert önümüzdeki sezon Beşiktaş`a faydalı olacak oyunculardan biridir. Ben O`nu takımda görmek istiyorum".

Alman teknik adamın ayrıca geçen sezon Bursaspor`da kiralık olarak forma giyen Zapatocny`nin de kadroda kalması yönünde rapor verdiği, Fink ile ilgili kesin kararını ise henüz vermediği ortaya çıktı. Futbol komitesinin Schuster`e yabancı Türkiye`deki yabancı kontejanından dolayı bazı tercihler yapması gerektiğini hatırlattığı da kaydedilirken, 2 gün içinde bu konu ile ilgili somut adımların atılacağı kaydedildi."

-DHA-
[/size][/color]
[/color]

KeePSaKe

Allah aşkına Zapotocny i takımda tutupta napıcak anlamıyorum ki zaten bir sürü yabancı var gönderilmesi gereken ilk adam bu...
Since 1903