Ana Menü

Gökhan Arsenal'e doğru

Başlatan burak_bjk, Şubat 21, 2007, 10:51:09

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

burak_bjk

Beşiktaş'ın başarılı defans oyuncusu Gökhan Zan'ın menajeri Ceylan Çalışkan, Premier Lig takımlarından Arsenal'ın Gökhan Zan ile ciddi şekilde ilgilendiğini söyledi.

Menajer Ceylan Çalışkan, Arsenal Kulübü'nün menajeri Arsene Wenger'in Beşiktaş Teknik Direktörü Jean Tigana'nın tavsiyesiyle Gökhan Zan ile ilgilendiklerini belirterek, "Arsenal Gökhan Zan'ı takip ediyor. Arsenal, bir oyuncuyu almadan önce en az 5-6 defa izliyor. Şimdi bir yardımcısı izledi. Daha sonra bir yardımcısı daha var. O izleyecek. Daha sonra da kendisi gelecek büyük ihtimalle. Allah sakatlık, kaza, bela vermesin" dedi.

Menajer Çalışkan, "Gökhan Zan'ın sürekli sakatlanması transferini engeller mi?" sorusuna şöyle karşılık verdi: "Ben özellikle bunu belirtmek istiyorum. Dünyanın hiçbir yerinde bir futbolcu, sakatlanıyor diye eleştirilemez. Türk medyası maalesef Türk futboluna zarar veriyor. Özellikle Türk futbolcuları yıpratmak konusunda, yok etme konusunda Türk medyası müthiş bir şekilde çalışıyor. Bu dünyanın hiçbir yerinde böyle değil. Özellikle genç oyuncular üzerinde çok büyük baskı kuruyorlar. Psikolojik sorunlar oluşturuyor bu futbolcularda. Sonunda pek çok genç futbolcu kaybolup gidiyor."

"Bu durumdan Gökhan da biz de çok rahatsızız" diyen Çalışkan, konuşmasını şöyle sürdürdü: "Türkiye'nin A Milli Takımı'nda oynayan, Türkiye'nin değil Avrupa'nın en iyi defans oyuncularından birisi. Böyle bir oyuncuyu bulmak, çıkarmak, yetiştirmek kolay değil. Maalesef medya bilinçsiz bir şekilde Gökhan'ın üzerine yüklenerek, ona zarar veriyor. Benim medyadan ricam, bu konuyu kapatsınlar. Gökhan Zan'ı rahat bıraksınlar. Bu sadece Gökhan Zan'la da ilgili değil.

Türkiye'de bir sürü oyuncu, mesela Can Arat, A Milli Takım'a geldi ve inanılmaz bir şekilde saldırdılar. Kaleci Volkan. Kaleci hata yapar, kaleci Tolga da 1-2 hata yaptı, şimdi ona saldırmaya başladılar. Bunlar çok yanlış. Türk medyası bir tane Gökhan gibi oyuncu çıkarsın, ondan sonra konuşsun"

"Bu transfer sezon sonuna yetişecek mi?" sorusuna ise Ceylan Çalışkan, "Büyük ihtimalle yetişecek. Gökhan Zan, Avrupa'nın büyük bir kulübüne gidecek" diye karşılık verdi

ben artık satılmasından yanayım adam bi maç oynuyo 3 maç yatıyo.herzaman sakatlanmaya meyilli bi adam inş iyi bi paraya satarlar...
Bu sevdadan vazgecersek ALLAH belamızı versin....

alper_1903

Iste bende bu sakatlik yüzünden gidemiyecek arsenale diyorum cünkü ingilterede daha sert futbol oynaniyo
gökhan icin de cok daha zor olur
bizde kalsin ama ya cok yararli
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

eRe

ınsallah ıyı bı teklıf gelır ve gıder ancak ben bu sakatlıklardan kurtulup onu alacaklarını sanmıyorum
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

eyup1903

gitsin walla ben her türk futbolcusunun avrupa da oynamasını istiyorum

unicorn

Gökhan Awrupa'da oynayabilecek kapasitede bence...
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

carsi52

Sakatlığı başına dert olabilir arkın dediği gibi ingilterede daha sert oynanıyo ama bilemiyorum.
Bölünür senin için uykular!

burak_bjk

oraya gitse bile bilmiyorum kaç maç oynar adam artık camdan gibi bişey havaya çıksa kolu çıkıyo topu karşılasa arka adalelerinde bişeyler oluyo anlayamıyorum kendine bakmıyo mu ne...

Timurlenk

Alıntı yapılan: burak_bjk - Şubat 21, 2007, 10:51:09
ben artık satılmasından yanayım adam bi maç oynuyo 3 maç yatıyo.herzaman sakatlanmaya meyilli bi adam inş iyi bi paraya satarlar...

aynı düşüncedeyim.satılması en mantıklısı olur arsenal ilgilendiğine göre en az 7 milyon dolar almamız lazım.

2 dia 2 muerto

Alıntı yapılan: Bobbo13 - Şubat 24, 2007, 11:35:06
Alıntı yapılan: burak_bjk - Şubat 21, 2007, 10:51:09

aynı düşüncedeyim.satılması en mantıklısı olur arsenal ilgilendiğine göre en az 7 milyon dolar almamız lazım.
Ben 5 milyona razıyım

eRe

en son haberlerde en az 5 mılyon sterlın demıyorlar mıydı??
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

burak_bjk

5 milyon paund asağı yukarı 10 milyon euroya yakın bi para eder o da iyi para versinler hemen