Ana Menü

"Gözümüz Hep Q7'de"

Başlatan pAscAliAnUmut, Temmuz 01, 2010, 15:24:51

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pAscAliAnUmut

Beşiktaş Teknik Direktörü Bern Schuster tarfından Avusturya kampına götürülen gençler arasında yeralan Ali Kuçik çalışmaları Haber1903`e değerlendirdi.

Geçtiğimiz sezon A2 takımında gösterdiği başarılı performansla dikkatleri üzerine çeken genç forvet kampın çok olumlu geçtiğini belirterek, "Kamp çok iyi geçiyor. Yeni hocamızın hiç bir futbolcuyu iyi tanımaması nedeni ile tüm oyuncular kendilerini göstermek için ellerinden geleni yapıyorlar. Schuster`in oyuncuları yeni tanımaya başlaması bizim için avantaj, genç futbolcular olarak bizler de onun gözüne girmek için çok çaba harcıyoruz. Hocanın genç oyunculara bakış açısı ve tavrı çok olumlu. Zaten bizi kampa getirerek iyi niyetini ortaya koydu." dedi.

Yeni transfer Quaresma`nın harika bir futbolcu olduğunu ifade eden Ali, onunla aynı takımda olmanın kendileri açısından büyük fırsat olduğunu söyledi. Çalışmalarda onu ve yaptıklarını yakından takip ettiğini belirten Kuçik, "Gözlerim hep onun üzerinde. Ne yaptığını nasıl davrandığını vuruşlarını yakından izliyor ve dersler almaya çalışyorum. Çok büyük bir futbolcu, önemli bir yıldız olmasının yanı sıra çok da iyi bir insan. Bizlere yaklaşımı çok olumlu, sıcakkanlı ve pozitif bir karaktere sahip" ifadelerini kullandı.

Kendisini A takımda oynamaya hazır hissettiğini söyleyen genç futbolcu, "Eğer hocamız şans verirse bunu en iyi şekilde kullanacağıma eminim. Kuşkusuz öğreneceğim daha çok şey var ama kadroda yer bulursam elimden geleni yaparak kalıcı olmak için çabalayacağım. Kendimi gösterilmek için bir kaç maç şans bulmam gerekiyor. Takımına gol yollarında katkı sağlayacağıma eminim. Am şunu da söylemeliyim ki, Schuster antrenman maçlarında beni orta sahanın sağında kullanıyor. Orda da başarılı olup takımın hücum gücüne katkı sağlayacağım." dedi.

- HABER1903 -
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

pAscAliAnUmut

Nası görmem ya  :D

Pardon
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Ersin Develi

Hayırlısıyla bizde görseydik Q7 yi :)