Ana Menü

Müzik dinlerken öldü

Başlatan Simurg, Haziran 29, 2010, 19:47:14

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Simurg

MP3 çalardan müzik dinlerken ölen kız çocuğu toprağa verildi.Balıkesir'in Manyas ilçesinde, ''MP3 çalar'' dinlerken hayatını kaybeden 15 yaşındaki kız çocuğu, Bursa'nın Mustafakemalpaşa ilçesinde toprağa verildi.Tatilini geçirmek üzere Manyas'ın Çamlı köyündeki dedesi Mehmet Sözen'in yanına giden ve burada dizüstü bilgisayara bağladığı MP3 çalardan müzik dinlediği sırada hayatını kaybeden Bursa Anadolu Lisesi 2. sınıf öğrencisi Kübra Nur Aydıner'in Adli Tıp Kurumunda alınan cenazesi, Mustafakemalpaşa ilçesine bağlı Koşuboğazı köyüne getirildi.   Aydın'er için köy camisinde düzenlenen cenaze törenine, ailesi, yakınları ve vatandaşlar katıldı. Törende anne Melek Aydıner, baba Mehmet Emin Aydıner ile üniversite öğrencisi olduğu öğrenilen ağabey Ahmet Fevzi Aydıner'in (23), törende güçlükle ayakta durdukları gözlendi.   Kübra Nur Aydıner cenazesi kılınan cenaze namazının ardından köy mezarlığında defnedildi.   Burada, Aydıner'in ölümüyle ilgili başlatılan soruşturmanın devam ettiği öğrenildi.

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

ilhan mansız_melis

Okudum bunu.

Yaşamak bu kadar "ucuz" demek ki.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

keskinli

müzik dinlemekle ölmek arasini anlamadim ben
ceryanmi carpmis?kafasina düzüstümü düsmüs?
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

ilhan mansız_melis

Abi şöyle İ-phone'ların Çin malı olanını almış kız.

Bilgisayarını şarj ederken bilgisayarı göğsünün üstüne,teli de bilgisayarın üstüne koymuş.Teldeki şarkıları bilgisayardan dinlerken akıma kapılıp ölmüş
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

keskinli

anladim simdi
yazik olmus
gencecik kiz,kimbilir ne hayalleri vardi :(
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Delirdik

Ne salak bir haber ya
müzik dinlerken öldü diyorlar neden öldüğü nasıl öldüğü yok aynı şeyi yazıp durmuşlar

Kız için üzüldüm. yazık harbiden gencecik yaşta hiç yere ölüp gitmiş :(
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!