Ana Menü

#13 Roberto Hilbert!

Başlatan CR7, Haziran 21, 2010, 22:43:29

0 Üyeler ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

El Maestro

Direkt olarak ilk 11'de oynamasın bencede sonradan falan girecekse olabilir, geçenki durumu yaşamayalım yine ..
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

El Maestro

Hoşgeldin adamım özlemişiz !
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

saldır beşiktaş

"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

unicorn

Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

ERHUN

Geldiğinde bu adama küfür eden, durmadan geldiği gibi gitsin diyen bir arkadaşım vardı, az kavgasını yapmadım onunla. Şimdi benden daha koyu Hilbert'ci oldu onu gördükçe gülüyorum. Eyvallah Hilbert. Adamın tohumusun ;D

saldır beşiktaş

Ne denebilir ki.
ADAMSIN Ulan ADAM.
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

CR7

Öncelikle,   Besiktas'in  kimligine ve  oyun karakterine uygun bir  futbolcudur   Roberto Hilbert. Her şeyden öte,  onun en önemli özelligi, karakterinin   cok düzgün olmasıdır. Fürth zamanindan bu yana, bu hic degismemistir.   Sülalemin yarisi Fürth'de oldugundan, bu kucuk kasabamsi sehrin   futbolcularina biraz daha yakınız. Bize verdigi sözü tutmus olmasi   degil,  Stuttgart'lilarin da bu adama bakisi bizden farksizdir, karakter   olarak taparlar,  zira sözünün eri, problemsiz, caliskan, Ernstvari bir   kanat adamidir.

Eger   4-4-2 kanat oyuncusu ariyorsaniz Hilbert buraya tam ve mükemmel bir   şekilde  oturur ve fakat 4-3-3 icin Hilbert ne kadar uygundur, tam bir   yanıt veremiyoruz.  Düşüşe geçtigi son iki sezonunu ele alip bir   değerlendirme yapanlar, doğru da olsa, kimyanın uyuşmasi sonucu ortaya   cıkacak yeni bir Roberto Hilbert'i göremeyebilirler.  Benim onu   keşfedişimin arkasından altı yıl geçmiştir. Bu altı yılı tam ortadan   ikiye böldügünüz zaman ortaya iki farkli oyuncu performansı çikar.   İkinci Bundesliga'daki iki sezonu ve Stuttgart ile  sürpriz bir şekilde   Bundesliga şampiyonu olup formunun zirvesine Alman Milli takimina da   seçilmis "yıldız" oyuncu ilk üç yılın tanımıdır.

Istikrarsız   bir yapısı var ama bu mücadele anlamında değil, daha cok ne kadar   efektif olduğu konusundadir. Şöyle aciklayabiliriz:
Dört kişinin   arasina dalan bir futbolcu düşünün ( Sık sık  buna yeltenir)  Bazen   oradan cıkıp gole koşar, bazen de o topu orada  kaybeder. Ama her zaman   Roberto Hilbert o topun peşinden koşar, gole dogru ya da golü engellemek   üzere... Eger teknik direktör - oyuncu - sistem kimyası tutarsa
[size=100%]muhteşem oynar ve fakat bunlar gercekleşmez,   formu daha da düşerse, yine de takıma katkısı defansif anlamda,   mücadeleci ruhuyla  da olsa her zaman  olacaktır. İki farklı tanım ve   bugün itibariyle iki farkli senaryo mümkün...

Özellikle bu başarılı performansı sonrası   takıma aidiyeti konusunda Besiktaşlıların Ernst'den sonra en çok sevdiği   ikinci futbolcu olabilme ihtimali bir hayli fazladır. Karakteri çok ama   çok sağlam bir oyuncudur, kötü de oynasa ona toz konduramayacak ölçüde   sevilecektir. Üç kisilik koşacak, takımın zor zamanlarında veya daha iyi   oldugu için ya da eksiklik orada bulunduğu icin sağ bek, defansif orta   saha gibi görevleri de kusursuz bir şekilde gercekleştirecektir... Oyunu   iki yönüyle oynayan ve fakat Ekrem Dağ ve  Ibrahim Üzülmez'in aksine,   performansı  onu Almanya Milli takimina götürecek   seviyede "parlak"   olacaktır.

Geçenlerde şöyle   demiştim: Her takimin bir Ivica Olic'e ihtiyacı vardır. Besiktas, Ivica   Olic'ine kavuşmuştur diyebiliriz.  Onu biraz daha iyi tanıyan bir insan   olarak, Beşiktaş takımına karşı biraz daha sempati ile bakmama neden   olacaktır kesinlikle. Öyle güzel karakteri olan  bir futbolcudur da..

adam haklıymış beyler.
ilk sayfadaki yazıdan bazı bölümler...[/size][/b][/size]
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Cem Goren

O topu hakeme attın ya. şu saatten sonra 18e giremesen bile kalbimin en orta yerindesin sen
altın kapılarımız kan oldu tayfun

ilhan mansız_melis

Seviyorum Hilbert'i.  :ok
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Guti ORÇ.

ilhan mansız_melis

Bu arada sezon sonunda sözleşmesi doluyor galiba..
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

ERHUN

Schalke, Napoli ve Lazio almak istiyormuş. Basında çıkan haberler bu yönde yani. Sezon sonu sözleşmesi bitiyor. İstersek kalacağını düşünüyorum ama pek istekli değiliz sanırım, yanılıyor muyum? Serdar Kurtuluş veya başka birini sene sonu alacağız gibi.

El Colgado

beyler bu adam stuttgart'ta sol açıktı. inşallah gittiği takımda da sol açık devam eder.

keskinli

Gönderipte daha iyisinimi bulacagiz
niye gözden düstü anlamadim
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

ERHUN

Seneye sabadaki yabancı sayısı daha azalacağı için bende kadroda düşünülmediği izlenimi yarattı.

5+1 olacak yanılmıyorsam sınırlama, ileride kullanmak isteniyor.