Ana Menü

#13 Roberto Hilbert!

Başlatan CR7, Haziran 21, 2010, 22:43:29

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

keskinli

aynen katiliyorum
cok caliskan bi futbolcu
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Brestgerfich

Keske portekizli yerine alman disiplinine sahip adamları toplasaydık diyorum bazen. Hilbert gibi, Ernst gibi.
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

RCA

Alıntı yapılan: Brestgerfich - Mart 08, 2011, 14:46:26
Keske portekizli yerine alman disiplinine sahip adamları toplasaydık diyorum bazen. Hilbert gibi, Ernst gibi.

şu dediğinin en çok hangi mevkide olmasını isterdim biliyomusun? defans bölgesi..

almanlar defansı gerçekten iyi yapıyolar.
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

Brestgerfich

Savunmadaki oyuncularımızdan kendi adıma şikayetçi değilim. Birey olarak yaptıkları savunmadan... Ama sisteme uymuyorlar. Acaba varsayımsal olarak gelecek Alman savunma oyuncusu uyum sağlayabilir miydi bu sisteme
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

RCA

hersey disiplinde bitiyor.. disiplini tamamen elde tutan oyuncular oldugunu düşünmüyorum.. bunu kiev maçını düşünerek yazıyorum baz oldugum maç o =) yoksa diğerleri tırt benim için.
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

CR7

Kayseride gerilim filmi gibi bir kupa finali oldu. Besiktas ve İstanbul Büyük Şehir Belediyespor arasindaki kupa macinda uzatmalarda skor degismeyince (2:2) Robertonun takimi penaltilar sonunda galip gelen taraf oldu ve Avrupa kupalarina katilmaya hak kazandi.

-Roberto, gergin gecen penalti atislarindan sonra nasilsin?
(gülerek) tesekkür ederim, sen nasilsin?

-Galibiyeti nasil kutladiniz?
Plansiz. Aslinda bir an evvel istanbula geri ucup orada kutlamak istiyorduk. Ama hersey fazla uzadigi icin kutlamanin büyük bir bölümü otobüs ve ucakta gecti. Ama bu durum ortamin havasini bozmadi.

-O  aksam neler hissettin?
Cok heyecanli bir oyundu. Böyle kilpayi kazanilan zaferler gercekten cok azdir.

-Sence atamadigin penalti durumu dahada heyecanlandirdimi?
Evet bu bir gercek.

-Bu nasil oldu?
Aslinda güvenli vurusum vardir. Kendimi bir köseye hazirlamistim ama son anda kararimi degistirdim. Bunu yapmamaliydim bu yüzdende kaleyi tutturamadim.

-O an ne düsündün?
(gülerek) Bunu burada söyleyemem. Ama kalecimize ve bir sonraki penaltiyi kullanan Simao Sabrosa ya güvenim tamdi. Bundada beni hakli cikardilar. Olanlara ragmen kazanmamiza gercekten cok sevindim ve rahatladim.

-Bu Besiktas taraftarlarini cok sevindirdi.
O anki atmosfer olaganüstü harikaydi insanin tüyleri diken diken oluyordu. O kadar yüksek sesle tezahürat yaptilarki bir an stadyum patliyacak sandim. Özellikle iyi gitmeyen ligden sonra taraftarlarimiz bu kupayi hak ettiler.

-Bu kupanin senin icin ne gibi bir degeri var?
Benim icin cok degeri var. VFB Stuttgartta kazandigim sampiyonluktan sonra bu benim aldigim ikinci ünvan. Bu harika bir duygu. (gülerek) Buna alisabilirim.

-Kendi devamliligini kurdun ve bu senin sezonda oynadigin 43. Macin oldu.
Sorumlularin ve taraftarlarin benim futbol ve calisma tarzimi begenmeleri cok güzel. Dahada güzel olani bana olan güvenlerine bir ünvan ile karsilik verebilmek.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

[KralKartal]

KUpa macinda Vasatin altindaydi maalesef.

Hilbert girdi diye sevinirken beni hayal kirikligina ugratti
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

carsi52

-Bu Besiktas taraftarlarini cok sevindirdi.
O anki atmosfer olaganüstü harikaydi insanin tüyleri diken diken oluyordu. O kadar yüksek sesle tezahürat yaptilarki bir an stadyum patliyacak sandim. Özellikle iyi gitmeyen ligden sonra taraftarlarimiz bu kupayi hak ettiler.

Demek ki sorun trtde ;D
Bölünür senin için uykular!

KeePSaKe

Since 1903

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

CR7

CR7

güzel girdi son dakikada.
özlemişim keratayı.
Simao atmalıydı o golü

ERHUN

Özlemişim.

Bu takımda yabancı sıkıntısı olduğunda Ekrem, yabancı sıkıntısı olmadığında Hilbert oynamalı.

saldır beşiktaş

"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan