Ana Menü

Yönetimde İstifa

Başlatan pAscAliAnUmut, Haziran 21, 2010, 20:58:42

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pAscAliAnUmut

Bugün yapılan yönetim kurulu toplantısında Hakan Aksoy`un Pazarlamadan Sorumlu yöneticilik görevinden istifa ettiği öğrenildi. Hakan Aksoy`un bundan sonra sadece yönetim kurulu üyesi olarak görev alacağı öğrenildi.

Aylardır yönetim kuruluna katılmayan Mansimov`un Ceo`su Alahattin Aykaç`ın istifasını başkan Yıldırım Demirören`e verdiği bildirildi.

Bunun yanında bazı yönetim kurulu üyelerininde istifa etmeyi düşündüğü ve istifalarını başkan Yıldırım Demirören`e ileteceği gelen bilgiler arasında.

- HABER1903 -

Kopmalar başladı  :-\
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

Cem Goren

ne dıyelım Besıktas ıcın hayırlısı neyse o olsun
altın kapılarımız kan oldu tayfun

CR7

Gitsin hiçbir şeye yaramayan Beşiktaş üzerinden prim yapan birisi de buydu defoldu gitti.

varlığın neye yaradı ki yokluğunu arayalım. Alaattin aykaç ve mansimov Beşiktaş ismini ağzınıza almayın
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

NoPasaran

Bunlar Beşiktaş düşmanı ya, şerefsizlikten başka bişey değil yapılanlar..

Herşey güzel giderken, haklı bile olsanız zamanımı yahu şimdi zamanımı..

O mansimov denen Kel kafalı ya 2 çift sözüm var

Senin o kel kafana sıçım !
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

+18 !

ilhan mansız_melis

Beşiktaş'ımız için hayırlı olsun.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

NoPasaran

-SENİN KEMİKLERİNİ KIRARIM -

Beşiktaş yönetiminde deprem! Hakan Aksoy, Ahmet Akpınar'a böyle bağırdı

TÜRKİYE'NİN en flaş transferlerinden birini yaptı Beşiktaş. Dünyanın en ünlü hocalarından biriyle anlaştı. Hilbert'le kanadını, Cenk'le kalesini güçlendirdi. Siyah-beyazlılarda her şey güllük gülistanlık görünse de arıza umulmadık yerden, yönetimin içinden çıktı. Kartal Yuvaları'nı yeni bir çehreye kavuşturan ve kulübe önemli bir gelir kaynağı yaratan pazarlamadan sorumlu yönetici Hakan Aksoy istifa kararı aldı.

2006'DA 12 Kartal Yuvası mağazası ve yıllık 5 milyon TL cirosu olan Beşiktaş, Aksoy'la ciroyu 2007'de 6, 2008'de 13 ve 2009'da da 18.5 milyon TL'ye çıkardı. Mağazaların sayısı da 36'ya (3 kulübün) çıktı. Peki ne oldu da Aksoy bu kararı aldı, işte perde arkası:

AKSOY, Beşiktaş'ta pazarlama departmanının özerkleşmesi gerektiğini belirtmiş, bu gerçekleşmediği takdirde görevden ayrılmak istediğini başkan Demirören'e iletmişti. Ancak ne olduysa salı günkü son yönetim toplantısında oldu. Bazı yöneticiler Quaresma formaları ve tişörtlerinin Kartal Yuvaları'na peşin para ile satılması önerisini getirdi. Aksoy, bunun bazı mağazaları batırabileceğini ifade etti. Bu esnada yönetimin hukuk işlerinden sorumlu üyesi Ahmet Akpınar "Batarlarsa batsınlar" deyince film koptu.

İSTİFASINI YAZDI 

TIRNAKLARIYLA kazıyıp, ciroyu 20 milyonlara getirdiğini söyleyen Aksoy "Beşiktaş'a destek olmalarını isteyerek mağaza açtırdığım insanları oturduğun yerden silip atamazsın, onlar Beşiktaş için yıllardır elini taşın altına koyuyor. Aylardır zarar eden işletmeleri aşağılayamazsın. Senin kemiklerini kırarım" diyerek adeta Akpınar'a patladı. Bu hareketin ardından Aksoy'un beyaz bir kağıda istifa ettiğini yazdığı ve yönetim masasına bıraktığı öğrenildi.

Yok öyle bir şey

BEŞİKTAŞ yönetiminde geçen salı günü yaşanan tartışmayı Hakan Aksoy'a sorduk.. Aksoy, "Beşiktaş'ın içinde olan Beşiktaş'ın içinde kalır.. Ama yanlış anlamayın, böyle bir kavga olmadı.. Benim ağzımdan bunu alamazsınız" ifadelerini kullandı.. Ancak VATAN'ın araştırmasına göre yönetimde başkan Demirören'in olmadığı bir anda Aksoy ile Akpınar tartıştı.. Aksoy'un Akpınar'ın boğazını sıkmasını diğer yöneticiler önledi.. Nitekim, VATAN o anda odada olan 2 yöneticiden kavgayı teyit ettirdi..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

yalanlandı...
hem de Ahmet Akpınar tarafından

bjk.com.tr/tr ye bakabilirsiniz ;)

djinonu

ama yalanlansada yinede mansimova napiyoruz ?
- ediyoruz ediyoruz :D

CR7

Alıntı yapılan: djinonu - Haziran 24, 2010, 17:45:01

mansimov haberi değil
son kavga haberi

djinonu

Alıntı yapılan: L_James_23 - Haziran 24, 2010, 17:53:18
Alıntı yapılan: djinonu - Haziran 24, 2010, 17:45:01

onu biliyorum kavganin yalanlandigini....
ama mansimovda yalanlamisti futbolcu kazandiracagim diye bir söz söylemedim diye...
adam reklemini yapti gitti...

mansimov haberi değil
son kavga haberi

Ersin Develi

y.d maksimov u bir nevi seçim kozu olarak kullandı ve haliyle zengin olan masimov yıldız sözü verdi buda yd ye + puan olarak yansıdı ,şimdi de herşey yolunda giderken istifa etmesinin başka açıklaması yok ben