Ana Menü

11 Şehit daha ! Yeter !

Başlatan NoPasaran, Haziran 19, 2010, 11:41:09

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

+18 !

Bu ülkede araplarda yaşıyor ve başka dil konuşuyorlar..

Sen öyle dersen bende öyle derim..

Başka bir ulus sorun yapmıyor diye bir tarafları mı kalktı bunların?

Nerde kürt görsem bu aralar bir burnu havadalık seziyorum nedense..

Hemde Antakya gibi bir yerde..

Ne yani bizde farklı bir dil konuşuyoruz diye dağa mı çıkalım?

Simurg

Alıntı yapılan: carsi52 - Haziran 22, 2010, 23:47:44
Bugün Osman Pamukoğlu çok güzel bir laf etti.

Yaşadığı ülkenin dilini bilemeyen insana kürtçe öğretsen ne yazar..

bende izledim 5n 1kdaydı

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

keskinli

tüm azinliklarin haklarinin korunmasi yandasiyim.isteyen istedigi dilde konussun istedigi dilde kültürünü gelistirsin.resmi dil türkce zaten.
yanlis anlasilma olmasin teröristleri savunmuyorum,azinlik haklarini savunuyorum
teröristle tabiiki anladigi dilden konusacagiz ama örgütün sempatizanlarini azaltmamiz lazim.
biz nasil üzülüyorsak sehit haberlerine kürtlerinde üzülmesini saglamadan bi yere varilmaz
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

+18 !

Onlar ölen teröristlere şehit derken o dediğin imkansız abi..

Ayrıca Osmanlı'yı yıkan şartlardan biri de azınlık hakları değil mi?

Tabiki gaddarca bir politika uygulayarak herkesi Türkleştirelim demiyorum ki bu benim ideolojik düşünceme de aykırı.. Ama bu ülkede yaşıyorsan bu ülkenin kurallarına uyacaksın,sana ters gelse de..

Kralkartal21

Doğu'da görev yapan bir doktorun mektubu

BURAYA ilk gelince insan önce bir şeyler başarmak istiyor ve bütün olanaklarını zorluyor. Ancak bir süre sonra bütün isteğini kaybedip "Ben burada ne arıyorum?" diye sorgulamaya başlıyor. Malzeme temini yerel firmaların kontrolünde (ki hepsi siyasilerin). Hastane yönetimlerine baskı had safhada. Siyasiler hastane üzerinden resmen devleti soyuyorlar. 1'e mal olanı 4'e satıyorlar. İnsanlar doktorlara karşı büyük bir öfkeye sahip. Geldiğimden beri darp edilmeyen arkadaşım kalmadı. Burada halk aşırı şımartılmış. İnsanların işini halletmeyince ya kaymakama gidiyor, ya da "Ben PKK'lıyım, seni vururum" diye tehdit ediliyoruz. Can ve mal güvenliğimiz sıfır. Kimse vergi vermiyor, elektrik-su vb. faturalar ödenmiyor. Herkese ayda 150 TL çocuk parası (ki çocuk başına), çocuk ultrasonda görüldüğü andan itibaren de mama ve bez parası ödeniyor. Okula giden her çocuğa devlet harçlık veriyor, harçlık gecikince anneler okulu basıp çocukları okuldan almakla tehdit ediyor. O çocuklar ne yapıyor peki? Üzerlerinde üniformaları, ellerinde PKK bayrakları ile DTP mitingine gidiyor. Herkese, eksin ya da ekmesin, toprak yardımı yapılıyor (ki zaten kimse ekmiyor ya). Bu yardımda sadece beyana bakıyorlar. Adam 5'i 50 yazdırabiliyor. Van'da dağıtılan paraya bakınca, göl bile tarım arazisine sayılsa az gelir. Her cuma kaymakamlık elden nakdi para dağıtıyor. Buralarda tek vergi verenler devlet memurları... İnsan içinden ve de dışından lanetler okuyor. (Bu yazıyı herkese dağıtın, bilinsin. Neden terör de bitmiyor daha iyi anlaşılır sanırım. Terör biterse bu insanlar çalışmak zorunda kalabilir, devlet denetimini daha iyi yapabilir... İsterler mi bu rantın bitmesini!) Sevgiyle kalın!

Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

+18 !

Saçma bir yazı olmuş birileri öylesine karalamış anlaşılan..

Çocuk başına para veriliyormuşta,okula giden çocuklara harçlık veriliyormuşta..

NoPasaran

Harbi saçma olmuş..

Abartmış..

Doğuda öğretmenlik yapan Asker arkadaşım vardı..

MHP nin allahı derler ya aynen öle..

Acaip sevildiğinden bahsediyordu. Ne olursa buna gelirlermiş. Hoca hoca diye diye..

Ramazanda örneğin evde hiç yemek yiyemezmiş ev ev gezmekten vs vs vs..

Bir kere yazının saçmalığı elektrk olayından. Devlet bu işi sistematik yaptı..

Çıkan elektrik ne kadar 10 kilowat..Bunun parasını evlere bölüyor. devletin kaybı yok artık.

bunlar eskidendi yani.Artık her kaçak elektrik bulunan yere kazık olarak dönüyor..

vs vs vs

Uçmaya gerek YOK..

Önce seveceksin sonra eğiteceksin sonra saygı duyacaksın..

Bu işler çözülür.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

KeePSaKe

Alıntı yapılan: carsi52 - Haziran 22, 2010, 23:47:44
Bugün Osman Pamukoğlu çok güzel bir laf etti.

Yaşadığı ülkenin dilini bilemeyen insana kürtçe öğretsen ne yazar..

Evet çok seviyorum kendisini eğer oy vericeksem de onun partisine veririm o adam zamanında pkkya çok darbe yaptı Kan uykusu belgeselini izlerseniz daha iyi anlarsınız...
Since 1903

ilhan mansız_melis

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Haziran 23, 2010, 15:51:50
..

MHP nin allahı derler ya aynen öle..

Bu ne demek abi  ?

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Haziran 23, 2010, 15:51:50
Önce seveceksin sonra eğiteceksin sonra saygı duyacaksın..
Bu işler çözülür.

:ok
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

NoPasaran

Mhplinin Allahı demek :D  Fazlası

Günlük hayatta gayet çok kullanılır :D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

KeePSaKe

Since 1903

ilhan mansız_melis

Hee tamam geçiniz o zaman  ;D

mhpnin Allah'ı yazmışsın anlamadım ben de  ;;D
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Kralkartal21

Alıntı yapılan: +18 ! - Haziran 23, 2010, 15:47:43
Saçma bir yazı olmuş birileri öylesine karalamış anlaşılan..

Çocuk başına para veriliyormuşta,okula giden çocuklara harçlık veriliyormuşta..

Her anne adayı için her doğumda 50 YTL
Sağlık yardımı olarak her çocuğa ayda 15 YTL
Her anne adayı için gebeliğin ilk 7 ayında ayda 18 YTL
İlköğretime devam eden erkek öğrencilere ayda 20 YTL
İlköğretime devam eden kız öğrencilere ayda 23 YTL
Ortaöğretime devam eden erkek öğrencilere ayda 28 YTL
Ortaöğretime devam eden kız öğrencilere ayda 39 YTL

Milliyet
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

+18 !

Sanırım Milliyet'in TL'ye geçtiğimizden haberi yok..

Neyse ben inanmıyorum..

IL Capitano

Alıntı Yap
Tören boyunca metanetli duruşuyla dikkati çeken Doğu ve Güneydoğu'daki kız çocuklarına destek amacıyla başlatılan Kardelen kampanyası sayesinde okulunu bitirdiği, geçen yıl da bu kampanyanın reklam filmlerinde oynadığı ortaya çıkan şehit eşi öğretmen Elif Bölük'ten mezarlıkta terör örgütü PKK'ye yönelik tokat gibi sözler geldi. "Yarın yine şehit olacak. Ben de Kürdüm. Size mi kaldı hakkımızı savunmak. Bu bayrak inmesin hiç" diyen şehit eşi Elif'in bu sözleri yürekleri dağladı.

Ögretmen hanim en iyi cevabi herkese vermis..

acilimmis  >:(  , böyle bir acilima girmeden önce ulkenin kurt olmayan yuzde 85lik nufusuna soruldu mu???arkadaslar siz ne dusunuyorsunuz diye?
avrupa topluluguna sirin görulmek icin acilim yapmak nedir ya? brunch vererek acilimmi olurmus???  ???

Bayraga ihanet eden insan kendi öz canim olsa tanimam !!!

TC vatandasi olupta bayragina sahip cikan , vatanina ihanet etmeyen kurdu, ermenisi, arabi, lazi, cerkezi vs vs benim Kardesimdir.
Halklarin kardesligi bozulmasin..

Lutfen simdi kimse cikip bana akil vermesin, yok söyle yazsan daha iyi olur , yok su incinmesin yok su kirimasin gibisinden..
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....