Ana Menü

Tüm Robinho Haberleri | Tek Başlık

Başlatan CR7, Haziran 18, 2010, 21:26:06

0 Üyeler ve 10 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

AsA

Bu saat'den sonra macimi bekLer sonra Robinho'nun imza atisini izLerim.. (-:

CR7

Alıntı yapılan: çarşı here - Ağustos 17, 2010, 16:20:04
ana sayfadaki helsinki maçını kaldırmışlar bence girişe robinin resmini eklicekler şimdi :D :D :D :D :D

hala duruyor o resim.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

ilhan mansız_melis

Ntvspor'da Hakan Gündoğar söyledi : Anlaşıldı. !!!
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

ilhan mansız_melis

Ntvspor haberlerini izliyorum Ercan Taner ve Beşiktaş .. dedi ulan dedim geldi Robinho meğerse Helsinki maçını bekliyor dicekmiş  :ahaha

Cem Goren

gel ıste olm uzatma ya

melis hakan gundogar canlı yayında falanmı acıkladı
altın kapılarımız kan oldu tayfun

ilhan mansız_melis

Evet abi haberde Helsinki maçının haberini verecekti ama önce transferde hareketli günler yaşanıyor.Aldığımız bilgilere göre Beşiktaş Robson De Souza ile anlaştı ya da anlaşmak üzere dedi.

CR7

Mete düren: "Robinho gündemde degil."
[/size][/color]
[/size][/color]hayırlı olsun :)

NoPasaran

Beşiktaş`ın Helsinki ile oynayacağı UEFA Avrupa Ligi karşılaşması öncesinde D-Smart mikronlarına konuşan Mete Düren: "Robinho transfer gündemizde değildir! Bu saatten sonra bu takıma sıradan bir futbolcu alamayız, alınacak isim yine bir yıldız olmalı, ancak transfer sezonun sonuna yaklaştıkça kaliteli transferler yapmak zorlaşıyor. Sıradan bir futbolcu transfer etsek kimseyi memnun edemeyiz, Beşiktaş taraftarlarının ve futbol severlerin beklentisi arttı. Ama tekrar söylüyorum Robinho gündemimizde değildir." dedi.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ilhan mansız_melis

CR7

Sitemizin dün akşam son dakika haberi olarak yayınladığı Robinho transfer haberi her ne kadar bazı basın ve yayın organlarınca yalanlanmaya çalışılsada aldığımız kaynak doğrultusunda ısrarla Beşiktaş'ta olduğunu bildirmekteyiz.

Kulübümüz yöneticileri tarafından "Quaresma transferinden vazgeçtik" açıklamasına rağmen Quaresma transferini açık ve net bir şekilde yayınlayan sitemiz aynı kaynağa dayanarak Robinho transferini basına duyurdu!

Fenerbahçe ve Schalke 04′ün de teklif götürdüğü Robinho, 18 milyon € maliyetle Beşiktaş'la 3 yıllık anlaşma sağlamıştır. Gelecek olan sponsor anlaşmasıyla birlikte kulübümüz tarafından basına bildirileceğini düşünmekteyiz..

Son dakika pürüzü çıkmadığı taktirde R10 önümüzdeki hafta İstanbul'a gelip kendini siyah beyaz renklere bağlayan resmi sözleşmeye imza atacak..

KeePSaKe

Since 1903

yuNuS1903

Ersin Develi

Robinho'yu İstememek İçin 5 Sebep

2. Samanyolu Sendromu: Atalarımız yıllar önce "iki cambaz bir ipte oynamaz" derken bizim halet-i ruhiyemizi çözümlemiş oldukları muhakkak, ki zaten bu aşağı yukarı beynelmilel bir kural.

Şu an Beşiktaş'ın bizim kullandığımız anlamda yıldızı ise Quaresma'dır. (Guti ayrı bir hikaye, o yıldızdan öte beyin pozisyonunda) Robinho Beşiktaş'a transfer olduğunda, Quaresma'nın spot ışığı kararacağından, oyununun olumsuz etkilenmesi gibi bir risk var. Quaresma bu takımın "el bebek gül bebek" pozisyonunda kalmalı, üzerine kardeş gelirse huzursuzluk çıkabilir.

3. Yabancı Kontenjanı: Bunu nedense herkes unutuyor, halbuki Türkler matematik ilminde ileri olmakla övünürler, Taksim'de peçete satan çocuklar türev işlemi yaparlar vs.

Diyelim Robinho geldi. Eğer kendisi dış forvet pozisyonunda oynayacaksa ilk 11'in dört mutlak ismi olacak: Quaresma - Guti - Bobo - Robinho. Bunlara Ernst'i ekle 5, bir de yabancı stoper eder 6. Öyle bir takım ki, tam İpana reklamı: "Önler iyi ama, arkalar ı-ıh!" Ya Sivok, ya Zapo, ya Ferrari yedek kalacak.

Tabii bu senaryoda bu adamlar hep iyi oynuyorlar. Diyelim bir maç işler kötü gidiyor, oyuna nasıl müdahale edeceksiniz? Yedek kulübesinde iki adet yabancınız olabilir sadece. Bunlardan biri stoper oldu, diğeri de Hilbert/Holosko/Delgado'dan birisi. Esenlikler dilerim, sonra Nobre'ye, Nihat'a, Uğur'a küfretmek yok.

Ha, eğer Robinho merkez forvet oynar diyorsanız apayrı kulvarlardayız zaten, oraya girmiyorum bile hiç.

4. Takım Oyunu: Bu gerçek de hep unutuluyor. Biz Beşiktaş taraftarları acı bir "Delgado - Ricardinho - Kleberson" tecrübesi yaşamışken, takıma yıldız doldurmanın başarının garantisi olmayacağını, rol oyuncularının önemini, takımın genel balansının bozulmaması gerektiğini falan unutuyoruz.

Diyelim Robinho geldi. Bu sağ ve sol açıkta iki adet kafasına göre takılan, risk alan, bireysel tatmini takımın önünde tutma potansiyeli olan adam demek. Bunun balans bozacağı aşikar.

Bunun yanısıra, eğer sizin sağ kulvarınız Erhan - Robinho, sol kulvarınız İbo - Quaresma ise orada bir durup "Lan burada bir sorun var" demeniz elzemdir.

Bu takımın eksiği ne? Daha doğrusu, bu takıma hangi yönde katkı yaparsanız bir ilerleme kaydeder sizce? Mesela sağ ve sol beke transfer yapılabilir şu anki kadro korunduğunda. Ya da giden birisi varsa, onun yerine bir transfer olur.

Şu şartlarda Robinho Beşiktaş'a ne verecek? Ekstradan gol mü? Onu en kötü haliyle yapan bir Holosko var. Seyir zevki mi? Quaresma ile Guti neyinize yetmiyor? Forma satışı mı? Zaten Quaresma ve Guti insanların forma kotasını doldurdu.

Bunları geçtim, Robinho mesela bir Hilbert gibi mücadele edip defansa yardıma gelir mi? Robinho'yu kaç farklı pozisyonda kullanabilirsiniz? Robinho'yu, bu akşamki Beşiktaş'ta kimin yerine oynatırdınız mesela?

Bu sorular cevaplanmadan, sırf yıldız illüzyonuyla "Ohşş" demek bence saflıktır.

Ekşi Beşiktaş

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

K.D

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Ağustos 18, 2010, 12:04:09
robinhoyu istememenin 2 sebebi.

1- Kör Olabilir..
2- Hiç futbol maçı seyretmemiş olabilir.
konu kapanmıştır...
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)