Ana Menü

Tüm Robinho Haberleri | Tek Başlık

Başlatan CR7, Haziran 18, 2010, 21:26:06

0 Üyeler ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ersin Develi

radio1903 ü dinliyorum,mesaj atmışlar robi geldi diyin patlatın bombayı diyo,spikerin biri geldiiii be geldiiii diye bağırdı,bacaklarım titredi resmen,sonra da dedi ki vallaha bilmiyoruz  >:(

beckyZWICKY

nolur gelsin ya, Sırf söylentisi bile heycanlandırıyor aga ya ;D
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

Ersin Develi

çforum robi başlığını kaldırdı,noluyooo laaaaaaaa :@

beckyZWICKY

tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

CR7

Flaş... Robinho Beşiktaş'ta!
Kara Kartallar Ricardo Quaresma ve Guti Hernandez'in ardından dünyaca ünlü yıldız Robinho'yu da kadrosuna kattı.
Kara Kartallar Ricardo Quaresma ve Guti Hernandez'in ardından dünyaca ünlü yıldız Robinho'yu da kadrosuna kattı.

Ayrıntılar geliyor...

17.08.10 00:34
http://www.medyafaresi.com/haber/46102/spor-flas-robinho-besiktasta.html
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

CR7

Lig Tv Atakan Kurt robinho ile büyük oranda anlaşıldı...aksilik olmazsa 1 hafta içinde bu iş sonlanacak...delgado'da olduğu gibi sponsorla bu transfer bitecek...

yuNuS1903

CR7

Flaş! Robinho Beşiktaş'ta! Kartal bombayı patlattı!
Yeni sezonun transfer şampiyonu Beşiktaş, Ricardo Quaresma ve Guti Hernandez'in ardından dünyaca ünlü yıldız Robinho'yu da kadrosuna kattı.
Yeni sezonun flaş takımı Beşiktaş dünyaca ünlü Ricardo Quaresma ve Guti Hernandez'in ardından Robinho'yu da kadrosuna kattı.

Beşiktaş taraftarının bir dileği daha kabul oldu. Son dönemlerde yaptığı flaş transferlerle dünya spor medyasının dikkatini çeken Beşiktaş, Quaresma ve Guti transferinin ardından son olarak Robinho bombasını da patlattı.

Birkaç gündür adı Fenerbahçe ile anılmasına rağmen, Fenerbahçe Kulübü tarafından transfer haberleri defalarca yalanlanan Robinho, yeni sezonda oynayacağı kulübü seçti: Beşiktaş!

Edinilen bilgiye göre, Quaresma ve Guti transferinde olduğu gibi ünlü yıldız Robinho'ya da İnönü Stadı'nda şölen havasında bir imza töreni yapılacak.

Öte yandan, önümüzdeki günlerde ünlü futbolcunun İstanbul'a gelmesi bekleniyor.

Ersin Develi

Bu tür siteler Flaş haber geçiyorsa,önce Trt duyuruyorsa ve halen haber1903'te tık yoksa,boşuna prim yapmışlar Beşiktaş'ın en iyi haber sitesi diye

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Simurg

Geçtiğimiz günlerde Futbol Komitesi Başkanı Serdal Adalı'nın "Robinho transferi olabilirdi ama o defter bizim için kapandı" açıklamasının ardından Fenerbahçe'nin de devreye girdiği Brezilyalı yıldız için siyah-beyazlılar dün bir girişimde daha bulundu. Son derece gizlilikle yürütülen transfer harekatında sponsor kozunu kullanan siyah-beyazlı yönetim, bonservisi sponsorlar aracılığıyla halletmeyi planlarken, Robinho için ödenecek ücreti de kulüp karşılayacak.

MANCHESTER CİTY MECBUR KALDI
Brezilyalı yıldız için Manchester City'nin de beklediği teklifleri alamaması ve Robinho'yu istedikleri takaslarda kullanamamasıyla Beşiktaş'ın teklifini tekrar masaya yatırdıkları öğrenilirken, transferin bittiği iddiası da dile getirildi. 26 yaşındaki Brezilyalı yıldız 2008'te geldiği Premier Lig takımı Manchester City'de ilk sezon başarılı maçlar çıkarırken, ikinci yılında takımda mutsuz olduğunu öne sürerek, Brezilya'da yıldızının parladığı Santos'a kiralık olarak gönderilmişti.

Kaynak:Sabah

Ciddi ciddi geliyor şampıyon olmazsak bu sene alınan kupaşar haram olur bize

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

ilhan mansız_melis

Schalke Robinho için Manchester City'ye 25 milyon Euro teklif sundu.
Fransa'nın önde gelen gazetelerinden L'equipe, Schalke'nin Manchester City'ye 25 milyon Euro önerdiğini yazdı.

Manchester City'nin Santos'tan geri çağırdığı  Robinho ile ilgili iddiaların ardı arkası kesilmiyor. Son olarak Fransa'nın L'quipe Gazetesi, Brezilyalı yıldız için Schalke'nin devreye girdiğini yazdı.

Özellikle Ada ve Türkiye basınında adı Beşiktaş ve Fenerbahçe ile de anılan yıldız futbolcu 2 yıl önce rekor transfer bedeliyle; 42 milyon Euro karşılığında Real Madrid'den Manchester City'ye geçmişti. İngiltere'de aradığı ortamı bulamayan ve geçen sezonu Santos'ta kiralık geçiren Robinho için Schalke'nin 25 milyon Euro'yu gözden çıkardığı belirtildi.

L'quipe'in haberinde bu yaz Raul'u alarak dikkatleri üzerine çeken Schalke'nin, Robinho transferiyle 2 yıldızı tekrar aynı forma altında buluşturmak istediği ifade edildi.

Laaan   :ban
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

saldır beşiktaş

"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

IL Capitano

Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....