Ana Menü

Tüm Robinho Haberleri | Tek Başlık

Başlatan CR7, Haziran 18, 2010, 21:26:06

0 Üyeler ve 11 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Simurg

İngiliz The Guardian gazetesi, müthiş bir iddiayla, Robinho'nun Beşiktaş'a transferini bir kez daha gündeme getirdi. Gazetenin haberine göre, dünyaca ünlü Brezilyalı yıldız için Beşiktaş, Manchester City'ye 16 milyon sterlin teklif etti. Bu rakamın maç başı gol gibi ekstra bonuslarla birlikte 26 milyon sterline ulaşacağı savunuldu.

The Guardian'ın haberinde, 26 yaşındaki Robinho'ya Alman kulübü Schalke'nin de talip olduğu, ancak Brezilyalı futbolcunun menajerlerinin, Beşiktaş ile 4 yıllık anlaşma sağladığı belirtildi. İngiliz gazetesinin haberinde, Manchester City Menajeri Roberto Mancini'nin yeni sezon planlamasını Robinho'suz yaptığı, Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören'in Brezilyalı yıldızın transferi ile ilgili görüşmeleri bizzat yürüttüğü ve tarafların bir kez daha görüşeceği kaydedildi. Haberde, geçen sezon ligi 4. sırada Beşiktaş'ın, Guti ve Quaresma'yı aldığı, Robinho'nun, Real Madrid'deki eski hocası Schuster ile İstanbul'da yeniden buluşacağı da hatırlatıldı.

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

NoPasaran

Alıntı yapılan: eyup1903 - Ağustos 20, 2010, 12:03:35
joe mercer city genel manager

khaldoon mubarek  city başkanı

imza sahipleri bunlar uzun ingilizce bi yazı az buçuk tercüme ettirdim kulübümüz beşiktaş jk nin robsan de sauoza için yapmış olduğunuz 23 milyon euro luk teklifi kabul etmişizdir robson de sauoza ya yeni futbol yaşantısında başarılar dileriz falan die bi şey yazıyor mail yoluyla gelmiş bi belge

Mail sana nereden geçti ki eyüp

birisi dalga geçmesin
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

eyup1903

dalga geçicek bi insan değil sadece bana mail yoluyla gönderdi ve bu maili aldıktan sonra sil diye rica etti bizde eyvallah dedik bi kaç güne kadar açıklanacak sadece bekleyin

ilhan mansız_melis

Querasma ve Guti gibi yıldızları kadrosuna katarak büyük yankı uyandıran Beşiktaş, Manchester City'nin yıldız futbolcusu Robinho ile de büyük ölçüde anlaştı.

Manchester City Teknik Direktörü Mancini, "Robinho ve Santa Cruz'la yollarımızı ayırdık" açıklamasını yaparken İngiltere'nin en saygın gazetelerinden The Guardian, Robinho'nun Beşiktaş ile anlaştığını ciddi bir haber olarak duyurdu.

Guardian gazetesi,, siyah-beyazlı kulübün futbolcu için 16 milyon pound ödeyeceğini yazdı. Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören'in bugün Robinho ile görüşeceği ve bu transferin biteceği belirtiliyor
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

NoPasaran

Guardiandan başka kaynak yok herkes aynı haberi sunuyor :D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

NoPasaran

Türkiyenin en büyük Taraftar forumumuz

Ayrıca Çarşı resmi forum..

Olmayacak işe amin demezler..

Derlerse rezil kepaze oluruz.

Gerçi topuzdada mehmet bizim topuzu sizin resmi konmuştu ama robide fenerin rakip olacak durumu yok bence..

Resmi açıklamalrı bekliyoruz :)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

IL Capitano

noluyor ya??  :)  kafayi yiyecegim valla. resmi aciklama yapilsin artik..
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

ilhan mansız_melis

‎27 AĞUSTOS ROBİNHO BEŞİKTAŞ'TA..

ÖCAL BAYSAL
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

+18 !

Bu kadar haberden ve duyumdan sonra geldiğine inandım arkadaş.

Şimdiden söylüyorum "Hoşgeldin Robinho!"

RCA

İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

suan Robinho haberini tekrardan sordum ROBINHO TRANSFERI YOK, IPTAL....diyor yonetim :)

bilemiyorum artik...bekleyip gorecegiz :bjk

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

NoPasaran

Küfredem artık ya

Ayrıca bizim yönetime güvenme ihsan :)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net