Ana Menü

Quaresmanın parasını İnönünün reklamı karşılayacak

Başlatan NoPasaran, Haziran 17, 2010, 11:35:44

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Ekonomik sıkıntının had safhaya ulaştığı Beşiktaş`ta Quaresma`ya ödenecek paranın hangi kaynaktan karşılanacağı merak edilirken, yönetim İnönü Stadı`nın isim hakkını pazarlamaya hazırlanıyor.

G.Saray`ın Türk Telekom Arenası gibi İnönü`ye sponsor bulacak olan yönetim, 5 yıllık sözleşme karşılığında kulübe yeni bir gelir kapısı açarak bu tıkanıklığı gidermek istiyor.

Camiada, "Stadın ismi değişsin. Kurucularından olan Şeref Bey Stadı olsun" tartışmaları yaşanırken, yönetim reklam vermek isteyen bir firmaya stadı pazarlayacak. Bu konuda Avea ile görüşmeler yapıldığı, Vodafone`un da devrede olduğu öğrenildi. Bu arada `Q7` lakaplı Quaresma için Audi firmasının sponsorluk önerisi getirdiği öğrenildi. Audi`nin, Quaresma`nın kullanacağı araç başta olmak üzere sponsorluk düşüncelerini ilettikleri bildirildi.

:-\
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

ya sanki sponsor ismi alınınca hafızalardaki isim değişecek

Vodafone İnönü Stadı olsa kim Vodafone'u kullanacak?

kimse

İnönü Stadı olarak devam edecek herkesin zihninde.

en azından kulübe para girsin.

gerçeklik payı olduğunu da sanmıyorum.

ama Audi süper olur (bu smiley'i istiyoruz admin ;D)
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Batuhan

evet audi olsa süper olur,ve evet volkan abi ben de istiyorum o smiley'i :D
Koca hestiy aya bedenem ?

NoPasaran

Smileyi akşam koyarız :D

İsim önemli bence..

Avea yada Vodafone yada başka takım stad ismi verildiği zaman kafadan "beyne" markanın imajı veriliyor..Ayrıca bu stadı bunlar kendi konser alanları yada etkinliklerinde kullanabilirler ;)

"Özgür Kız" lı Turkcell reklamında sadece Müzik vardı, o dönem verilen başarılı marka imajı yadsınamaz..

Audi işi bence q7 ile alakalı bir durum değildir. Ancak sponsor olmak isterler Beşiktaşa..

Bence yeni stadımızı yapsınalr 20 yıl isim hakkını versinler onlara olsun bitsin

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

Stadımızın adı Avea BJK İnönü Stadı olarak değişirse ,yapmış olacağımız bir sponsorluk anlaşmasıyla birlikte ,Robinho gelebilir ,kimse şaşırmasın bu adam gelirse ..

alıntı..

Hani demişler ya Quaresma'nın maliyetini karşılayacak diye bence tam tersine Robinho'nun maliyetini karşılayacak
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

NoPasaran

Valla bende öyle düşünüyorum..

Ayrıca Koskoca stad adı en az 10 milyon dolar etmeli..

calsberg 15 milyon dolar teklif etmişti..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

keskinli

stadimizin isminin verimesine karsi degilim ama ismini yeni stadimizi yapacak sirketin alma taraftariyim
bana göre stadimiz yetersiz
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

[KralKartal]

Sayin Bilgili zamaninda adim gibi hatirliyorum, Carlsberg olacak haberleri bile taraftari CILDIRTMIS, INONUYU SEREF BEY yapin o halde diyenleride
cok duymustum, tabi donemindeki taraftar ve suan mevcut taraftarlik anlayisinda baya bir degisim oldugunu gormekteyim,
her ne kadar UZUN zaman gecmesede bu kisa yillar bile farkliliklari iyi gostermekte..

Bakalim döneminde buna karsi cikan, bende dahil olmak uzere, forzabesiktas forum sakinleri ne diyecekler buna,
yani kemik kadrodan bahsediyorum, bizim deyimimizle forza tayfasi.. :)
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

NoPasaran

eger quaresma yada robinho istiyorsak mecburuz bunlara.. stad ismi avea olsa ne olmasa ne..

seref bey stadi muhabbetide bnce olmamali. su an zaten bir kisi adi var. uyivyada kotu zamaninda verilmis degistirilmesi sacma olur..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

erdibatmaz

tamam da diyelim  avea sponsor olacak. stadın ismi sadece avea stadı mı olacak?
avea inönü olmayacak mı?
bence avea şeref bey stadyumu olsa da olur.
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P