Ana Menü

Tabata'ya Talip Çıktı

Başlatan ilhan mansız_melis, Haziran 14, 2010, 13:19:18

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ilhan mansız_melis

Geçtiğimiz sezon 8 milyon Euro gibi astronomik bir bonservis bedeliyle alınan ancak bir türlü bekleneni veremeyen Rodrigo Tabata'ya ülkesinden teklif geldi. Daha önce yıllarca Brezilya'nın Santos ekibinde top koşturduktan sonra Türkiye'nin yolunu tutan Japonya asıllı futbolcu için Guarani kulübünün Beşiktaş'ın kapısını çalmaya hazırlandığı kaydedildi. Brezilya temsilcisinin geçtiğmiz günlerde Tabata ile temasa geçtiği ve bu oyuncunun da direkt oynayabileceği bir takıma gitmek istemesinden dolayı teklife prensipte 'evet' dediği belirtildi.

AVUKATI TAKİPTE
Bernd Schuster'in göreve gelmesi ve Delgado'nun iyileşmesiyle durumu daha da belirsiz hale gelen 29 yaşındaki futbolcu için Guarani'nin de Beşiktaş'a cazip bir teklif sunacağı kaydedildi. Ancak Santos'un Tabata'nın bonservisinin yarınısı hala elinde tuttuğunu belirtmesi ve konunun FIFA'ya gitmesinden ötürü bu transferde pürüz çıkabileceğini düşünen tarafların konuyu avukatlara incelettiği öğrenildi. Tabata'nın da detaylı inceleme yapması için avukatı Angelo Pimental'e tam yetki verdiği kaydedildi. Bu transferin Dünya Kupası'nın bitimine kadar netleşmesi bekleniyor.

Başkan hiç durma sat direk
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

KeePSaKe

Cazip teklif dediği ne kadar verebilir ki en fazla 3 milyon dan fazla vermezler...
Since 1903

carsi52

3 milyona versinler gitsin anasını satim.
Bölünür senin için uykular!

+18 !

Kazık kadar girecek anlaşılan..

pAscAliAnUmut

Belkide Delgado'dan daha fazla yararlanabileceğimiz bir adamı hiç kullanmadan, en iyi zamanında klübeye çekerek kaybettik..
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

[KralKartal]

Tabata kalsin Delgado gitsin, Delgadoya o kadar sans verdik, bosa cikartti, birazda Tabataya verelim
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

+18 !

Deneme tahtası olduk anasını satiim :D

[KralKartal]

Ha öyle ha böyle :) belki bu tutar , artik sasirdim baksana (:
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net