Ana Menü

Sercan Transfer Konusu | Tek Başlık

Başlatan CR7, Haziran 13, 2010, 18:46:11

0 Üyeler ve 9 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

sametx

secandansa ben mustafa pektemek'i isterim arkadaslar sercandan 10 gömlek daha üstün
sametx

KeePSaKe

Since 1903

[KralKartal]

GS istemiyormuydu anlasmamismiydi Pektemek ile

Genclerde oynuyor, 88 dogumlu, umit millide oynadi
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

carsi52

Alıntı yapılan: sametx - Temmuz 27, 2010, 13:47:50
secandansa ben mustafa pektemek'i isterim arkadaslar sercandan 10 gömlek daha üstün

Kaç gömlek üstün bilemem ama gerçekten çok iyi bir oyuncu.
Bölünür senin için uykular!

saldır beşiktaş

Batuhan'ı hovardalığı yüzünden eleştirenler bu habere ne diyecek
Sercan, Rusya'ya transfer oldu!
Şampiyon   Bursaspor'un yıldızı Sercan Yıldırım Rusya'ya transfer oldu.Ama sakın yanlış anlamayın, çünkü bu transfer işi futbol sahalarını değil, özel yaşamı kapsıyor. Bir süredir Helin Avşar ile flört eden ve bu ilişkiyi bitiren genç futbolcu, dün objektiflere fotoğraftaki bayanla yakalandı. 20 yaşında ve isminin Yana olduğu öğrenilen Rus mankenle Sercan'ın Marmaris tatilinde tanıştığı öğrenildi.

Kimse yanlış anlamasın kimsenin özel hayatına salladığım ilgilendiğim yok ama
Batuhan'ı aynı sebebten yerden yere vurmadıkmı demekki sadece Batuhan yapmıyormuş bu tür olayları ;)
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

Simurg

Golcü için arayışlarını sürdüren Beşiktaş yeniden Sercan Yıldırım'a döndü. Yönetici Serdal Adalı'nın, "Niye yurt dışından isimler yazıyorsunuz. Yurt içinden bir golcü alamaz mıyız?" sözüyle gözlerin çevrildiği Sercan Yıldırım konusunda önemli gelişmeler yaşanıyor. Geçen sezondan beri transferin gözdesi olan Bursasporlu oyuncunun, "Beşiktaş'a gitmek istiyorum. Bana izin verin" dediği öğrenildi. Bu sözler üzerine teknik direktör Ertuğrul Sağlam'ın "Kimseyi zorla oynatamayız" diyerek transferin önünü açtığı da belirtiliyor.

ZAPO DA VERİLEBİLİR
Görüşmeler hızlanırken, Beşiktaş Sercan Yıldırım için en fazla 10 gün bekleyeceğini de Bursaspor'a bildirdi. Şu anda transferin önündeki en büyük engel ise siyah- beyazlı ekibin "Para vermeyiz. Takas ile işi bitirelim" teklifi. Yönetim, Schuster'in onay verdiği birkaç oyuncuyu Bursaspor'a önerdi. Hatta gerekirse Schuster ikna edilerek Zapo'yu bile Sercan Yıldırım için takasta kullanmayı düşünüyorlar. Beşiktaş 10 gün içinde Sercan Yıldırım'ı bitiremezse yurt dışından bir forvet alarak son noktayı koyacak.

Fatih Doğan-Fotomaç

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

NoPasaran

Beşiktaş, ısrarla istediği Bursasporlu Sercan Yıldırım konusunda dev bir adım attı. Ertuğrul Sağlam'ın çok istediği Fink bonservisiyle yeşil-beyazlı ekibe veriliyor. Fink konusunda hiç pazarlık yapmayan Beşiktaş, "Fink ve Holosko'yu verelim, Sercan'ı alalım" teklifini yineledi. Siyah-beyazlı ekip bu hafta imza attırmayı umuyor.

PARA DA İSTİYORLAR

Fink ve Holosko dışında bir futbolcu daha verilebileceği belirtiliyor. Bursaspor yönetimi ise Fink ve Holosko'ya yeşil ışık yakarken bir miktar da para koparmanın peşinde. Başkan Yıldırım Demirören ve yönetici Serdal Adalı ise "Bu işi parasız takas ile bitirelim" diye baskı yapıyor.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Büyük ihtimal yönetimde benim gibi düşünüyor :D

Robinho gelirse Sercanıda alırlar.
Robinho gelmezse Sercan alınmaz yabancı bi forvet alınır.

Simurg

Quresma ve Guti transferlerini bitirerek tüm dikkatleri üzerine çeken Beşiktaş Futbol Komitesi Başkanı Serdal Adalı, şimdi de Bursasporlu Sercan'ın işini bitirmek için harekete geçti. Siyah-beyazlı yönetici, bu futbolcu konusunda yeşil-siyahlı ekibe Holosko'yu önerdiklerini söyledi.
Transfer çalışmalarını mali disiplin içerisinde sürdürmekten yana olan siyah-beyazlı idarecinin, Holosko'yu çok isteyen Bursaspor Yönetimi'nden buna karşılık Sercan'ı istediğini ve kesinlikle artı para veremeyeceklerini dile getirdi. Sundukları teklife hâlâ cevap almadıklarını belirten Adalı, "Biz teklifimizi yaptık, şu an beklemedeyiz. Eğer Bursaspor Yönetimi bu teklifimizi beğenmezse tekrar masaya oturarak farklı bir yol bulabiliriz. Fink'i çok istediklerini de biliyorum. Hem Holosko, hem de Fink için Bursaspor ile masaya otururuz. Yapılacak karşılıklı özverilerle her iki taraf da istediklerine kavuşabilir" diye konuştu.

'Ferrari kalabilir'
Gidecek-kalacak yabancılar konusunda devam eden belirsizliğin önümüzdeki günlerde son bulacağını dile getiren Adalı, "Schuster ile yaptığımız son görüşmede benden yarına kadar süre istedi. Belki yarın, belki de Viktoria Plzen maçından sonra gönderilecek isimleri söyleyecek. Ferrari ile ilgili net bir şey söylemedi. Çok sürprizler olabilir. Holosko ve Fink'in yanı sıra Zapotocny'i ve Delgado'yu ısrarla isteyenler var. Şu anki tabloda Ferrari'nin takımda kalma olasılığı çok yüksek gibi gözüküyor. Henüz ona resmi bir teklif gelmedi. Basında İtalyan ve Yunan kulüpleri ile ilgili haberler çıkıyor ama bizimle temasa geçmediler" ifadelerini kullandı.

Serdar Sarıdağ-Milliyet

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

NoPasaran

Bu yazın transfer şampiyonu olan Beşiktaş, kadrosunu güçlendirmek için çalışmalarını sürdürürken, elinden çıkartmak istediği yabancıları da bu transferlerde kullanmayı hedefliyor.

Beşiktaşlı yöneticilerin son günlerde yaptıkları transfer görüşmelerinde Bursasporlu Sercan Yıldırım'ın üzerinde durduklar ve bu transferde takas formülünü devreye soktukları öğrenildi. Sercan'a karşılık 2 milyon Euro civarında bir nakit ödeme düşünen yöneticiler, Hilbert veya Holosko'dan birini de Bursaspor'a göndermek istiyor.

Teknik direktör Schuster'in gündeme getirdiği forvet ihtiyacını Sercan'la gidermeyi düşünen Beşiktaş, süreci planladığı gibi yönetirse elindeki yabancı sayısını da eksilmiş olacak.

Maraton.com.tr
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

BEŞİKTAŞ`I İSTİYORUM

Bu sözleri Sercan Yıldırım, Ertuğrul Sağlamla görüşmesinde sarfetti, hocasından kolaylık istedi... Gelişme üzerine Beşiktaş`ın kurmayları alternatifli teklifler hazırlıyor ama Bursa takas değil direkt para talep ediyor.

Geçtiğimiz sezondan bu yana adı transfer haberlerinin zirvesini süsleyen Sercan Yıldırım'ın Beşiktaş'a yeşil ışık yaktığı ortaya çıktı... Son günlerde Siyah-Beyazlılar'da yaşanan transfer hareketliliğinin ve camianın havaya girmesinin de bu kararda etkili olduğu öğrenilirken, genç oyuncunun bu düşüncesini hocası Ertuğrul Sağlam ile de paylaştığı belirtildi. Bursaspor'un teknik patronuyla transfer zirvesi yapan milli oyuncunun, "Hocam yeni sezonda Beşiktaş'ta oynamak istiyorum ve sizden de kolaylık bekliyorum" ifadelerini kullandığı ileri sürüldü. Bu gelişme doğal olarak hem Beşiktaş hem de Bursaspor'da büyük hareketlilik yarattı. Taraftarlarına yeni bir yıldız daha armağan etmek için düğmeye basan Siyah-Beyazlı ekibin kurmayları hemen bir Sercan zirvesi yaptı, alternatifli teklifler hazırladı. Beşiktaş'ın Sercan'a karşılık Bursaspor'a Fink ve Holosko'yu önerdiği edinilen ilk bilgiler arasında. Ancak son şampiyonun yöneticileri, her ne kadar teknik direktör Ertuğrul Sağlam iki oyuncuyu da kadroda görmek istese de bu teklife özellikle Holosko'nun yıllık 1.8 milyon Euro'yu bulan maliyeti sebebiyle hiç sıcak bakmıyor.

Oyuncu değil para istiyorlar
Bu safhada Beşiktaş cephesi yeni takas+para paketi hazırlarken, Bursaspor ise takası düşünmediğini, ancak 8 milyon Euro'ya kadar inebileceği bilgisini aracılar vasıtasıyla gerekli yerlere ulaştırdı. Bir başka alternatif ise bu rakamın vadeler halinde ya da tek bir oyuncu takasıyla noktalanması.

Fanatik
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

erdibatmaz

guti quaresma robinho isimlerini görünce tabii oynamak ister. böyle oyuncuları sevmiyorum işte. sözünün arkasında duracaksın.
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

ilhan mansız_melis

Sercan yüzünden Holosko gidecek ona üzülürüm ben tabi Sercan'ın gelebilme ihtimali de cabası.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

CR7

SERCAN YILDIRIM CUMARTESİ GÜNKÜ SÜPER KUPA MAÇINDAN SONRA BÜYÜK BİR İHTİMAL BEŞİKTAŞ'TA HAYIRLI OLSUN

:ok :ok :ok

Bursaspor'un genç golcüsü Sercan Yıldırım Beşiktaş ile anlaşmak üzere.

Bursaspor'un yıldız futbolcusu Sercan Yıldırım'ın Cumartesi günü Trabzonspor ile oynanacak olan Süper kupa'nın ardından Beşiktaş ile anlaşacağı öğrenildi.

İki kulüp yöneticilerin anlaştığı ve Beşiktaş'tan Fink ve bir futbolcunun takas yolu ile Bursaspor'a geçeceği gelen bilgiler arasında.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

carsi52

Bu demek oluyor ki Robinhoda geliyor.

Eee artık yollasınlar şu nobreyi :D