Ana Menü

#7 Ricardo Quaresma

Başlatan Simurg, Haziran 13, 2010, 16:05:20

0 Üyeler ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Aradaki rakamlar büyükse 28 29 yaşındaki bir adamın parayi tercih etmesi yadirgamak saçma olur

1 seneye yakındır futbol oynamayan birisine dünya kulüpleri elbette çok para vermeyecektir..

Senede 5 milyon lira fazla para az rakam değil. Bunun amacı para olup olmamakla alakası yok bence
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

IL Capitano

Money money money -)

Ya zaten adam futbolu pek dusundugunu sanmiyorum. Dubaide oynayan adami milli takima secmezler + avrupadan buyuk bir takimda almaz. Emeklilik ikramiyesi alip birakacak heralde. Dubaide futbol oynamaya gidiyorum lafi nedr ya ??
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

Ersin Develi

Beşiktaş'a gelirken Milli takıma seçilemiyordu,Beşiktaş'ta oynarken tekrar milli takıma seçildi.
İspanya,İtalya vs gidebilirdi Cem abi ama kulübün Quaresma üzerinde bıraktığı izlenim ve 6 ay top oynamaması bunda belirleyici etken oldu bence.

ERHUN

Alıntı yapılan: IL Capitano - Ocak 14, 2013, 10:58:12
Bencede parayi ilk planda tutmasaydi, ispanya, italya, portekizde rahat bir klup bulurdu.

Ayrica David Beckham amerikayla icli disli oldugu dogruda Victoria beckham ingiliz, Spice Girls filan. :)

İşte o kadar içli dışlılarmış demek ki Amerikan sanıyordum ;D

ERHUN

Beşiktaş'a geldiği zaman Atatürk Havalimanı'na ayağını bastığında siyah-beyazlı taraftarların müthiş sevgi seliyle karşılanan Ricardo Quaresma, Birleşik Arap Emirlikleri'ndeki macerasına şokla başladı.

Portekizli yıldızın basın önündeki tanıtımına Araplar beklenen ilgiyi göstermedi. Dubai'nin Al-Ahli kulübü ile sözleşme imzalayan Q7 lakaplı yıldızın tanıtım antrenmanını sadece 500 kişi izledi.

Stada gelen taraftarların çoğunun okul çağındaki çocuk olduğu gözlenirken, Quaresma'nın bu durumdan şikayetçi olmadığı ancak üzüntülü bir şekilde antrenmanı terk ettiği bildirildi.

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

ERHUN

ERHUN

erginaslan Ergin Aslan 30 dk
Bizim oğlan Katar'ın Yattarası olmuş...

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

ERHUN

El Colgado

Hiç özlemedim seni çingene.

ERHUN

Forza tv'ye göre Kasımpaşa'yla 3 yıllığına anlaşmış.

Geçen gün (hangi gün olduğu hakkında bilgim yok), 2'nci golünü atmış.

http://video.haber7.com/video-galeri/28912-quaresma-sol-carprazdan-affetmedi

El Colgado

ERHUN

Ara ara aklıma geliyor bakıyorum.
Bu defa biraz tesadüf oldu. Manuel'in değerine bakayım diye girdim, oradan Jorge'nin futbolcularından kim ne kadar diye bakarken 10 küsur m€ larda olan Quaresma'yı göremeyince biraz aşağı indim ve güncel değeri şaşırttı.

Bize geldiğinde 10m€ tahmini değerde olan, kısa zamanda 13m€'ya ulaşan, en iyi zamanında 15m€ olan, kötü oynuyor dediğimiz zamanlarda 13.5m€'ya düşen, uzun süre oynamadığı için 7m€'ya düşen Quaresma'nın BAE'de değeri 2m€'yu gördü.

keskinli

futbolcuda yetenek hirs ve savasma özellikleri yaninda birazda kafa olacak
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin