Ana Menü

#7 Ricardo Quaresma

Başlatan Simurg, Haziran 13, 2010, 16:05:20

0 Üyeler ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

DIABLO

Demekki paraya doymamış
1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

NoPasaran

Şaka gibi ya

5 ay sonra Gs li olur :)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ERHUN

Yerini bulmuş. "Yaa lellllii Quaresmaaaaa ya lelllliiii goooooool" falan takılır artık. Bol bol parasını da kazanır, Allah daha çok versin gitsin nerede harcarsa harcasın. Bizden uzak olsun.

El Colgado

"futbolu çok özledim, sahalara dönmek istiyorum, bjk taraftarına aşığım."
kü yedi, bir buçuk yıl için altı milyon avro kazanacağı kontrata imza attı dubai'de.

NoPasaran

insanları neden yargılıyorsunuz anlamıyorum

sıkılmıştır..

6 ay sonra belki gs ye gelecek ..

orada para kazanmak istemiştir..

kendiside biliyor aylardır top oynamadı başarılı olmayacağını

doğrusunu yaptı bence

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

El Colgado

dubai'den o teklif gelmese bizden gitmezdi. amacı para olanı da yadırgarım.

Ersin Develi

Hayırlı olsun Quaresma için umarım başarılı olur
6 ay top oynamadı üst düzey bir transfer beklenemezdi ama 6 ay içinde kendini toparlar

Ama adam bizden gitmesine rağmen halen eleştiriliyor :)

Gitse paragöz gitmese paragöz.
Zaten yeryüzünde hepimiz para almadan hayrına çalışıyoruz ya ondan :)

ERHUN

Futbolcularla özellikle Quaresma gibi çok para kazanan futbolcularlar bizi nasıl kıyaslıyorsunuz, nasıl bir düşünce tarzı anlamıyorum.
Adam 1 yılda ömrü boyunca yetecek parayı kazanıyor.

Valla bana 1 defaya mahsus €3.750.000 versinler, emekli olana kadar tek kuruş istemem. 12 ayda 50 bin lira kazanan biri 25 yaşından 64 yaşına kadar yani 40 yıl çalışsa ₺2.000.000 kazanmış oluyor. Bu arada 12 ayda 50 bin kazanan dediğim kişini ayda ₺4000 küsur maaş alıyor olması lazım. Onu da belirteyim.

Konu kapanmışken açıp tartışmayı çok seviyorsunuz valla. Diyeceksiniz sektör farkı. Bu adam o parayı alacak kadar ne oynadı? Neyse ya bana cevap yazılsa bile cevap vermem herhalde, sıkıldım bu konudan. Gitti kurtulduk.

Ersin Develi

Ben öyle bir kıyas yapmadım,öyle bir kıyas yaptığımı da nereden çıkardın onu anlamadım.
Sende futbolcu olsaydın milyon Eurolu paralar kazanırdın.

Quaresma'yı yeren mesajlar gönlünü hoş ederken aksi düşüncede hemen savunma mekanizman çalışıyor.

Bildiğim konunun kapanması için başlığın kilit yemesi gerekiyor.

El Colgado

Abi ne alaka?
Eto'nun yirmi kazandigi yerde Ronaldo on kazaniyor. Hulk senelece portoda 600bin'e oynadi. Hamsik hala Napoliden ayrilmadi. De rossi milyo eurolari birakti. Tamam para onemli ama o zaman ibrahimovic etkisi yaratacaksin.
Dubai'den teklif almasa bizden de gitmezdi. Amac para da olabilir ona da eyvallah ama o zaman cikip yok futbolu ozledim, taraftara asigim demeyeceksin.
Ha unutmadan basin toplantisi yapacakti ona ne oldu?
Kisileri kulubun uzerinde tutarken ne vermis ona bir bakalim. Yonetim fernandese indir dese herkes tepki gosterir. Ama bununla ne fernandesi me boboyu kiyaslamayin.
Bedava quaresmayi bile kimse istemedi, hani sumen alti yapmistik idmana cikarsak transfer olurdu. Olmuyormus demekki.

Ersin Develi

Nobre bizde yıllarca 2,5 milyon a oynadı.

Ronaldo'nun Etoo dan az alması Ronaldo'nun kötü olduğu anlamına gelmiyorki.
Araplar sırf yüzünü görmek için bile o kadar para verir,Araplar ile kıyas doğru değil bence
Beckham yıllarca Amerika da oynadı,Beckham kötü oyuncu muydu?

Quaresma'nın tercihi Dubai oldu,bunu para ile bağdaştırmak doğru değil
Quaresma 6 ay top oynamadı,o arayı kapatmak için Dubai bence doğru bir karar.
Türkiyeyi geçtim Avrupa'da halen piyasası olan bir oyuncu fakat sürecin nasıl geliştiği hepimiz iyi biliyoruz o yüzden Quaresma'dan Milan transferi yapmasını beklemek doğru değil.

Fikret Orman
Quaresma'nın futbol hayatını bitireceğim dedi
Terbiyesizliğinden,disiplinsizliğine,açgözlüğünden ahlaksızlığına kadar bu adama yapılmayan kalmadı.

Bedava Quaresma değil
Türkiye'de oynarsa 5 milyon öder diye madde var.
6 Ay sonra belki de bedava alacağı adama kim 5 milyon versin ki?
Biz Nene için öyle yapmadık mı?

El Colgado

Süreci izleyelim öyleyse. Gerçi bu mendes her türlü pazarlar ama performans olarak izleriz biz de.

keskinli

hepsi gider biz kaliriz
hepsi para icin oynar,biz cebimizden veririrz
dolayisiyla sporcular üzerinde fazla durmamak gerek
gidenler gider,biz kalanlarla devam ederiz
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

ERHUN

Eto'o para için Dağıstan'a gitti. Yoksa ne işi var Rusya'nın o tarz bölgesinde. Gerçi maçlar dışında hep Moskova'dalar, antrenmanlarda Moskova'da. Adamlar iç saha maçı yapmaya Mahaçkale'ye gidiyor.

David Beckham eşinin ülkesine gitti. Zaten oralarla içli dışlı biriydi. Ne kadar alıyordu orada ne aldı bilemem ama bunu yadırgamam.

Quaresma'da istese bir sürü takıma gidebilirdi. İspanya'da, Portekiz'de, İtalya'da alacak takımlar vardı. Ama hepsi onu tatmin etmeyen rakamlar verdi. Amacı adam akıllı futbol oynamak olsa bu 3 lig varken gidip BAE'de oynamaz.

IL Capitano

Bencede parayi ilk planda tutmasaydi, ispanya, italya, portekizde rahat bir klup bulurdu.

Ayrica David Beckham amerikayla icli disli oldugu dogruda Victoria beckham ingiliz, Spice Girls filan. :)
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....