Ana Menü

#7 Ricardo Quaresma

Başlatan Simurg, Haziran 13, 2010, 16:05:20

0 Üyeler ve 15 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ilhan mansız_melis

Bu adam yarın öbür gün takıma dönüp gol atmaya,asist yapmaya başlayınca o küfürcüler "Quaresma Quaresma oley oley oley" diye bağırmaya başlayacak.

Ya da şöyle olacak. Bu adam yarın öbür gün takıma dönecek ama hiçbir katkısı olmayacak. O zaman kayıtsız şartsız "Quaresma" diyenler de küfür etmeye başlayacak.

Quaresma için de zor bir durum.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

eRe

Lig TV'nin haberine göre; Cuma günü Ricaro Quaresma ile görüşecek olan Beşiktaş yönetiminin yıldız futbolcuyla anlaşarak sözleşmesini fesh edilmesi konusunda anlaşma noktası arayacağı belirtildi. Siyah-beyazlıların Mayıs ayında sözleşmesi soan erecek olan Quaresma'ya alacaklarını ödeyerek ayrılık kararının altına imza atacağı kaydedildi.
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

ERHUN

Yeri geldiğinde stad işide açıklandı YD işide ama sizin pek ilgi alanınıza girmediği için umurunuzda olmadı sanırım.

Stad izinleri YD zamanında alınmamıştı anıtlardan izin geldi bakan Günay diretiyor ama anlaşmak üzereyiz tarzı bir açıklama yapılmıştı 1 ay kadar oluyor.
YD'nin dönemini inceleme devam ediyor, daha dün bahsedildi. Çok yakın zamanda açıklanacak. Ancak YD'nin elindeki senetlerden dolayı mahkeme açılma ihtimali az, 2 ay sonra bir senedin daha süresi gelmiş olacak.

Sağ olsun Q7 FC'liler o kadar soğuttu ki adamdan takımda dahi yer almasını istemiyorum. Bırak bir daha "Quaresma oley oley" demeyi gol attığında o adamların suratını çekmemek için "işte quaresma yeaa, biz demiştik yeaa" diye konuşmalarını çekmemek için gol atmasını bile istemem.

Fikret başkan geldiği ilk zamanlarda anlaşılsa takıma dönse eyvallah derdim ama artık iş o raddeyi geçti. Şuan Quaresma takıma dönerse Fikret Orman yönetimi bence geldiğinden bu yana en büyük hatayı yapar.

El Maestro

Vayy arkadaş ya neymiş bu adam ..

İç çatışma çıkardı resmen ..

Quaresmada Quaresma, adam kadroda yok hala takımın huzurunu bozuyor böle bi adam işte ..  :)
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

NoPasaran

Takimin huzurunu garip aciklamalar yapan yonetim ve hoca yapti bence

Kulup bul demisler. Mantiga bak. Git sen pazarlasana kardesim..

Ikincisi eksikligi hissedilmese bu kadar laf yapilmazdi merak etmeyin
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

El Maestro

Abi yönetimin Quaresma'yı pazarlama konusunda yaptığı yanlışa bir şey diyen yokki ..

Ancak yönetim böyle bir yanlış yaptı diye Quaresma'ya direk kucak açacaz diyede bi kural yok ..

Yönetim yanlış yapmış olabilir ancak Quaresma'da aynı Quaresma .. Daha 3-4 ay önce sövüyordun abi o zamanlarıda hatırla yani ..
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

NoPasaran

En buyuk beklenti duydugumuz adam en cok elwstrilen insandir bundan daha dogal bisey yok..

Ancak quaresma bu on yargilarla yonetilmese idi cok rahat pazarlanabilecek bir oyuncu

Bugun stoch icin Fenerbahce yonetiisi sene basinda 12 milyon euro teklif aldiklarini soyluyor ve 18 istiyoruz diyor..

Soruyorum 12 18 gectim bunlari hatta eurosunu bile gectim

Quaresma 10 milyon dolar etmezmiydi

Yani yaklasik 20 trilyonluk bir insana yeni hocasiyla yeni baskani ile sans vermek lazimken

Neden on yargilarla hareket edildi..

Bunlari soylemek istemiyorum ve her mactan sonra kavga ortamina girmek istemiyorum ama

3 tane olcayi
2 tane holoskoyu
1 tane almeida yi

Koysan takima bu adamin verdigi coskuyuda heyecanida veremiyorlar..

Elinde quaresma varsa bu orta duzey takimimizda cok rahat oynar..

Gercekleri dun izledim Sayin Hocamiz bile gormuyor..

Kendi sahanda favori sampiyonluk adayi ile mac yapmissin ve ligin en kotu iki takimi ile macin bitmis olmasina ragmen 5 puan geriye dustun..Mustafa Denizli tabiriyle 8 puan geridesin cunku buyuk takim her zaman yuzde 51 daha yakindir ic sahada

Ve hic bir Besiktaslinin onumuzdeki 2 maci kesin alaacagina dair umudu yokken

Elbette takimin en etkili silahini konusur ve kadroda gormek ister..

Taraftara bunu cok gormeyin..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ERHUN

Alıntı yapılan: NoPasaran - Eylül 28, 2012, 13:55:04
Bunlari soylemek istemiyorum ve her mactan sonra kavga ortamina girmek istemiyorum ama

3 tane olcayi
2 tane holoskoyu
1 tane almeida yi

Koysan takima bu adamin verdigi coskuyuda heyecanida veremiyorlar..

O çoşkuyu, heyecanı veremiyorlar çünkü millet şov istiyor. İki çalımda ayağa kalkıp tüm tribünler alkışlamadı mı?

Taraftar şov istiyor ama maç şovla kazanılmıyor. O sayılan adamlar belki saydıklarınızı veremez ama takıma katkıyı sağlar.

-----------------------

Ayrıca bu insanları birbirine Quaresma düşürmedi. Bir futbolcuya durduk yere niye küfür edeyim? Sağda solda insanlar bana bir şey ispatlamaya çalışırcasına bu adamı savunursa, Q7 olsa öyle olurdu böyle olmazdı, şöyle olmazdı böyle olurdu diye saçma sapan konuştu ki bende Quaresma'ya (sizin deyişinizle düşman oldum) soğuk bakmaya başladım. Hep yeni yapılanmayı destekleyenlere b*k atılıyor, yok biz gerçek Beşiktaş'lıymışız onlar değilmiş tarzı kışkırtıcı laflar atılıyor ama taraftarı bu duruma Quaresmakolikler getirdi.

Madem çok saygı bilen insanlarsınız şu yönetimin icraatlerine saygı duyun, teknik direktörün kararlarına saygı duyun. Kimlere ne süreler tanındı, YD'ye 8 yıl katlandık bu adamlara gareziniz ne? Takımı rahat bırakın arkadaş. O zaman bakın kimse Quaresma'yla onunla bununla uğraşıyor mu? Hepsi bu takımın futbolcusu olarak gözükmüyor mu? Neden milleti kışkırtıp kendi futbolcusuna küfür ettiriyorsunuz?

[Bu mesajı herhangi birine yönelik yazmadım ama isteyen üstüne alınabilir.]

Bu arada karar günü Çarşamba(ymış).

NoPasaran

Sen neden olmazsin su takimda futbol topunun dili olsa susmaz.

garip bir durum var bizde
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ilhan mansız_melis

Çarşamba günü bir problem çıkmazsa 2 hafta içinde döner takıma.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

NoPasaran

Donse ne olur

en az 3 ay icinde toplanir artik
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ERHUN

Quaresma takıma alınmadı, devre arasına kadar tek başına çalışacak ve satılmaya çalışılacak.

NoPasaran

Iyi bakalim

Hayirlisi olsun

Bu riski alanlarada bravo yani
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

çok da isteyen olur 6 aydır oynamamış adamı.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

NoPasaran

para cok bizde

nolcak yani oynamadan 3.75 milyon euroda buna veririz..

feda edecek biryerler bulunur..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net