Ana Menü

#7 Ricardo Quaresma

Başlatan Simurg, Haziran 13, 2010, 16:05:20

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

keskinli

ilk 20 dakika cok istekliydi,iyide oynadi ama sonrasi alistigimiz quaresma
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

NoPasaran

Alıntı yapılan: ERHUN - Nisan 01, 2012, 19:53:20
Güzel pozisyonlar yakalamýþ, Tel Aviv'e attýðýnýn benzerini atýyormuþ hatta tam vuracakken sol ayaðýna çarpmýþ. Ondan önce uzaktan vurduðu da iyi. Maçý izlemedim genel olarak nasýldý bilmiyorum.

cikarken yuhlanacak kadar kotuydu..

berbat oynuyor
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

El Maestro

Bu adamdan hala medet uman mı var ya ?
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

CR7

Adam saçlarını kazıtmış.

yeni bir başlangıç. :)
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

El Maestro

Topçu falan değilsin sen, ölmüşsün ölmüşsün ..

Kurtulmak lazım bir an önce yeterrr artık haram olsun aldığın milyon dolarlar ..
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

NoPasaran

Katkisini gectim

Resmen zarari var takima
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ERHUN

Başta cigano olmak üzere aldığı parayı hak etmeyen herkese ben hakkımı helal etmiyorum.

CR7

Q7 IŞIĞI YAKTI!
Beşiktaş'tan 3 milyon 750 bin euro alan Ricardo Quaresma, ücretinde indirim yapma konusunda olumlumesajlar verdi, "Benim için bir talep yok. Böyle bir durum olursa gerekli kişilerle oturup konuşurum" dedi
02:30 | 04 Mayıs 2012

SERDAR SARIDAĞ
Fenerbahçe karşısında alınan galibiyete asist olarak katkı sağlayan Ricardo Quaresma, mali yönden de Beşiktaş Yönetimi'nin yüreğine su serpti.
Derbiyi değerlendiren Portekizli oyuncu, geçen hafta oynadıkları karşılaşmayla dünkü maçın arasındaki farkı şu şekilde değerlendirdi:
"İlk maçta bulduğumuz pozisyonları değerlendiremedik. Bu maçta bulduklarımızdan birini değerlendirebildik. İlk karşılaşmada da iyi oynadık ama şanssızdık. Hiçbir zaman Fenerbahçe'den kötü oynamadık. İki maçta da eşit seviyedeydik."
Kendi durumu hakkında da değerlendirmede bulunan Q7, "Benim bir sene daha kontratım var. Sözleşmem dışında da burada bulunmaktan çok mutluyum. Mutsuz olursam gerekli kişilere iletirim ama hep burada kalmak istedim" ifadesini kullandı. Portekizli yıldız futbolcu, yönetimin ücretinde indirim yapma düşüncesi için de, "Problem yok. Böyle bir talep olursa  oturup konuşurum" dedi. İlk yıl 3.5 milyon euroya oynayan Q7, bu sezon da 3 milyon 750 bin euro almıştı. Sözleşme, gelecek sezon için de aynı rakamı içeriyor.

RCA

ikinci yarıda iyi top oynadı
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

CR7

Hayallerin gerçek olduğu an bu andır !
yine,yeniden unutmamak hep hatırlamak için yazıyorum.sonuçta insan hafızası nankördür.
son atraksiyonumuzdan sonra - nevzat demirde verdiğimiz mektup vs - quaresma 'ya bir şey yapmamıştık. fb,gs,ts a yenilmişiz. quaresma'ya son bir umut vermeliyiz ama nasıl ?! düşündük taşındık 1 mayıs sabahı işe koyulmaya karar verdik. nisanın son gecesinde yine gilberto'yu aradık ve quaresma için mini bi çeviri yaptırdık .
"Lembras-te de nós? Esperamos que te lembres. Na 5ª feira estaremos no estádiopara ti. Por favor olha para a tribuna quando saíres dos balneários para [kufur otomatik editlenmistir]uecer antes do jogo. Nós vamos usar vermelho e vamos ter algo para te mostrar. Nós suplicamos-te que olhes para nós apenas um segundo. Tu jogaste tão bem ontem. Não percas a esperança, nós nunca iremos desistir de ti."
—-
do you remember us ? we hope you remember.on thursday we will be at match for you. please look at tribune when you leave dressing room for practice before match. we will be wearing red and we will have something for you to show. we are begging you just look at us just a second. you played so good yesterday. don't lose your hope,we will never give up on you.
—-
kaptığımız gibi yazımızı 1 mayıs sabahı nevzat demir'in yolunu tuttuk.güvenlik görevlileri burcu ve beni hatırladılar.baya sıcak karşıladılar bizi. quaresma çıktı yazıyı uzattık,okudu, çok sıcak bi şekilde gülümseyip "OKEY" dedi.beşiktaş'a geldik. içimiz buruk kalmıştı. quaresma bitkin ve üzgündü. neyse karar verdik okulumuza gitmeye kulüpteki arkadaşlarımızla buluştuk boyalarımızı,fırçalarımızı, kumaşlarımızı aldık gölete indik. gece 11 e kadar pankart boyadık. gilberto yine büyük iş halletti bu noktada =)
4 pankart hazırladık şu şekilde ;

-NEVER be sad !
-you will succeed and we know that
-we will ALWAYS be there for you
- hang on a little bit more INVICTUS
-NUNCA fiques triste quaresma !
-Tu vais conseguir e nós sabemos isso.
-Nós estaremos SEMPRE [kufur otomatik editlenmistir]ui para ti.
-Aguenta um pouco mais invencivel
kulüpte stad sorumlusu bir abimizin de katkılarıyla maç günü stada soktuk pankartlarımızı.geçtik en köşeye. fakat bir anda etrafımızı 15 kadar takım elbiseli adam sardı. deli gibi telsiz konuşmaları geçiyor aralarında.çıkartın yok edin o pankartları ! diyorlar. baya bir direndik. güvendiğimiz abimizin adını verdik. halloldu sonra. ben dayanamadım sinirden ağladım. tff görevlisi çok yaşlı  tonton bir amca -bu kızı kim ağlattı ! gösterin bakayım diye geldii. ağlama kızım aç bakayım pankartını falan diyor =) -yirim *.* - neyse sonra geldi ısınma vakti. takım çıktı. quaresma bizi gördü ısınırken . baya bi baktı. o okudukça el sallıyor biz pankartı değiştiriyoruz. baya sevimli bir durum oluştu tam o noktada . ısınma bitti takım soyunma odasına girdi.quaresma önce yeni açık'a koştu,taraftarlara sarıldı. biz bekliyoruz hadi kapalıya da gelsin diye. tam o anda birden yeni açıktan depara başladı, reklam panolarından atladı,formasını çıkarttı,koştu koştu koştuuuuuuuuu ! tam önümüze geldi. hani öyle ayarladı ki formaya kimse elini uzatamadı. elime verdi direkt. tüm kapalı quaresma bize de geliyor diye düşünürken quarsma burcu ve bana bu muhteşem jesti yapıp bomboş sahadan ayrıldı.
sonrası malum,quaresma baya inanarak oynadı , maç sonu şunları söyledi;
Quaresma, seneye durumunun ne olacağıyla ilgili bir soru üzerine, 1 sene daha kontratı olduğunu hatırlatarak, "Beşiktaş'ta ve bu ülkede olmaktan çok mutluyum. Eğer bir gün sıkıntı yaşarsam ve mutlu olmadığımı hissedersem gerekli kişilere söylerim. Elimden geldiğince bu kulübe yardım etmek istiyorum. Ben burada kalmak istiyorum" diye konuştu.

Bir gazetecinin "Yönetim yıllık ücretinde indirim isterse o fedakarlığı yapar mı?" sorusu üzerine Portekizli yıldız, "Benim için bir problem değil. Kulüpte gerekli kişiler beni ararlar konuşuruz"

stad sorumlusu abimiz maç çıkışı diğer görevlilerle beraber soyunma odasına girerken bize baktı,formayı gördü bizim kadar mutlu oldu.
haftalardır bizimle uğraşan insanlar yine quaresma'ya inandılar. takdir ettiler.
quaresma duygusal oynayan bir adam.morali nasılsa öyle oynuyor.babalık davaları sürerken geçen sezon nasıl agresifti hatırlayın,dün geceyse mutluydu ! ve bu durum futboluna yansıdı. DEDİĞİMİZ GİBİ VAZGEÇMEYECEĞİZ ONU SEVMEKTEN.

Ayrıca bir insan hiç mi ter kokmaz ? muhteşem bir kokusu var adamın. uyumadan önce minik bir doz almalık.
Biz iki kız elimizden geleni yaptık , şimdilik !
Sevgiler !
Esma
Burcu

http://elisabethsisi.tumblr.com/post/22406225977/hayallerin-gercek-oldugu-an-bu-and-r

ERHUN

Madem öyle görelim bakalım Ricardo'yu bundan sonra. Gerçi sonrası kalmadı ama neyse...

Bizi kendine çok küstürdü, 1 maçla olacak iş değil bu. Seneye kalırsa adına yakışır bir futbolla affettirmeli.

NoPasaran

Valla bu adamı affedemiyorum..

Fener maçı öncesi yaptığını sindiremiyorum aklıma geliyor..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Ersin Develi

Alıntı yapılan: NoPasaran ! - Mayıs 09, 2012, 01:26:21
Valla bu adamı affedemiyorum..

Fener maçı öncesi yaptığını sindiremiyorum aklıma geliyor..

orhan gencebay-hatasız kul olmaz

:D

ERHUN

Açtım bu konuyu baştan ilk 8 sayfa okudum. Ne kadar umut var, ne kadar güzel başlamış her şey. Bu taraftara ve kendine yazık ettin cigano. Taraftarın hayallerini yıkanların başındasın. Kendi sonunu da getirdin haberin yok.

ERHUN

Alıntı yapılan: ERHUN - Mayıs 08, 2012, 08:53:37
Madem öyle görelim bakalım Ricardo'yu bundan sonra. Gerçi sonrası kalmadı ama neyse...

Bizi kendine çok küstürdü, 1 maçla olacak iş değil bu. Seneye kalırsa adına yakışır bir futbolla affettirmeli.

Affettirmeye zamanı olacak sanırım, kalacak deniyor.