Ana Menü

#7 Ricardo Quaresma

Başlatan Simurg, Haziran 13, 2010, 16:05:20

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

unicorn

Dün için konuşmuyorum Yiğit.

Veli senin de dediğin gibi ileriye dönük oynuyor.

Genelde Ernst-Necip-Aurelio-Fernandes'ten 3'ü oluyor o bakımdan söyledim.

Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

Grocbenn

Bizim Quaresma'lı oynamayı öğrenmemiz gerek.Quaresma'nın açığını kapatacak bir sistem oluşturmalıyız.

Ama bu takım 1 tane Quaresma gibi adamı kaldırır.Bunu 2 haftadır anlamıştır Carvalhal.

NoPasaran

Hucumda etkisi bence yaz yagmuru gibi quaresmanin

Her topu ona veriyoruz

10 ataktan 1 pozisyon cikariyor

Besiktas uymayacak quaresmaya, quaresma yetenklerini pozisyona donusturmedikten sonra savunmasinida konusmanin bi anlam yok
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

Kendini yormasa her maç son dakikada yaptığını yapar

sonrada istedğiği takıma gider quaresma..

Ancak yoruluyor..

Sonra çalımda atamıyor

Sonra gidiyor taraftarla kavga edşiyore..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

KeePSaKe

Alıntı yapılan: NoPasaran ! - Ekim 29, 2011, 22:57:00
Hucumda etkisi bence yaz yagmuru gibi quaresmanin

Her topu ona veriyoruz

10 ataktan 1 pozisyon cikariyor

Besiktas uymayacak quaresmaya, quaresma yetenklerini pozisyona donusturmedikten sonra savunmasinida konusmanin bi anlam yok

Katılıyorum bende çok yük biniyor Quaresma'ya her top ona gidiyor yoruyor kendisini.
Since 1903

IL Capitano

bende cok elestiriyorum ama adam haftada 3 macla , ligin basindan beri giki cikmadan kosuyor ama mutlaka benede herkes gibi daha cok sey bekliyorum Q7 den. ama bu saatten sonra adam degismez. bu iste Q7. daha cok verimli olsa dolmabahcede göremezdik zaten.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

saldır beşiktaş

Rıdvan dün çok iyi yorumladı durumu.
Quresma'nın ölüsü bu takımın en iyi oyuncusu.
Ancak şu sıralar fazlasıyla agresif biraz sakin olması lazım.
Dün taraftarla diyaloğa girmesi çok gereksizdi.
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

CR7

taraftarın yaptığı çok doğru hep doğru değil mi?
yeter be. taraftarmış.
müşteriden farkı yok o tribündekilerin.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

saldır beşiktaş

Ben taraftarın yaptığı doğru demedim.
Quaresma'nın diyaloğa girmesi yanlış maç esnasında.
Cevabı sahada vereceksin böylelerine ki attırdığı golle en güzel cevabı verdi.
Diyaloğa girmesi yanlıştı.

"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

NoPasaran

Quaresmanin taraftarla diyalogu bencede gereksiz

Bunun sebebi oynadigi kotu futbol..

Atarsin golunu, verirsin asistini olur biter

Ben cikarayim sen formayi giy sen oyna demek saygisizlik..

Demekki Quaresma Nihata ypailanlari yasasa, cikip tribune kavga edecek

Herkes ondan cok sey bekliyOr. Bu takimin parlayan yildizi. O olmayinca tadimiz tuzumuz eksik bunlari bilip en azindan gecen seneki gibi oynarsa hersey cok daha iyi olacak
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Cem Goren

Abi bak şimdi ben quaresma olsam yada onun gibi yetenekli olsam değil 89 kere 189 kere o topu kaybetsem yine trivela yaparım en sonunda o trivela ya gol ya asist olur hadi eyvallah der geçerim bu kadar basit. lan adam her şutunu gol yapsa zaten şu an burda olmazdı. Bu adamı Jose Mourinho düzeltemedi kaldı ki düzeltse zaten bu adam Beşiktaş'a gelmeyi bırak adresini bile sormazdı.

Kaldı ki bakın Quaresma'yı eleştiren taraftar çıksın o sahada 20 metre yürüsün kesilmezse adam değilim. Bu adamın bir üst modeli şu an Real Madrid'de oynuyor adı da CR7.

Ota boka muhalefet olmaya çalışıyoruz ya.
altın kapılarımız kan oldu tayfun

erdibatmaz

adamın yaptığı her hatada, bu onun doğasında var dersek işimiz yaş. hepimiz aynı quaresma'yı izliyoruz. geçen sene bu adam katkısını yaptı ama bu seneki maçlarda kaptırdığı topların haddi hesabı yok. bir şeyler kötüye gidince niye geçmişe bağlı kalıp adamı eleştiremiyorsunuz anlamıyorum.  Beşiktaş'ın menfaati önemlidir benim için. Kendini düzeltecek ya da gidecek. babasının çiftliği değil ki istediği gibi artistlik yapsın. iki hareketle gözünüzü kör ediyor galiba.
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

CR7

her an her şey yapabilecek bir oyuncu quaresma.
kötü oynadığı gün bile asist yapıyor.
2 maç 2 asist.
fb maçında çıkmasa 2-2 değil 3-1 4-1 olurdu o maç kazanırdık iddia ediyorum.
acaba dünkü o asistten sonra ne yaptı o adam?
dün holoskoya da ortaya çeviremedi diye bir ton küfür edildi. pozisyonu hatırlayın.
golü attı adam ne oldu? hepsi o küfürleri yedi yemek zorunda kaldı.
bi sakin olun şu maç sırasında.

CR7

Alıntı yapılan: erdibatmaz - Ekim 31, 2011, 13:23:59
adamın yaptığı her hatada, bu onun doğasında var dersek işimiz yaş. hepimiz aynı quaresma'yı izliyoruz. geçen sene bu adam katkısını yaptı ama bu seneki maçlarda kaptırdığı topların haddi hesabı yok. bir şeyler kötüye gidince niye geçmişe bağlı kalıp adamı eleştiremiyorsunuz anlamıyorum.  Beşiktaş'ın menfaati önemlidir benim için. Kendini düzeltecek ya da gidecek. babasının çiftliği değil ki istediği gibi artistlik yapsın. iki hareketle gözünüzü kör ediyor galiba.

geçen sene katkı yaptı diyorsan izlememişsin sen sanırım quaresmayı geçen sene.

Cem Goren

Erdi bu adamı Jose Mourinho düzeltemedi adam Barcelona'da Chelsea'da oynadı ama yine bildiğini okudu.

Ya siz bu adamın defansif orta saha diye falan alındığını mı düşünüyorsunuz. Bu adamın adı çıkar çıkmaz "trivelanın hastasıyım" "rabona kralı" falan diyen bu taraftardır. Adam bu gazı aldı bi kere. Lan Quaresma bu olm mahalle esnafı falan değil. Dünya üzerinden onun gibi topa vuran adam yok. Benim de öyle bir yeteneğim olsa her şutu o şekilde çekerim bu kadar net
altın kapılarımız kan oldu tayfun