Ana Menü

Tatil Planlarınız?

Başlatan Simurg, Haziran 12, 2010, 22:38:25

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

El Colgado

duty free'den foruma hediye almayi unutma ama capitano :)))

ilhan mansız_melis

Hayırlı yolculuklar abi.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

IL Capitano

Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

IL Capitano

Alıntı yapılan: El Colgado - Nisan 30, 2013, 11:03:10
duty free'den foruma hediye almayi unutma ama capitano :)))

Var mi bi istek kardesim ? Yalniz coktandir Turk Hava Yollariyla ucmamistim. Super yani. Dedikleri kadar var.

Kendinize iyi bakin arkadaslar -)

El Colgado

caninin sagligi. iyi eglenin cocuklarla. ufakligi op benim icin.

Banucan

Alıntı yapılan: IL Capitano - Nisan 30, 2013, 09:02:09
Tesekkurler BanuCan, artik son hazirliklari yapiyoruz. bavul filan isleri zor valla. 12.45 (Turkiye saati) ucuyoruz, Istanbul aktarmali Izmir. Aksam 19.00 izmirdeyiz. Allah'tan kazasiz belasiz bir yolculuk geciririz.
hayırlı yolculuklar abicim :D
FEDA

Simurg

Hayırlı yolculuklar abi çıkar tatilin keyfini :D

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

IL Capitano

Sagolun arkadaslar.

Cesmeden selamlar , 10 saatlik yolculuktan sonra memlekettiyiz.-)

DIABLO

şimdiden iyi tatiller cem :)

cem keşke yurt dışından bana hediye olarak bundan getirseydin :P

1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

El Colgado

valla ben bir tom ford black orchid isterdim ama yuk olmayalim dedim

IL Capitano

Yalniz sunu belirtmek istiyorum Izmir ve halki Turkiyenin diger gittigim yerlerine göre daha bi degisikler, iyi bir anlamda bu. Gelince uzun uzun yazarim ama cok memnunum.

ilhan mansız_melis

Haziran sonu Erdek.  :rock

Eylül başı Alanya.

:ok
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

IL Capitano

evim guzel evim de , tatilin bitmesi kötu oluyor. Izmiri, Cesmeyi, Dalyan köyu, Ilicayi cok begendim. Efese gittik, Meryem Ana'yi ziyaret ettik. Cok guzeldi. Cocuklar cok eglendi. Sifne Termal Kaplicalarina gittik. Herkese tavsiye ederim.
Sizden iyi olmasin 15 yillik kesin dönus yapmis bir abimizin evinde kaldik, hayatimda ki her guzel insan gibi onuda Besiktas sayesinde tanidim, Izmir sehri icinde araba kullandim, trafik gercekten zor Turkiyedeki buyuk sehirlerde, Allah'tan gözum kara araba kullanirken, kurallari kanunlari takip etmeye kalksam uc dakikada bir kaza yaparim.
Memleket guzel ama Izmir bir baska guzel. Siyasi konulara pek girmek istemiyorum , bu yuzden yasasin Raki Balik.  :)  Yazlik evlere filan baktim biraz, kismet olursa almayi dusunuyorum bir yazlik. Ankaradaki ev beni artik cazip etmiyor. Teyzemlerle ortak bir yazlik var ama her aksam her aksam yasli sohbetleri cocukken cekilmiyordu simdi artik hic cekilmez.  :) 

El Colgado

İsvec yazin nasil oluyor abi?
Havasi falan yani

IL Capitano

Su anda 17 derece, gunesli. Bugun 20leri bulur. Yazin en sicagi 30u anca göruyoruz oda belki yaz boyunca 4-5 defa. Yazlari guzel oluyor. Heryer yesil. Deniz/Göl suyu cok fazla isinmiyor. Bende pek soguk suya gelemiyorum. Ama yuzme havuzlari var. Gidilecek cok buyuk hayvanat bahceleri var. Lunaparklar filan. Ama hava iyi olursa herkes oralarda bu yuzden acayip kalabalik oluyor.
Piknikler , BBQ partileri guzel geciyor acikcasi. Bol bol top oynuyoruz. Gece hayati guzel. Tabii yaz zamani herseyin daha cok yasandigi bir zaman.  :)
Buyrun gelin  :) Misafir edelim sizleri.