Ana Menü

Toraman "Denizli'de Hz Ömer'in adaleti vardı"

Başlatan NoPasaran, Haziran 09, 2010, 09:54:17

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Milli futbolcu, "Takımda herkes hocamızın formayı adaletli dağıttığını bilir ve art niyet aramazdık. Yedek de kalsak hepimiz hocamıza güvenirdik" dedi.

ANTALYA'da tatil yapan ve yeni sezona moralli girmek isteyen İbrahim Toraman, beraber güzel ve sıkıntılı günler yaşadıkları Mustafa Denizli'nin ayrılışına üzüldü. Teknik patronuna övgüler yağdırdı.

"Bugüne kadar futbol yaşamımda bir çok teknik adamla çalıştım. Hepsinin ayrı özellikleri vardı ama Mustafa Denizli gerçekten zor günlerin adamı" diyerek sözlerine başlayan milli futbolcu şunları söyledi:

Çok seviyordu
"Ben onu adalet dağıtan Hz.Ömer'e benzetiyorum. Çünkü takımda herkes hocamızın formayı adaletli dağıttığını bilir ve hiç kimse art niyet aramazdı. Hepimiz onun iyi niyetini bilirdik. Yedek de kalsak da ses çıkarmazdık. Hocamıza çok güvenirdik.

Geçen sezon sağlık sorunu olmasına rağmen bunu bize hissettirmemeye çalıştı. Beşiktaş aşkı onun için bir başkaydı. Tribünlerin marşlarından inanılmaz etkileniyordu. Yerli ve yabancı tüm oyuncuların sevgilisiydi. Haksızlığın karşısındaydı. Kulüp menfaatlerini her şeyin üstünde tutardı."

3 kupada da varız
Kaptan, Kasımpaşaspor beraberliği sonrası şampiyonluktan uzaklaştıklarını sözlerine eklerken, "Yeni sezon daha farklı olacak. Takviyelerle birlikte 3 kulvarda da  iddialı olacağız" dedi
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ilhan mansız_melis

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Haziran 09, 2010, 09:54:17

Beşiktaş aşkı onun için bir başkaydı.

Bunu niye hala bazıları anlamıyor acaba..

Denizli takımda sevilen birisiydi ileride yeni hocaya büyük yardımları olacaktır.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.