Ana Menü

Yeni Teknik Direktörümüz kim olmalı?

Başlatan pAscAliAnUmut, Haziran 04, 2010, 18:27:34

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

keskinli

kelime anlamiyla kovulmak kovulmaktir tabiiki lakin 1 sene sonra kovulmak var 5 sene sonra kovulmak var  :D
fortuna köln de 1 sene
fc köln de 1 sene
2 sene barcelonada tekinik ekipte görev(teknik direktörlükle karismasin,yardimci hocalik anlaminda)
1,5 sene ispanya 2.ligi
1 sene donezk
1 sene levante
2 sene getafe,burada bulundugu sartlara göre basarili oluyor
2007 yilinda real madridin basina geliyor,1 sampiyonliga ragmen 2008 de madrid serüveni bitiyor
bu istatistikler korkutuyor beni acikcasi
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

IL Capitano

Mustafa denizliyi begenmedi bazi taraftarlarimiz cunku futbolcu hoca gelir dendi, simdi real madridi en son sampiyon yapmis hoca belki gelecek ama hala kulp buluyoruz. Bize morinho gelse gene birsy buluruz. Onun icin bu taraftara yilmz vural bile fazla. Maalesef 
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

CR7

Bugün Türkiye saatiyle 17:00 de Juande Ramos ile bir araya gelen Başkan Yıldırım Demirören, Serdal Adalı ve Cengiz Zülfikaroğlu İspanyol Hocayla yaptıkları görüşmeden sonuç alamadı.

Yıllık ücreti konusunda, yüksek bir rakam talep eden Ramos`un Siyah Beyazlı yönetimden Yıllık 3 milyon€ yardımcıları için ise 1milyon€ istedi. İspanyol teknik adamın ayrıca kendi getireceği 3 ya da 4 yabancı futbolcu ile de anlaşma yapılması şartı koyduğu da gelen haberler arasında .

Bunun üzerine Başkan Demirören`in "Transfer politikamız belli, şu an Quaresma transferi konusunda girişimlerimiz devam ediyor aksi bir durumda birlikte belirleyeceğimiz farklı bir yıldız oyuncuya yönelip transferi noktalamak istiyoruz. Gelecek hocadan da en önemli beklentimiz alt yapıya önem veren zihniyette olması, tüm Dünya da yaşanan ekonomik kriz ortada, bizimde bir tavan bütçemiz var" dediği öğrenildi.

Ramos konusunu kendi aralarında bir kez daha görüşecek olan Siyah Beyazlı yönetimin, daha sonra rotayı Şili` de bulunan Şilili Teknik adam Pellegrini` ye çevirdiği ve kendisinden teklif istendiği gelen haberler arasında.

Beşiktaş Yönetiminin Teknik Drektör`ler ile görüşmelerini en geç Cuma gününe kadar sonuçlandıracağı ve takımın başına getireceği ismi hafta sonuna kadar açıklayacağı konuşuluyor.

Şu ana kadar yapılan görüşmelerden çıkan sonuç ise konuşulan isimler arasında en kuvvetli adayın Schuster olduğu yönünde...

- HABER1903 -

Not : Haber1903.com özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz. HABER1903 ©
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

FANATİK KARTAL1903

Schuster ile anlaşılmış demekki.Ramos ve Pellegrini ile görüşme işi basına malzeme vermemek adına yapılan bir kumpas.Çok büyük bir ihtimalle yarın akşama doğru yeni teknik direktörün Schuster olduğu açıklanacak.

CR7

Siyah-beyazlı takımın teknik direktör adaylarından Magath ile Schalke 04 takımı arasında maddi konulardan dolayı kriz yaşanıyor.

FELİX MAGATH:"30 MİLYON EURO TRANSFER BÜTÇESİ İSTEDİM AMA SADECE 10 MİLYON EURO BÜTÇEMİZ VARMIŞ"

"KULÜBÜN 250 MİLYON EURO BORÇU OLDUĞUNU BİLSEYDİM 2013` KADAR ŞAMPİYON OLACAĞIZ SÖZÜNÜ VERMEZDİM"

ALMANYA`NIN BILD GAZETESİ:"BU KRİZ SCHALKE İLE MAGATH`IN YOLLARINI AYIRABİLİR"

Beşiktaş Kulübü dün resmi internet sitesinden yaptığı duyuru ile 6 teknik direktör ile görüşme halinde olduklarını açıklamıştı.

Bernhard Schuster, Manuel Pellegrini, Felix Magath, Mircea Lucescu, Ronald Koeman ve Juande Ramos ile görüşüleceğini belirten Siyah Beyazlı yönetime Almanya`dan iyi haber geldi. Beşiktaş yönetiminin listesinde yer alan Felix Magath`ın 30 Haziran 2013 tarihine kadar sözleşmesi olan Schalke 04 takımı ile sorunlar yaşadığı öğrenildi.

Felix Magath 2008-2009 sezonu sonunda Wolfsburg takımı ile yaşadığı şampiyonluğun ardından geçen sezon başında Schalke 04 takımına transfer olmuştu. 2009-2010 sezonunda ise Bundesliga`yı Bayern Münih`in ardından ikinci olarak tamamlayan Schalke 04 takımında teknik direktör Magath`ın yeni sezon öncesi Alman kulübü yetkilileri ile sorunlar yaşadığı ortaya çıktı.

Almanya`nın Bild gazetesinde çıkan habere göre Magath`ın önümüzdeki sezon için yönetim kurulundan 30 milyon Euro`luk transfer bütçesi istediği, ancak Alman kulübü yetkililerinin transfere sadece 10 milyon Euro bütçe ayırabileceklerini açıkladığı, bu durumun da krize neden olduğu kaydedildi.

Felix Magaht`ın yaşanan bu kriz sonrası yaptığı açıklamada "Ben bir sene önce Schalke ile sözleşme imzaladığımda bana kulübün 250 milyon Euro borçu olduğu ve maddi konularda sorun yaşanacağı söylenmemişti. Ayrıca transferleri ben yapacaktım. Ancak şimdi transfer için yeteri kadar bütçe ayrılamıyor. Ayrıca bana transfer yapmam konusunda serbestlik tanınmıyor. Bu durum benim planlarım araısnda yoktu. Önümüzdeki sezon Şampiyonlar Ligi`nde mücadele ededeğiz. Kadromuz hem Bundesliga`yı hem de Şampiyonlar Ligi`ni kaldıracak yeterlilikte değil. Yöneticilerimiz ile bu konuları tekrar konuşmam lazım" dediği belirtildi.

Öte yandan Magath`ın yaptığı bu açıklama sonrası Schalke 04 kulübü yöneticilerinden Clemens Tönnies kendisine sorulan soruları yanıtsız bırakması ve konu ile ilgili yorum yapmaması dikkat çekti.

Felix Magath`ın yaşanan bu gelişme sonrası Schalke 04`deki geleceği tartışma konusu olurken, Alman teknik adamın şu açıklaması da ilgi uyandırdı.

"Ben geçtiğimiz sezon göreve başladığımda 2013 yılında Bundesliga şampiyonluğu için garanti vermiştim. Ancak bu şartlarda sözümü tutabileceğimi sanmıyorum. Böyle bir durumda karşı karşıya kalacağımı bilseydim bu tarz bir söz vermezdim".

Schalke 04 ve Felix Magath arasında yeni sezon öncesi çıkan bu krizi değerlendiren Alman basını, Magath`ın Schalke`den ayrılabileceğini gündeme getirdi. Bild gazetesinde bu konu ile ilgili yapılan yorumlarda önümüzdeki günlerde yaşanan bu maddi krizin büyüyebileceği ve Alman teknik adamın Schalke ile yollarını ayırabileceğinin alti çizildi.

Dha
09.06.2010 01:00

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

CR7

ilhan mansız_melis

Mustafa Denizli ile yollarını ayıran Beşiktaş, teknik direktörlük için Juande Ramos ve Felix Magath'ın menajeri ile görüştü. Alman teknik adamın talepleri Beşiktaşlı yöneticileri adeta şok etti...

Mustafa Denizli ile yolların ayrılmasının ardından dünyaca ünlü altı teknik direktör ile transfer görüşmesi yapacağını önceki gün IMKB'ye bildiren Beşiktaş Yönetimi, bu hocaların ikisiyle dün Madrid'de bir araya geldi. Transfer komitesi başkanı Serdal Adalı ile Cengiz Zülfikaroğlu, Madrid'deki Intercontinental Otel'in restoranında İspanyol Juande Ramos'la ve Alman Felix Magath'ın menajeriyle buluştu.

Felix Magath talepleriyle Beşiktaşlı yöneticileri şoke etti. Kendisi için 5 milyon Euro, yardımcıları için de 2 milyon Euro yıllık ücret isteyen Alman çalıştırıcı, ayrıca 30 milyon Euro'luk transfer bütçesi verilmesini şart koştu.

Kariyerinde Sevilla, Tottenham ve Real Madrid gibi dünyaca ünlü kulüpler bulunan Ramos ise, yaklaşık 4 saat süren görüşmede siyah beyazlılara transfer şartlarını sundu. Kendisinin alacağı paradan çok, kuracağı takımın önemli olduğunu ifade eden İspanyol teknik adam, "Menajerim Beşiktaş'ın geçen sezon oynadığı dört önemli maçın kasetini getirdi. İyi bir kadronuz var fakat hedeflediğiniz başarılara ulaşabilmeniz için en az 20 milyon Euro'luk transfere ihtiyaç var" dedi.

Her iki teknik adama da cuma günü cevap vereceklerini bildiren siyah beyazlılar, bugün Bernd Schuster'le, yarın da Manuel Pellegrini ile bir araya gelecek.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

[KralKartal]

niye hep ayni ISIMLER gundeme geliyor :)
her sene ayni isimler,
yok mu baska tanidiginiz bildiginiz teknik direktor, onu yazinda biraz yesillik olsun
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net