Ana Menü

Flaş! İsrail Yardım Gemimize Saldırdı !!

Başlatan NoPasaran, Mayıs 31, 2010, 10:26:42

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

KeePSaKe

Alıntı yapılan: beckyZWICKY - Haziran 01, 2010, 23:03:01
yeni bir dünya savaşı başlaması, Türkiyenin savaş adına bir adım atmasına bakar..
Onlar yanında amerika rusya vs yer alır, bizim yanımızdada filistin araplar müslüman bi kaç ülke filan..

Amerika ile Rusya nın birleşeceğini sanmam :)
Since 1903

NoPasaran

Alıntı yapılan: KeePSaKe - Haziran 01, 2010, 23:21:35
Alıntı yapılan: beckyZWICKY - Haziran 01, 2010, 23:03:01
yeni bir dünya savaşı başlaması, Türkiyenin savaş adına bir adım atmasına bakar..
Onlar yanında amerika rusya vs yer alır, bizim yanımızdada filistin araplar müslüman bi kaç ülke filan..

Tavsiye ederim  :ok
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

beckyZWICKY

Alıntı yapılan: Cem Goren - Bugün, 23:08:50
Basbakan bugun yaptıgı acıklamada bıraz sert cıktı ve gereklıydı bu sekılde bı cıkıs.

Yahu çıksa ne olur.. Her gün şehit haberi geliyor.. Ve her şehit haberinin ardından tek o değil, hepsi sert çıkıyor.. Çıkıyorda ne oluyor? Terör duruluyor mu bitiyor mu..

Politik sözler hep aslında... Ve her zamanda her olayda olması zorunda..
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

Cem Goren

Alıntı yapılan: beckyZWICKY - Haziran 01, 2010, 23:41:38

Alıntı yapılan: Cem Goren - Bugün, 23:08:50
Basbakan bugun yaptıgı acıklamada bıraz sert cıktı ve gereklıydı bu sekılde bı cıkıs.

Yahu çıksa ne olur.. Her gün şehit haberi geliyor.. Ve her şehit haberinin ardından tek o değil, hepsi sert çıkıyor.. Çıkıyorda ne oluyor? Terör duruluyor mu bitiyor mu..

Politik sözler hep aslında... Ve her zamanda her olayda olması zorunda..
bende bayılmıyorum zaten bu cıkısa kardesım. sureklı goz boyuyorlar ama bu sefer bıraz farklıydı cıddı anlamda farklıyıdı ama bu sozler ıcraata gecermı bılmem
altın kapılarımız kan oldu tayfun

beckyZWICKY

takılma o sözlere dostum

O sözlerin yanında, ''BU SEBEPTEN ÖTÜRÜ SAVAŞ ÇIKMASINI SALDIRMAMIZI BEKLEMESİN KİMSE'' de dendi kardeşim (:

herşey politik maalesef.. Amerikada cıkıp; Vahşet çok üzücü filan diyor ama 1 eli israilde (:

unutmam gereken..

KeePSaKe

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Bugün, 23:29:03 

Alıntı yapılan: KeePSaKe - Bugün, 23:21:35 

Alıntı yapılan: beckyZWICKY - Bugün, 23:03:01 

Tavsiye ederim  :ok

o ne alaka :D
Since 1903

Cem Goren

neyse ne daha cok atıp tutarlar bızde dınlerız.
su an hukumetın takınacagı tavır 2011 yılındakı secımı bıle etkıler
altın kapılarımız kan oldu tayfun

beckyZWICKY

@ Keepsake

Rus votkası ve cola meşhurdur, Bir arada içilerek..

Bu şişede görünen rus votkası ve american colası birleşimi..

İnce bir mesaj aslında o resim alırsan kardeşim (:

unutmam gereken..

KeePSaKe

Valla votka ile meyve suyunu biliyordum ama cola yı ilk defa duyuyorum :D bende farkettim sonradan bir mesaj olduğunu ama sanmıyorum Amerika ile Rusya birbirini yiyiyordu zamanında :)
Since 1903

KeePSaKe

Dünya İsrail askerlerinin Gazze konvoyuna düzenlediği saldırı karşısında şok olurken, operasyonu destekleyen İsrailli protestocular dün gece Aviv'deki Türk Büyükelçiliği önünde gösteri yaptı. Kullanılan pankartlar ise kafa karıştıran cinstendi...

En dikkat çeken pankartlardan biri İngilizce olarak yazılmış olan "Atatürk mezarında ağlıyor: 'Benim sevgili Türkiyem, fanatik İslamcılara esir düşmüş' oldu.

Bir başka pankartta da "Utan Türkiye" denildi. Türkiye ve İran bayraklarını yan yana koyup araya eşittir işareti konulan pankart da dikkatten kaçmadı.
Since 1903

BJK_Kübra

Ya konuşuyolar konuşuyolar bişey yaptıkları yok o yapılcaktır bu böyle olmalıdır şöyle olmalıdır artık konuşmayı bırakıp icraate geçmeleri bişeyler yapmaları gerekiyo bence..
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

Simurg

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

CR7

Washington'dan ABD Başkan Yardımcısı Joe Biden'dan İsrail'e destek geldi

Biden, İsrail'in Gazze'ye giden gemileri silah kaçakçılığını önlemek için durdurma hakkına destek verirken, ülkesinin oradaki Filistinlilerin içinde bulundukları durumdan endişe duyduğunu da belirtti.

İSRAİL'İN KENDİ ÇIKARLARIYLA İLGİLENMEYE KESİN HAKKI VAR

PBS televizyonunda "Charlie Rose Show" adlı programda soruları yanıtlayan Biden, "İsrail, gemiye askerleri çıkarmalı mıydı, çıkarmamalı mıydı, bunu tartışabilirsiniz. Ama işin doğrusu, Hamas ile savaş halindeki İsrail'in, silahların kaçırıp kaçırılmadığını bilmeye hakkı var. İsrail'in kendi güvenlik çıkarlarıyla ilgilenmeye kesin bir hakkı bulunuyor" diye konuştu.

BUDA NE SORUN VAR?

Biden, "İsrail, 'Buyurun, işte Akdeniz'desiniz. Birazcık kuzeye kırıp yükünüzü boşaltırsanız, biz bunları Gazze'ye sokacağız' dedi. Bunda ne sorun var? Doğrudan Gazze'ye gitmede ısrar etmenin ne anlamı var? İsrail'in, 'Gemide ne olduğunu bilmiyorum. Bu kişiler (Hamas) benim halkına 3 bin roket atıyor' demesi meşru" şeklinde konuştu.

ABD - İSRAİL İLİŞKİLERİNDE ÇATLAK YOK

Biden, ABD ile İsrail arasındaki ilişkilerde "çatlaklar" olduğu yönündeki fikirleri de reddederek, "İsrail hükümetinin izlediği taktiksel yollarda ya da bazı bakanlarının, yapıcı olmadığını düşündüğümüz bazı söylemlerinde görüş ayrılıklarımız var mı? Evet, ama bunlar her zaman var" dedi.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

keskinli

insanlari böyle korkutarak hep kazanmistir israil
yok teknolojisi cokmus,yok sahibi amerikaymis
cart curt....
rahmetli ecevit zamanindada kibrisa cikarsaniz söyle olur,böyle olur ambargo yersiniz gibi nice tehditler vardi
bütün uluslararasi baskidan cekinmeden hemde dünyaya meydan okuyarak kibrisa girdi
görünen odurki bizim özgüvenimiz kaybettirilmis,cesaretimiz yokedilmis
niye biz sahip cikiyoruz gibi düsüncelere gelincede,bi soruyla cevaplayabilirim
biz büyük bi ülkemiyiz yoksa kücük bi ülkemi
senin yanibasinda insanlar zulüm görüyorda sus pus oluyorsan büyük devlet degilsin demektir
biz ortadogunun en büyük ülkesiyiz,bize ragmen yürütülecek politikalara sessiz kalirsak büyüklügümüzü kaybedebiliriz
ayrica orada ölenler bosa ölmemistir,herkesin söyledigi ortak bi konu var
hic bi sey eskisi gibi olmayacak artik,eninde sonunda israil mutlaka kaybedecek

bu ugurda ölen vatandaslarimiza Allahtan rahmet,geride kalanlara sabir diliyorum
yaralilara acil sifalar diliyorum
korkak ve korkutulmuslara inat bu cesareti gösterebilenlere helal olsun diyorum
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

ilhan mansız_melis

Yahu ne şeRefsizsin İsrail Hükümeti !

Yapılan tepki gösterileri falan eyvallah da bunları çarşaf-cübbe olayına çevirmeyin be abi !
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.