Ana Menü

Mustafa Denizli "Quaresma ve Volkan Şen'i beğeniyorum ve istiyorum"

Başlatan NoPasaran, Mayıs 30, 2010, 01:28:07

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

1903rady[edit]om da yayınlanan Güvenç Dağüstün ve Ulaş Kurugüllü`nün sunduğu "Tutarsa Ekime Kadar" programına telefon bağlantısı ile bağlanan Beşiktaş Teknik Drektörü Mustafa Denizli çarpıcı açıklamalar da bulundu.

- TARAFTARIMIZ SANAT PROGRAMINDA BİR SANATÇI İSTİYOR -

Güvenç Dağüstün`ün Mustafa Denizli`ye Sanat konuşuyoruz fakat taraftarımız Quaresma transferi ile e-maillerimizi kitledi.Bu transfer için ne düşünüyorsunuz? sorusuna;

-QUARESMA`YI BEĞENİYOR VE İSTİYORUM

`` Taraftarlarımız sanat programında bir sanatçıyı konuşmak istiyor.Bu konuda şuanda birşey diyemem.Fakat yarın (pazar) bir takım gelişmelerden sonra önemli gelişmeler olabilir.Tabiki istiyorum.Bazı şeylerimizi halledersek bu transferin takım üzerinde ki etkileri çok daha fazla olumlu olur.Oyuncu Porto maçında bize karşı sergilediği futbol ile taraftarımızın üzerinde çok olumlu etki yaptı.Bu transfer gerçekleşirse ogün kü performansı inşallah Beşiktaş`ta da sergileyecektir...

- BASIN HADDİNİ BİLECEK-

Sağlık sorunlarım olduğu yönünde çıkan haberler gerçeği yansıtmıyor,bu haberler ile basın yurt dışında olan kızımı ve ailemide rahatsız ediyor.Sağlık konusunda eleştiri olmaz.Ya doğrudur ya da yanlıştır,herkes bu konuda haddini bilmeli,bugün İzmir-Çeşme `ye geldim ve tatilime başladım benim sağlık durumum gayet iyi ve yeni sezonda yine beşiktaş`ın başında olacağım...

-FERRARİ İLE SORUNUM YOK-

Beşiktaş Teknik Drektörü Denizli,medyada çıkan "Ferrari ile aralarında sorun var"haberlerinede tepki göstererek,"Ferrari bu sezon takımın en iyi performans sergileyen isimlerinden onunla aramda asla sorun olamaz,zaten benim teknik drektör olarak futbolcum ile sorunum olmaz"ifadelerini kullandı..

1O NUMARAM DELGADO OLACAK

Mustafa Denizli,yeni sezonda 10 numarasının Delgado olacağını belirterek,"Bu sezon o bölgedeki ihtiyacımızı Delgado ile kapatacağız onun yeteneklerine güveniyorum ve bu sezon başarılı olacağını düşünüyorum"dedi...

TRANSFER`DE ROTA ALMANYA

`Mustafa Denizli ayrıca "Yeni sezon için bir kaleci ve iki oyuncu için Almanya`da transfer çalışmalarımızı sürdürüyoruz,bu oyuncular genç ve uzun süre faydalanabileceğimiz oyuncular olacak.Beşiktaş için en iyisini yapmak adına yönetimimiz yoğun uğraş veriyor"taraftarımız merak etmesin ve yazılan birçok isme rağbet etmesin"şeklinde konuştu..

- VOLKAN ŞEN`İ BEĞENİYORUM -

`` Bu sezon göstermiş olduğu performans ile Volkan Şen, çok dikkat çeken bir oyuncu oldu.Onun ile ilgili yönetime olumlu rapor verdim.Ama şu aşama da bekleyip gelişmeleri görmek lazım. Oyuncuyu kadromda görmek isterim.`` diyerek sözlerini tamamladı.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

djinonu