Ana Menü

2010-2011 Formaları Tanıtılıyor [10 HAZİRAN]

Başlatan Cem Goren, Mayıs 25, 2010, 19:50:07

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

KeePSaKe

Since 1903

pAscAliAnUmut

Forma satışları ertelendi. E bu kombineler neden satılmıyor arkadaş ?

Ne zaman satışa çıkarmayı düşünüyor bu adamlar ?
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

CR7

çıkarmasınlar
ne kadar geç benim için o kadar iyi ;D
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

pAscAliAnUmut

Ulen kombineler ne zaman nasıl satılacak dedik 1 saat geçmeden quAresmA geldi  :ahaha

CR7

CR7

Beşiktaş Pazarlama ve Kartal Yuvası`ndan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Aksoy 1903radyo`ya telefon bağlantısı ile bağlanarak Quaresma transferi ile ilgili açıklamalar yaptı. Aksoy Q7 Türkiye`ye gelene dek formalarının hazır olacağını söyledi.

İşte Hakan Aksoy`un açıklamalrı;

"Transfer haberini alır almaz formaların hazırlanması için gerekli bağlantıları yaptık. Numunelerimiz zaten hazırdı ve hemen harekete geçtik. Transfer bugüne kısmet oldu. Görevli yöneticilerimizin ısrarı galip geldi ve Quaresma transferini bitirdik. Umuyoruz Quaresma'da formasının hakkını verecek. Cuma günü Türkiye'ye geleceği söylendi. Biz formaları futbolcumuz gelene dek hazır edeceğiz. Ancak şunu ifade etmek istiyorum. Haziran'ın 10'unda ilk model formayı piyasaya çıkaracaktık ama sponsor sorunu nedeni ile bir gecikme yaşandı. Bu sorunun Pazartesi günü çözülmesini bekliyoruz. Sponsorluk bana bağlı bir konu değil. Beni eleştirenleri anlamıyorum. Ama burada kulübümüzün maddi çıkarları önemli. Sponsorumuzun görüşleri de kuşkusuz dikkate alınacaktır. Biraz sabırlı olmak lazım. Yoksa formalarımız çoktan hazırdı. Bu sorun halledilsin, ben formaları yetiştireceğim.
Quaresma'nın imza töreninin İnönü Stadı'nda yapılması için yönetimde görüşme yapacağız. Bu konuyu değerlendiririz. Ancak bu transfer çok zorlu bir süreçten geçildikten sonra gerçekleşti. Umuyorum bu transfer Beşiktaş için hem maddi hem de manevi olarak büyük faydalar getirir.
Bu süreç bizi bir hayli yordu, çok yıprandık. Camiamıza rica ediyorum. Bir transfer olumlu olumsuz sonuçlanmadan böyle yıpratıcı yorumlar ve eleştiriler yapmasınlar. Birbirimize sahip çıkalım. Bazı taraftar sitelerinde bana çok büyük eleştiriler yapılmış. Çok üzüldüm, çok kırıldım. Ben bunları hak etmiyorum. Tüm mesaimi tamamen gönül bağı nedeni ile Beşiktaş içi harcıyorum. Ben Hakan Aksoy'um kimseye fayda sağlamam, sağlatmam, sadece Beşiktaş'ın faydası için çalışıyorum, bunu insanlar bilsin. Beşiktaş çok büyüktür, birlik olduğunda aşamayacağı sorun yoktur. Beşiktaş'ın büyüklüğü herkesin aklında olsun."

-HABER1903-

Cem Goren

bu şopar 10hazıranda gelmedı erteledıler forma tanıtımını adam geldı formalar yetısıyor
altın kapılarımız kan oldu tayfun

CR7

Beşiktaş`lı taraftarların merakla beklediği Sezonun ilk formasının çıkış tarihi belli oldu.

10 Haziran`da çıkması beklenen fakat sponsor firma ile yaşanan sorunlar nedeni ile ertelenen sezonun ilk formaları 20 Haziran 2010 ( Cumartesi ) günü İnönü stadından taraftara satışa sunulacak.

Geçen sene ki formalar ile bu sene ki forma arasında 5 Liralık bir fiyat farkının olacağı bildirildi.

- HABER1903 -

NOT : Haber1903.com özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz. HABER1903©

Cem Goren

ctesı hem qua'nın ımza torenı hemde forma...
yonetımden akıllı bı ıs
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Simurg

cumartesi kıyamet kopucak :d bune be herşey o gün

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

CR7

Alp Erdem

CR7

bence çok iyi
ama çubukluda colaturka'nın altı keşke beyaz olsaydı

pAscAliAnUmut

Bence hepsi mükemmel  :ok

Ama nerden biliyosun Yiğit  ???

CR7