Ana Menü

2010/2011 SÜPER LİG TÜM TRANSFER HABERLERİ

Başlatan CR7, Mayıs 23, 2010, 14:45:46

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

FALCAO yu herkes beğeniyor

%70 onu istiyorlar gyandan ziyade..

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

Eskişehirspor, Brezilya ekiplerinden Corinthians'da forma giyen savunma oyuncusu Bruno Bertucci'yi 1 yıllığına kiralık olarak renklerine bağladı.

Bugün sağlık kontrolünden geçen 20 yaşındaki futbolcunun yarın resmi imzayı atacağı ve takımla birlikte çalışmalara başlayacağı öğrenildi.

Eskişehiri çok beğendiğini belirten Brıno Bertucci, "Eskişehir'in Avrupa şehirlerinden farkı yok. Burada herkes benimle çok yakından ilgilendi. Kulüp tesisleri de mükemmel" diye konuştu.

zapo da böylece kalır
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

husoeagle

carsi52

Alıntı yapılan: L_James_23 - Temmuz 31, 2010, 18:18:17
Eskişehirspor, Brezilya ekiplerinden Corinthians'da forma giyen savunma oyuncusu Bruno Bertucci'yi 1 yıllığına kiralık olarak renklerine bağladı.

Bugün sağlık kontrolünden geçen 20 yaşındaki futbolcunun yarın resmi imzayı atacağı ve takımla birlikte çalışmalara başlayacağı öğrenildi.

Eskişehiri çok beğendiğini belirten Brıno Bertucci, "Eskişehir'in Avrupa şehirlerinden farkı yok. Burada herkes benimle çok yakından ilgilendi. Kulüp tesisleri de mükemmel" diye konuştu.

zapo da böylece kalır

Sol bekmiş bu adam.
Bölünür senin için uykular!

CR7

öyle diyorlar ama bakalım.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gaziantep Jose Ernesto Sosa'yı alıyormuş

carsi52

Bölünür senin için uykular!

CR7

CR7

Bursa Nistelrooy'un peşindeymiş :-\

Bir internet sitesi yıldız oyuncunun Perşembe günü Bursa'da olacağını iddia etti. Bursaspor kulislerinde konuşulan Ruud Van Nistelrooy`un perşembe günü Bursa'da olacağı dedikoduları şehri kasıp kavuruyor. Nunez ve Stepanov transferine rağmen Ertuğrul Sağlam'ın "transferi bitirmedik" açıklaması da kafalarda soru işareti oluşturdu.

Bursasporlu taraftarlara ait olan internet sitesi Bursasporluyuz.net Ruud Van Nistelrooy için Bursa'da bir otelde rezervasyon dahi yapıldığını belirterek, yarın Hollandalı yıldızın Bursaspor tesislerine geleceğini duyurdu.
İHA/REFİK FİDAN

ulan var ya bu adamı biz alsak leblebi gibi gol atar.
Nistelrooy ya :o
yaz başından beri istiyorum bu adamı ama hamburga yeni gittiği için pek sanmıyorum transfer olacağını

CR7

[KralKartal]

Fenerbahçe Bombayı Patlattı mı?Yabancı oyuncu transferinde Stoch ve Dia'yı renklerine bağlayan ancak takımın Şampiyonlar Ligi'nden elenmesinin ardından transferde yeni arayışlara giren Fenerbahçe'nin Robinho ile anlaştığı iddia edildi.

Beşiktaş'ın da yakından ilgilendiği ve bonservisi Manchester City takımında bulunan Robinho ile Fenerbahçe Yönetimi'nin anlaştığı iddia edilirken transferi doğrulatmak için telefonla bilgi almak istediğimiz Fenerbahçeli yöneticiler sanki söz birliği etmişçesine sessizliğe büründü.

Gelişmeler Medyaspor'da

Kaynak: Medyaspor
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

[KralKartal]

Menajer Pavel Paska, Çek medyasına yaptığı açıklamada Baros'un sözleşmesinin uzatılması için tam 11 görüşme yaptıklarını belirtirken, "Ben hayatımda böyle pazarlık süreci görmedim" dedi.

Galatasaray, Milan Baros'un sözleşmesini iki sene uzatmıştı. Golcü oyuncunun menaceri Pavel Paska, Çek Cumhuriyeti'nin yüksek tirajlı gazetelerinden Hospodarske Noviny'ye verdiği demeçte, Sarı-Kırmızılılar'la yaptıkları pazarlıklardan uzun uzun bahsetti. Anlaşma sağlanana kadar Galatasaray'la tam 11 defa bir araya geldiklerini söyleyen Paska, "Ben menacerlik kariyerimde böyle pazarlık görmedim. Bir oyuncum için bu kadar görüşme yaptığımı hatırlamıyorum" dedi.

'Rubin'i reddetti'
Baros'la Rubin Kazan'ın da ilgilendiğini ve Ruslar'ın kendisine 1 milyon Euro fazla para verdiğini belirten Paska, "Ancak Baros Türkiye'yi çok sevdiğini ve kendisinin de burada çok sevildiğini söyledi. Bu nedenle 2.5 milyon Euro'yu kabul etti" dedi. Çek menacer, Baros'un yine de kariyerinde hiçbir takımdan almadığı kadar para kazanacağını söyleyerek, "Bir müşterim için yaptığım en iyi anlaşmalardan biriydi" ifadelerini kullandı. Paska, Galatasaray'ın Rosicky'le ilgilendiği yönündeki haberlerin hatırlatılması üzerine, "Her hafta yönetimle görüştüm, Rosicky'den bahsettiklerini duymadım" dedi.

Kaynak: Fanatik
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Simurg

galatasaray napıyor bu sıralar belli değil keitadan sonra toparlanmasın o takım

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun