Ana Menü

Forum Yönetimine Büyü Mü Yapıldı???Çok Şey Değişti :S

Başlatan SATUKBLADE, Şubat 19, 2007, 15:02:36

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Dem@

Çarşı10-ur

Alıntı yapılan: SATUKBLADE - Şubat 19, 2007, 15:02:36
Kralcarsi (İhsan)                 : Eski forumda gizli giren ve her konuya cevabı olan ve saygılarımla dipnotu düşüyordu ama Bazen oluyor ki bu siteye uzun süre girmiyor insan kaçırıldımı acaba? başına bi iş geldimi? diye düşünüyor...Wanted İhsan diye arıyoruz..Yoksa bizi beğenmiyor mu  ;D Program Download bölümü ile yakından ilgileniyor kendisi harici herkese rep dağıtıyor  ;D dedimya ortalıklarda yok onu da kaybettik

NoPasaran (Volkan)            : Nâmı değer Samsunlu volkan eski forumda hatırlanacağı üzere eleştirileri ile dikkat çekerdi yeni forum ile yeni kimlik aldı.Artık oda gündüzleri iş akşamları ise gece alemine akmak için siteye girmiyor ;D melek gibi bi adam oldu neden acaba??? eskiden aha samsunlu geldi kavga ederiz şimdi polemik yaşarız diye sevinirken şimdi kavgaları yatıştırıyor  ;D onu da kaybettik.Oda düşünceler aleminde normal üyeliğine devam ediyor.

AsA(Cenk)                        :Eski forumda Cafede takılırdı çook geç gelirdi.Saat farkının gazabına uğrardı  ;D eğlence bölümüne uğramazdı.Şimdi geyik bölümüne slm veriyor eğlence bölümüne güzel paylaşım teşşekkürler yazıyor.Forumu Sürekli Gizli olarak Dedektif gibi takip ediyor.Onu da kaybettik hiç sesi çıkmıyor  ;D

CHEm (Cem)                     :Eskiden büyük bi aşk yaşıyorduk şimdi gerçekten aşık oldu  ;D onuda kayıp ettik  ;D artık kardeşim diyor bana çok ciddi takılıyor.Eski forumda açık takılırdı.Şimdi gizli olmayı tercih ediyor neden acaba ciddi cevaplar veriyor gülmüyor bu sayfa takıldığını görmedim ama post atmakta liderlik onun elinde eğer afyonu kazanırsa işte o an cemin bittiği andır abi  ;D

duru_1903 (duru)              :Duruyu duyurular kısmından bilmeyen ve tanımayan yoktur Nopost vermekte üzerine yoktur.şu sıralar bi yavaşlama DURUlma gördüm onda ;D acaba istifa edip halkçı oluşunu halkıyla kaynaşarak mı artıracak ;D eski forumda nickini ne kadar fazla değiştirsede mavi yazısından tanınıyordu şimdi forza times new roman black kullanıyor düşüncelere dalıyor  ;D

CradLeStoNe(Gökhan)       :Fazla söze gerek yok diyemeceğim çünkü gökhan herkes hatırlar eski forumda ki soğuk duş etkisi yapan espirilerini  ;D oda artık kayboldu soğuk espiriyi geçtim geyik topiğine nasılsınız diyor iyiyiz sen nasılsın demeye kayboluyor tıpkı anılar hatıralar gibibu sene ÖSS'yi kazanırsa onuda kaybettik demektir.Artık AVATARLARINI BİLE DEĞİŞTİRMİYOR.tatil günlerinde eve kendini hapis ederek mazoşiştlik duygusunu tatmin ediyor  ;D garip insan

Smyrnian Jose(Anıl)           :Uyarı vermede üstüne rakip yok  ;D sadece uyarı verirken gülmeyen ama hep gülen insan anıl'ı ise Manager Zone oyunu ile kaybettik.O topic harici takıldığı yer yok :( izmirli olduğunu benden saklıyan bi cani olarak görüyorum kendisini  ;D şaibe ve şikede manager zone de galatasarayı bile geçti şampiyonluğu no pasarandan aldı  ;D

Keskinli(Ahmet)                 :Eski forumda kavga etmişliğimiz var  ;D yeni forumda yönetime dahil oldu ama hala bi ceza vermedi kimseye sırf o sitede iken şikayet ediyorum üyeleri ona da bi gün ceza verdireceğim bunu bi görev olarak görüyorum  ;D eskiden gecenin çok geç saatlerinde gelirdi cenk ile keskinli harici kimse olmazdı.Şimdi erken geliyor ve GÜNCEL BÖLÜMÜ takipçilerinden oldu.Kimseyle kavga etmiyor onuda kaybettik  ;D

FORUM YÖNETİMİ ÇOOK SESSİZLEŞTİ BÜYÜ MÜ YAPILDI ONLARA  ;D  ;D  ;D
ZUAHAHAAHAHAH CEM :d:d:d:dd::d:d:d:d
www.carsi10ur.picz[edit]om
http://www5.yonja.com/ruhumuzburda

CHEm !

Allah kitap Beşiktaş

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

özLemTA

git ona git benden seLam söyLe..
aRamasın aRtık hiç beni öyLe,
git ona git benden seLam söyLe,
son pişmanLık fayda etmez git ona söyLeee !!! ;)

Brestgerfich

hakikaten yaV,uzun süredir forumda uyarı göremiyorum ben :D :D
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Forum Kurulu

Alıntı yapılan: Miraculous Omen - Kasım 18, 2007, 11:51:12
hakikaten yaw,uzun süredir forumda uyarı göremiyorum ben :D :D

Seninle başlayalım istersen :)
yaw değil yaV

Delirdik

| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

Alves

Sen taraftar olarak elini taşın altına koymuyorsan,futbolcudan da tekmeye kafa uzatmasını bekleyemezsin...

mdc

HAYATTA BEŞİKTAŞ

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Banucan

ben sonuna yetişmiştim ama bu forumdan başka hiç bi foruma girmiyorum sayılır (akrabamın sitesine üyeyim ama pek girmem)
burda gerçekten herkes abi kardeş gibi yönetimden ilk duruyla tanıştık saolsun çıldırtmıştım onu bende resim koymayı bilmiyordum ve bana yardım eden zavallı kurban duru'ydu
satuk bitanedir o benim abim gibi ne kadar abi dedirtmesede :)
ihsan admini tanımıyorum ben geldikten sonra muhabbeti kestmiş olmalı
volkan abi bana uyuz oluyomuş kendisi itiraf etti nedeni ise nick im miş olsun o bana uyuz olsun ben severim volkan abimi de (gerçi artık seviyomuş :))
cenk abi ve cem i de tanımıyorum pek :)
gökhan kayıp vede kaçak ama bi kerede olsa rock yayini dinlemek güzeldi radyoda saol ayrıca biz senin soğukta olsa espirilerinide seviyoruz bakma dalga geçtiğimize :D ;D
anıl ve ahmet abi yi de pek tanımıyorum:)
ama yazı mükemmel olmuş satuk eline sağlık okurken çok güldüm iyiki bu foruma üye olmuşum biraz geç kalmış olsamda :D
FEDA

Non Mollare Mai

edit

SATUKBLADE

bunu yazdığımda moderatörde değildim be :) hakkatende vaybe ne günlerdi