Ana Menü

En Hızlı Sütyen Açma Yarışması

Başlatan pAscAliAnUmut, Mayıs 17, 2010, 22:35:10

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pAscAliAnUmut

Çin'de bir alışveriş merkezinde düzenlenen en hızlı sutyen açma yarışmasında ortaya renkli görüntüler çıktı. Çin'in güneyindeki Guangzhou'da düzenlenen yarışmaya katılanlardan tek elleriyle sekiz sutyeni en hızlı şekilde açmaları istendi

Yüzlerinde maske olan sekiz gönüllü kadının sutyenlerini en kısa sürede açmaya çalışan erkek yarışmacılar zor anlar yaşadı.

Erkeklerin tüm çabalarına rağmen, yarışmayı kazanan yine bir kadın oldu. Sutyenlerin tamamını 21 saniyede açabilen kadın yarışmacı birinci oldu.

Yarışmayı görenlerden biri, "Bu ahlaksız bir adamın başının altından çıkmış olmalı. Neden insanlar böyle şeylere katılır ki?" derken, yarışmayı organize eden alışveriş merkezinin sözcüsü, "Bu etkinlik insanların sutyen kültürünü daha iyi anlamasını ve sutyen sırlarının çözülmesini sağlıyor" dedi.

Yarışmayı kazanan kadın yarışmacı da, "Çok eğlenceliydi. Böyle bir yarışmayı kazanabileceğimi hiç ummuyordum. Belki de gündelik hayatta çok pratik yaptığım içindir" diye konuştu.

(Gazeteport)

Sütyen kültürü, sırları önemli tabi  :D
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

RCA

türkiyeden yarışmaya katılsalar, o rekoru çok kolay geliştirirler ;D mesela ben :P
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

KeePSaKe

Çinlilerin böyle garip yarışmaları var görmüştüm buna benzer ve o daha ayıp birşeydi :D
Since 1903

carsi52

Alıntı yapılan: Resulbjk - Mayıs 17, 2010, 22:59:55
türkiyeden yarışmaya katılsalar, o rekoru çok kolay geliştirirler ;D mesela ben :P

Bende bunu yazıcaktım ama bizim insanlarımız südyeni çıkartmazlardı parçalarlardı ;D
Ama normal şartlarda alsalardı beni yarışmaya ilk 3'e girerdim herhalde :lol
Bölünür senin için uykular!

keskinli

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Simurg

Ahmet abiye katılıyorum

Apaçilik ötesi bir olay

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..