Ana Menü

Yusuf'un Dramı

Başlatan ilhan mansız_melis, Mayıs 16, 2010, 14:16:45

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ilhan mansız_melis

Kartal'ın tercübeli oyuncusu Yusuf Şimşek, amansız bir hastalığa yakalandı.

Beşiktaş'ın geçen yıl 2 kupa birden kazanmasında  katkısı olan Yusuf Şimşek, bugünlerde 'Kolit' hastalığı ile mücadele ediyor. Kalın bağırsağın iltihaplanması sonunda karakterize edilen bir sindirim sistemi hastalığı olan kolitin etkisini önlemek için ömür boyu ilaç tedavisi gerekiyor. Dikkat edilmezse ileri safhasında kolon kanserine dönen bu hastalık Yusuf'u derinden etkilerken, sahadaki verimini de düşürdü.
'ERKEN TEŞHİS YAPILDI'
Vatan'ın haberine göre, Kulübün  Kurulu Başkanı ve yöneticisi Mete Düren de geride bıraktığımız ay siyah-beyazlılarla bir yıl sözleşme uzatan tecrübeli yıldızın hastalığı hakkında bir açıklama yaparken, şu ifadeleri kullandı: "Yusuf'un aşırı ishal ve kusmayla başladığı bu hastalığı erken teşhisle tedavisine başlanmıştır ve ilerlemesi önlenmiştir. İshal ve kusma nedeniyle kilo kaybı olmasına rağmen güç olarak baktığımızda çok kötü durumda değildir. Bu dönemde strese bağlı belinde spazm oluşmuştur.
Fakat kolit ile mücadele ederken bel spazmına müdahaleye mecburen geç başlanmıştır. Kısa süre içerisinde sağlığına kavuşması için tıbbi bütün müdahaleler yapılmaktadır." Serdar Adalı mekik dokuyacak Siyah-Beyazlı yönetim tam kadro Bursa'ya çıkarma yaparken, asbaşkan Serdal Adalı için bugünün  farklı bir önemi var. Takımla birlikte dün Bursa'ya giden Adalı, bu sabah saatlerinde ise İstanbul'a geri dönecek. Rahmetli babası Hasan Adalı adına saat 15.30'da TJK'da düzenlenecek koşuyu seyretmek  özel helikopterle Veliefendi Hipodromu'na gidecek olan asbaşkan, yarışta birinci gelen jokey ve at sahibine birincilik kupasını takdim edecek.
Ardından öğleden sonra saat 17.00 sularında yine özel helikopteriyle maçın oynanacağı Bursa şehrine hareket edecek olan Adalı, başkan Yıldırım Demirören ve yönetici arkadaşları ile Bursa Atatürk Stadı'nda Protokol Tribünü'ndeki yerini alacak.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

KeePSaKe

Geçmiş olsun ya üzüldüm bu haberi duyuncu bilmiyordum Allah acil şifalar versin inşallah düzelir...
Since 1903

djinonu

Allah acil şifalar versin inşallah düzelir...

NoPasaran

Halamın kızında var bağırsak iltihaplanması..

çekilecek çile değil
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

IL Capitano

uzuldum , gecmis olsun..
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

keskinli

Allah acil sifalar versin
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

+18 !

Geçmiş olsun.. Zor bir hastalık.

KeePSaKe

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Mayıs 16, 2010, 15:48:47
Halamın kızında var bağırsak iltihaplanması..

çekilecek çile değil
Sizede geçmiş olsun abi...
Since 1903

carsi52

Allah acil şifalar versin geçmiş olsun..
Bölünür senin için uykular!

[KralKartal]

Futbolu birakacak yasta yakalanmasi FUTBOL HAYATI acisindan DRAM olmaz,
ama nice futbolcular ne hastaliklari sakatliklari yendi, Pascal Nouma gibi,
Ilie gibi..

GECMIS OLSUN !
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi