Ana Menü

A2'nin yıldızlarından iddialı açıklamalar!

Başlatan CR7, Mayıs 14, 2010, 18:32:42

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

Beşiktaş A2 Takımı`nın yıldız oyuncuları Sezer Özmen, Rasim Mutlu ve   Bülent Demir ve takım mentörü Arzu Alkan Günden Programında Erhan Barış   Karakuş`un konuğu oldular.

A2 Ligi Marmara Grubunu lider olarak tamamalayarak Türkiye Şampiyonasına   katılma hakkı kazanan siyah beyazlı takımın oyuncuları programda   taraftarların sorularını yanıtladılar.

Siyah beyazlı ekibin başarılı stoperi Sezer Özmen, kariyeri için büyük   hedefler belirlediğini belirterek, "Kendimi geliştirmek için çok   çalışıyorum. Büyük hedeflerim var ve bunları gerçekleştireceğime inancım   tam. Bu işi şansa bırakmamaya kararlıyım. Çok antrenman yaparak   Beşiktaş ve Milli Takımın değişmez oyuncusu olacağım. A2 Takımı olarak   Türkiye şampiyonluğuna kitlendik. Finallerde kupayı kazanacağız" dedi.

Beşiktaş A2 Takımında savunmanın sağ kanadında mücadele eden Bülent   Demir de hedeflerini gerçekleştirmek için büyük çaba harcadıklarını   belirtirken, "Kendime Inter`in Brezilyalı yıldızı Maicon`u örnek   alıyorum. Beşiktaş`ta oynamak büyük ayrıcalık. Bizler bunun farkındayız.   Takımda büyük bir rekabet var ancak ben gelecekte A Takım formasını   giymek için elimden geleni yapacağım" ifadelerini kullandı.

A2 Takımı kalecisi Rasim Mutlu ise kaleci olmanın zorluklarına değindi.   Beşiktaş`ın A Takım ve A2 Takımda çok değerli kalecilerin bulunduğunu   söyleyen Rasim, "Çok çalışarak iyi bir kaleci   olmak istiyorum. Real Madrid kalecisi Casillas`ı kendime örnek alıyorum.   Oyunun içinde olan güçlü ve hareketli bir stilim var. A Takım kalecisi   Rüştü de örnek aldığım isimler arasında. Onun takımımızda varolması çok   önemli. Bize çok yardımcı oluyor ve hatalarımızı gösteriyor. Bu yüzden   onun bize önemli katkı sağladığını düşünüyorum" dedi.

Programa katılan Beşiktaş A2 Takımı mentorü Arzu Alkan da genç   oyuncuların eğitiminin önemine değindi. Yıldız adaylarının genç   yaşlarında zihinsel olarak doğru yönlendirilmesi gerektiğini belirten   Alkan, "Türkiye`de yıldız adayı genç futbolcuların değerlerini bulamadan   kaybolup gittiklerine tanık olabiliyoruz. Bunun gerçekleşmemesi için   bizlerin çok dikkatli olması gerekiyor. Oyuncularla hep diyalog   içerisindeyiz ve onların sorunlarını çözmeye çalışıyoruz. Beşiktaş   Altyapısında çok değerli gençler var. Yakın gelecekte çok büyük   isimlerin ortaya çıkacağına inanıyoruz" ifadelerini kullandı.

-HABER1903-
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

carsi52

Sergen Yalçın:Koray yerine Rasim Mutlu alınabilirdi demişti..

Ne kadar iyi olursanız olun M.Denizli olduğu sürece bişey yapamazsınız.
Bölünür senin için uykular!