Ana Menü

Batuhan Karadeniz Eskişehirspor'da

Başlatan CR7, Mayıs 11, 2010, 19:06:11

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

Beşiktaş`ın genç futbolcusu Batuhan Karadeniz, Eskişehirspor ile   anlaştı.

Beşiktaş kulübü Batuhan Karadeniz`i bonservis bedeli ile birlikte   Eskişehirspor`a verdi.Batuhan`ın ve Beşiktaş`ın bu transferden alacağı   bedel henüz açıklanmadı.Bu konuda resmi imzanın daha sonra atılacağı   öğrenildi.

- HABER1903 -

*Not:   Haber1903.com Özel Haberidir. Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz.   HABER1903©
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

CR7

ÇEk git denizli uzaklara çek git
bavulunu topla denizli çek git!

IL Capitano

inanmiyorum bu habere. en azindan sezon öncesi kampina katilacak Batuhan.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

CR7

SON DAKİKA... Beşiktaşlı futbolcu Batuhan 2 milyon euro bedel karşılığında bonservisi ile birlikte Eskişehirspor'a verildi.

ntvspor!

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

NoPasaran

Hayırlı olsun Batuhan için..

Gencecik bir çocuk gitti. Acaba tekrar alış opsiyonu gibi bir olay koydular mı merak ediyorum.

Batuhan konusunu artık daha net anlayacağız..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

KeePSaKe

Denizli ye küfür etmemek için zor tutuyorum kendimi Quaresma yı isteme , Batuhan ı isteme , Serdar ı isteme ne istiyorsun ulan sen bu takımdan ?
Since 1903

carsibxl

Bu adamin degerini bilemediler. Eskisehirspor'a çok faydali olacaktir. Aferin Riza hocaya. Yakinda Hiddink sahib çikar Batugol'a.
Karanlık aydınlıktan yalan doğrudan kaçar, güneş yalnızda olsa etrafına ışık saçar, unutma doğruların kaderidir yalnızlık, kargalar sürüyle kartallar yalnız uçar

CR7

Denizli'nin hedefi Beşiktaş'ı Milan yapmak Demirören ile birlikte.
Hem başkan'ın işiyle de isim benziyor .
yaşlıları takıma doldur gençleri gönder saçmasapan transferler yap.
Ondan sonra tabii inter(fb)-roma(gs)'nın arkasında kalırsın.

Cem Goren

denızlı sana sozum yok. gencecık bır adamı harcadın. bu parayla Nobre efendının gelecek sezon alacagı!!! cıktı ıste adamlar mutludur sımdı. anlamıyorum arkadas bu adam nobre kadar verımlı olamazmı bu takıma kalıbımı basarım bu adam cıft forvette bobo'nun yanında oynasın bu takım en az 1.5kat fazla gol atar.ama bunu sadece bız gorebılıyoruz.
batuhanı sevmem ama su yasta adamı goz gore gore kaybetmeye ıcım el vermıyor..

denızlı sana dıycek sozum yok
altın kapılarımız kan oldu tayfun

carsi52

Ağzım açık kaldı yemin ediyorum İNANMIYORUM ULAN HABERE !
Gözümle gördüğüm anda o zaman artık sezonun patlamasını yapıcam !
Bölünür senin için uykular!

CR7

Beşiktaş, Mustafa Denizli'nin önümüzdeki sezon kadrosunda düşünmediği Batuhan ile yollarını ayırdı. Genç futbolcu bonservisi ile birlikte Eskişehirspor'a verildi.

Siyah-beyazlı kulübün altyapısından yetişen Batuhan, geçtiğimiz sezonun ikinci yarısında Eskişehirspor forması giyerken, bu sezon ise Beşiktaş A2 takımında oynuyordu. Siyah beyazlı takımın teknik direktörü Mustafa Denizli'nin önümüzdeki sezon kadroya almayı düşünmediği genç oyuncunun, yapılan görüşmeler sonrası Eskişehirspor'a transfer olduğu öğrenildi.

Eskişehirspor'un siyah beyazlı kulübe 2 milyon euro bonservis ücreti ödemesi bekleniyor.

carsi52

Yiğit biliyorum haber doğru ama İNANMAK İSTEMİYORUM.
Batuhan'ı elinde eskişehir forması imza atarken veya kendi ağzıyla açıklama yapmadan inanmıcam bu haberlere göre denizliye tüm patlamamı yapmak istemiyorum tam emin olmam lazım.
Bölünür senin için uykular!

KeePSaKe

Lig tv söyledi...

Eğer Batuhan,Eskişehir dan fb veya gs ye satılırsa 5 milyon euro başka takıma satılırsa %25 pay alıcakmışız...

Ne diyim ben size ya yazıklar olsun...
Since 1903

djinonu

ben patlamayi yaptim vallaha 2 haftaya yakin bir süre aldi yazabilmem
ama yinede yaparim ben susuyorum simdilik....
yaziklar olsun sana denizli seni adam bilirdim dedim bu batuyu adam eder ama senin adamligindan süphe eediyorum...artik ne diyim
serdar gökhan gibi futbolcu degilki gittigine sevinesin...ibrahim akin gibiydi ibrahim baska takima gitti ama serdar tam yerine gitti...simdi basin onuda KRAL yapar oda patlar...
eskisehir batuyu oynatir ümitle gol manyagi olurlar...sezon sonunda ucuz bir bedele fb ve gsye satilir...
bravo devam et YÖNETIM
denizlinin aklina gidin...gönderemediniz quarezma oynamasa bile kombine forma satisindan adamin transfer ücreti cikar be... akil var mantik var...ama yok bunlarda hocayi susturacak adam...tamam tecrübenle hocaligina saygi gösteriliyor ama bunamis hareketlerin beni süpheye yönlendiriyor.