Ana Menü

Delgado gitmek istiyor !

Başlatan NoPasaran, Mayıs 04, 2010, 17:12:20

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Geçirdiği sakatlık sebebiyle sezon başından beri forma giyemeyen Delgado, Beşiktaş ile ipleri kopardı.

Beşiktaş'ın geçtiğimiz sezon kazandığı Türkiye Kupası ve Turkcell Süper Lig şampiyonluğunda önemli pay sahibi olan Arjantinli Delgado, önümüzdeki yıl bir Dubai takımının formasını giymek istediğini belirtti.

Mustafa Denizli tarafından ısrarla takımda kalması istenen Tangocunun bu talebe kulak asmayarak Dubai'de bir takımla anlaşmak istediği ve Beşiktaş'taki futbol hayatını bitirmeyi düşündüğü belirtildi.

Yakın çevresine, Türkiye'de mutlu olmadığını, futboldan uzak kaldığı dönemde iki defa sözleşmesi dondurulduğu için Beşiktaş yönetimine kırıldığını anlatan Delgado, önümüzdeki yıl Dubai'ye giderek futbol yaşantısını burada sürdüreceğini, görüşme yaptığı kulüple büyük ölçüde anlaşma sağladıklarını söyledi.

Beşiktaş yönetimi ise Arjantinli'nin bu kararına sıcak bakmıyor ve Delgado'nun bonservisini Dubai kulübüne vermeyi düşünmüyor.

Arjantinli yıldız oyuncunun transfer çıkmazı şimdilik belirsizliğini koruyor.

MARATON.COM.TR ÖZEL
HABER: ATAKAN KURT
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

pAscAliAnUmut

Adios Delgado  ;D

Dubai'den güzel bir teklif te gelir muhtemelen. Satın gitsin  :D

Hem Delgado'nun parası hem de Q7'nin forma gelirleriyle Q7 transferi bedavaya gelir  :D
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

KeePSaKe

Satın gitsin işte hazır bu fırsat varken...
Since 1903

carsi52

Q7'li kadroda Delgado'yu görmek isterdim ben.
Ama illede gitmek istiyorsa gitsin dicem.
Şöylede bir sorunumuz var o mevkiye yeni bir transfer gerekicek.
Bölünür senin için uykular!

+18 !

RCA

Alıntı yapılan: carsi52 - Mayıs 04, 2010, 19:16:50
Q7'li kadroda Delgado'yu görmek isterdim ben.
Ama illede gitmek istiyorsa gitsin dicem.
Şöylede bir sorunumuz var o mevkiye yeni bir transfer gerekicek.

tabata var diyip yapılmayacak ama. o kötü.
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

carsi52

Tabata kiraya verilsin Delgado kalsın.

RCA

delgadoda tabata da gitsin! sen sadece delgadonun eski günlerini hatırlıyosun delgadonun eski günlerine dönmesi hemen hemen yarım sezon 1 sezon..

ayrıca delgado çok iyi bir oyuncu değil. ve ballack tarzında bir oyuncu da alamyız. o prestij yok camia da..

beşiktaşa ünlü oyuncu getirmeyin.. beşiktaşa standard liege deki gibi lille deki gibi hazardlar krasicler bulun..

yoksa beşiktaş kaybolur gider. yabancı para yer içer gider. carlos daki gibi.
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

carsi52

Sezonu Ağustos ayında açıcaz lig başlayana kadar iyice eski performansına yavaş yavaş kavuşmaya başlar diye düşünüyorum.
En geç ligin 3-5.haftasında oda yeter zaten bize.

RCA

ben delgadonun artık bize yararlı olmayacağına inananlardanım .

bir alex bulsak .. yeter. alex gibi bir oyuncu + qua+deli bir forvet zenci..

anasını ağlatırız ligin.

That's me.

KeePSaKe

Delgado nun eski performansı nasıldı ki ? Ben onun şöyle istikrarlı bir futbolunu göremedim hep takımı yanlız bıraktı bir kaç maç iyi oynadı sadece ama olmuyor işte artık uzatmanın anlamı yok zaten 3 sene oldu artık iyi olucağını sanmıyorum işte Dubai den de iyi para verirler hayatını yaşar orada...
Since 1903

Kralkartal21

Delgado'nun yeni sezonda bize lazım olucağını düşünüyorum. Bu haberde büyük ihtimal kolpadır.
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

NoPasaran

Delgado defteri sonsuza dek kapatılmalı bence..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

+18 !

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.