Ana Menü

Quaresma BESIKTAS'TA !!!

Başlatan NoPasaran, Mayıs 04, 2010, 13:24:21

0 Üyeler ve 10 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eyup1903

arkadaşlar az önce ıtır abla yı dinledim ve q7 transferi için aynen şunları söyledi: biliyorsunuz hafta sonu bankalar kapalı teminat mekbunun hazırlatıp p.tesi veya salı bu iş biter diyor

hayırlısı inşallah

FANATİK KARTAL1903

Quaresma transferi bu kez büyük ihtimalle bitecek gibi görünüyor.Çünkü Erdem Ulus kesin emin olmasa önce radyoda bağlanıp, sonra canlı yayına çıkarak bu kadar net şekilde konuşmazdı.Yoksa bu transfer gerçekleşmezse ne kadar büyük tepki geleceğini bilerek bunu izah etti.Bu hafta içerisinde bu konu artık netlik kazanır gibi görünüyor.İnşallah yüzümüz bu sefer kara çıkmaz.

beckyZWICKY

Kerhaneye döndü bu işte..

Paso bişiler gelip gidiyor girip çıkıyor ama hiç bişe net değil.. Bi kesin dendi sonra tamamen kapandı.. Şimdide kesin.. Ama yarın??

Sıktı artık.. Böyle yıldız transferi nerde görülmüş yahu? İşi or.spu ederek mi şok etkisi yaratıcaksın bomba patlatıcaksın?

Bu transfer gerçekleşirse yönetim 40 yılın başı doğru bir iş yapmış olucak ancak bunuda kötü şekilde yapmış olacak..
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

Cem Goren

Fox'un haberıne gore. Inter ıle 8mılyon karsılıgında anlasılmıs. Kuaresma ılede anlasılmıs ımzalar atılmıs
altın kapılarımız kan oldu tayfun

CR7

Alıntı yapılan: Cem Goren - Haziran 07, 2010, 00:22:03
Fox'un haberıne gore. Inter ıle 8mılyon karsılıgında anlasılmıs. Kuaresma ılede anlasılmıs ımzalar atılmıs

aynen öyle.

Schuster-Qua el ele geliyorlar hafta içi :)
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

[KralKartal]

Qua gelir gelmesinede, gelince faydali olacak mi, merak ediyorum..

forma satisi icinde futbolcu almam, alacaksan al 500 bin euroya pascali,
forma satisin patlasin, ama faydali olacaksa gelsin,

zaten KAPANSA konu Y.D rezil olmaz, kendisi ispanyaya gittiyse, almadan gelmez,
sadece beklentileri aza indirip sonra SURPRIZ yapma hevesi var sanirim,
baskanda bakiniz Quaresmayi tuttum aldim geldim, onca zorluklara ragmen,
SIRITACAK BEN BOYLE BASKANIM ayaklarina yatacak..

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Cem Goren

sımdı arkadasımla oturuyorum o ara mesaj geldı telefonuna..

bızım yonetıcılerden bı tanesının yegenı arkadasıma ""sınan abı q7 ısı bıttı hayırlı olsun"" dedı

???

pAscAliAnUmut

Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

NoPasaran

Şahsi Görüşüm Quaresma transferinde biten bişey yok..

Ancak Halen görüşmeler devam ediyor..

Ve spoe müdürlerinden rica edildi ve konu kapandı. Çünkü yüksek beklenti yaratıluyor.. Şimdi gerçek pazarlık yapılıyordur..

Ayrıca beklenmedik bir anda gelecek sanırım Quaresma o zaman bizim başkanın yüzündeki gülücüğü merak ediyorum basın karşısındaki .:) Ne kadar kızsamda seviniyorum başkan sevinince..

Şu sms olaylarıda artık iyice suyu çıktı. Yok sms geldi, yok başkan dedi, yok şunun yiğeni, yok teyzemin oğlu klupte danışman vs vs vs

Hepsi Yalan..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Haziran 07, 2010, 17:34:05
Şahsi Görüşüm Quaresma transferinde biten bişey yok..

Ancak Halen görüşmeler devam ediyor..

Ve spoe müdürlerinden rica edildi ve konu kapandı. Çünkü yüksek beklenti yaratıluyor.. Şimdi gerçek pazarlık yapılıyordur..

Ayrıca beklenmedik bir anda gelecek sanırım Quaresma o zaman bizim başkanın yüzündeki gülücüğü merak ediyorum basın karşısındaki .:) Ne kadar kızsamda seviniyorum başkan sevinince..

Şu sms olaylarıda artık iyice suyu çıktı. Yok sms geldi, yok başkan dedi, yok şunun yiğeni, yok teyzemin oğlu klupte danışman vs vs vs

Hepsi Yalan..

Haberciler zaten biliyor bir tek.
eş dost akraba vs. vs. bilemez

he bir de sen biliyorsun abi :)

NoPasaran

Ya anlamıyorsun yada terbiyesizlik yapma niyetindesin..

Şahsi görüşüm diye başladığım mesajımla kendimce yorum yapıyorum ama sen ne forum yetkime, ne senden büyüklüğüme, nede sana forumda olsun başka yerde olsun gösterdiğim saygıya çok güzel yanıt vermişsin..teşekkür ederim sana..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

terbiyesizlik yaptığımı düşünmüyorum.
kötü bir şey de yazmadım.
adamların bilmediği ne malum diyorum ben ve bunda da ne kızılacak ne de alınacak bir şey görüyorum.
ve benim de sana saygı gösterdiğimi bilmelisin diyorum kapatıyorum konuyu.

Cem Goren

- Q7`DE SON DURUM -

Beşiktaş yönetiminin iki aydır yoğun bir şekilde görüşmelerini yürüttüğü Q7 konusunda oyuncunun kararı bekleniyor.Siyah beyazlı idarecilerin İnter kulübü ile kesin olarak anlaşmaya vardığı ancak oyuncunun Atletico Madrid kulübü tarafından aklının çelinmeye çalışıldığı gelen haberler arasında.

Beşiktaş yönetiminin bu transferde İnter kulübü ile anlaşarak 8 Milyon Euro bonservis ücreti teklif etmesi ve bu teklifin şuana kadar İtalyan kulübüne sunulan en iyi teklif olması bu transferde Beşiktaş`ın elini güçlendiriyor.

İspanyollar Quaresma`nın kafasını karıştırmaya çalışırken, İnter kulübü ise oyuncuya İstanbul`a gitmesi yönünde baskı yapıyor. Bu gelişmeler çerçevesinde menajerlerin Beşiktaş`lı yöneticileri arayarak kendilerine;  `` İnter kulübünün tavrı son derece sert.Biz Beşiktaş ile anlaştık, en kısa zamanda sizde anlaşın``  dediği öğrenildi.

Quaresma`nın menajeri Jorge Mendes`in oyuncuyu ikna etmeye çalıştığı ve Beşiktaş`lı yöneticilere de `` Çok az daha bekleyin.Size evet diyecek``  dediği gelen duyumlar arasında.

- HABER1903 -

Not : Haber1903.com özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz. HABER1903 ©

Cem Goren

MEKTUP MEKTUP İÇİNDE

Sevgili Quaresma...

Başlangıçta sıradan bir yıldız isteği olarak gördüğümüz transferin de  işler çok başka noktalara geldi,

Beşiktaş yönetimi ısrarlı tutumunu gösterirken,taraftarlar olayı "çok başka bir mesele" olarak algıladı-algılattı..

Başta sevecen tavır sergileyen ve olumlu gelişmeler elde eden siyah-beyazlı yönetim senin "kibirli tavırların" karşısında restini çekti,
"Şartlar bu kardeş,gelirsen ekime kadar gelmezsen şubat mart nisan"

Kusura bakma biraz tuhaf konuşuyor olabilirim,ama sana bu mektubu Beşiktaş taraftarları adına yazıyorum.
Önceleri  bu transferi sempatik bir anlayışla izleyen bizim arkadaşlarda, gecikmeden sıkılarak
sert bir uslup takınmaya başladılar,
"İstemiyorsa gelmesin,Bizi istemeyeni biz hiç istemeyiz"diyorlar.
Ama benden duymuş olma;
"Kalplerinin rakip yarı sahaya bakan dilimi" hala istiyor seni bes belli..

Bilmeni isterim ki;
Onlar bu transferi Beleş tepeden maç izlemek,Çift turnike yapıp tribüne girmek,Kapalı alttan üste tırmanmak gibi,başka bir meseleye çevirdiler.ama bunlar şimdi senin anlayabileceğin şeyler değil geldiğinde bir ara ocakbaşı yaparız anlatırım...

Qçük gördüğün bu ligde,Qllerinden doğman için herşey hazır.
Formalar hazır,kombineler hazır.
Hem öyle bir hazırlıkki bu;
Dengeleri altüst edecek 20 milyonun banka teminatın..
Bir gece ansızın gelebilme ihtimaline karşı nöbet beklemekte olan taraftarların hazır..

Her sabah işe geldiğimizde önce Q7 de bir gelişme varmı?
Sonra, "Bu Arada Günaydın" diyecek kadar kafayı  bozan bizler hazırız..
Gelirsen söz veriyoruz kurda-çakala 7 rmeyeceğiz.
En garibi 29 dan 30 harfe çıkarttığın alfabemizde "en sesli sözcüğümüz sen olacaksın".
Yeter ki Bu taraftarı Qüstür-meden gel...

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

VE "QADİR ABİ"DEN QUARESMA'YA

Sevgili Quaresma ben sözlerimi tamamlarken kalemi Qadir abime vereceğim.
Onu mutlaka tanırsın sağlam artistlerdendir "Selvi boylum al yazmalım'ı mutlaka izlemişsindir...
Ordaki abi işte...
Namıdiğer deli Qadir

---------
Bak güzel kardeşim duyuyorum ki,Türkiye'ye gelmem, o lig de oynamam diyormuşsun...
Şuan dişlerimi sıktım ve sağ kaşımı havaya kaldırdım.
Şimdi beni iyi dinle...

Bu işleri bırakacaksın.
Yarın ilk iş menajerini arayıp Beşiktaş'a Evet diyeceksin...
Sonra eşyalarını toplayıp ilk uçak ile istanbul'a geleceksin.
Öyle kız arkadaşıma sorayım,aileme danışayım gibi "Layt" tavırları bırakıp erkek gibi davranacaksın..
Gelince başkanının elini öpüp,taraftarını selamlayacaksın...
Efendi gibi asistler yapıp golleri sıralayacaksın...
İbrahim toramanı'da alıp Cuma'ya gideceksin...
İlk fırsatta Radyo'ya gelip mailleri yanıtlayacaksın...

Not:
Tüm bunları yaptıdan sonra,Pascalı'da alıp Discoya gidebilirsin...

Tamam mı uleeennn...!!!!

Yazan: Çok tuhaf  bir ruh hali ile ERDEM ULUS

Erdem Ulus'da şaşırmıs :)

CR7

Başkan Yıldırım Demirören'in hayali Ricardo Quaresma "Beşiktaş'a gelirim" dedi. Ancak Portekizli'nin, Kartal'dan istekleri, en kaprisli pop yıldızlarını aratmadı. İşte Q7'nin listesi...

Beşiktaş'ta Ricardo Quaresma transferi papatya falı gibi... Bir gün olumlu bir gelişme yaşanıyor, ertesi gün gelen haber Beşiktaşlılar'ı üzüyor. Ancak Portekizli'nin istekleri, artık Siyah-Beyazlı yöneticileri de bıktırma noktasına getirdi. İspanya'dan beklediği teklifi alamayan ve menaceri aracılığıyla Beşiktaşlı idarecileri bir kez daha Madrid'e çağıran Quaresma'nın tam 47 maddelik bir istek listesi hazırladığı ortaya çıktı. Hiçbir ayrıntıyı es geçmeyen ve garantilerle dolu bir sözleşme imzalayacağını belirten Portekizli futbolcunun kaprisli tavırları, yöneticilerin de neredeyse bıktırdı. Yıllık 4.5 milyon Euro isteyen Quaresma'ya 3.5 milyon Euro öneren idareciler, diğer istekleri de genel olarak kabul ettiler. Ancak aradaki 1 milyon Euro'luk farkın sıkıntı yaratmaya devam ettiği bildirildi. Takım içerisindeki dengeleri de sarsmak istemeyen Siyah-Beyazlı yöneticiler, Quaresma'yı ikna etmek için son kozlarını oynuyor.

İŞTE Q7'NİN LİSTESİ
-Yılda 4.5 milyon Euro... Ayrıca uluslararası bir bankadan da teminat mektubu.
-Her sezon için tam 10 adet, Portekiz'e gidiş-dönüş business class uçak bileti...
-Merkezi yerde, lüks bir dubleks ev... Kesinlikle deniz manzaralı olmalı
-Süper lüks bir araba. Markasını ve modelini Portekizli futbolcu belirleyecek
-Evdeki hizmetlilerin ücretlerini de, Beşiktaş Kulübü karşılamalı
-Faturasını Siyah-Beyazlı Kulübün ödediği açık hat bir cep telefonu

FANATİK