Ana Menü

Quaresma BESIKTAS'TA !!!

Başlatan NoPasaran, Mayıs 04, 2010, 13:24:21

0 Üyeler ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Başkan yabancı anlamında söylemiş sanırım..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

+18 !

Yerli kimi alacak?

Hamit'i mi? Nuri'yi mi? Caner'i mi?

Ben size söyleyim hiçbirini..

IL Capitano

hazirana girmeden transfer haberlerinden gina geldi.. paramizin olmayisi , 10 tane yabanci futbolcumuzun bulunusu. isin komedi taraflari.

quaresmayi alirsak baska yabanci almayiz.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

Cem Goren

Ben Kafadan Sildim Artık Quaresmayı Gelecek Olsa Gelirdi Olayı Yılan Hikayesine Sokmayada Gerek Yok. Gelmezse Gelmesin Çokta Zorlamanın Bir Anlamı Yok Beşiktaşı Quaresma İçin Tutmuyoruz tamam gelırse cok sahane olur ama artık yeter bu taraftarı bekletmeye kımsenın hakkı yok. O Gelmez Başkası Gelir Ama Yeterki Artık Çıkıp %90 Geldi Ha Geldi Ha Geliyo Yolda Arabası Bozuldu Diye Çıkıp Haber Yapılmasın Başkada Birşey İstemiyom.Millet şaşırdı ya sureklı gece nobetınde her gun yenı bı haber varmı yokmu yok yuzde90 gelıyor 4 gune burda ınterle anlasıldı puruzler kaldı falan. GELMEK ISTEYEN ADAM SIMDIYE KADAR GELIRDI...
altın kapılarımız kan oldu tayfun

NoPasaran

Yerli çok oyuncu var..

Volkan
Ozan
Caner
Halil Altıntop (bonservisi elinde)
Nuri Şahin

vs vs vs

Adam gibi 3 transfer yapılsın.. Qauresma, Volkan şen ve bir tane daha yerli..

Eğerki Bobo giderse, ki gidebilir yerine çok iyi bitr forvet..

Bu takıma o kadar kötü bakmayın. Şu an bence kadro zenginliği açısından Delgadonunda gelişiyle en zengin kadro bizim olacak..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Cem Goren

Bobo gıderse Wagner Love alınsın onun parasıyla :)

+18 !

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Mayıs 31, 2010, 18:09:53
Yerli çok oyuncu var..

Volkan
Ozan
Caner
Halil Altıntop (bonservisi elinde)
Nuri Şahin

vs vs vs

Adam gibi 3 transfer yapılsın.. Qauresma, Volkan şen ve bir tane daha yerli..

Eğerki Bobo giderse, ki gidebilir yerine çok iyi bitr forvet..

Bu takıma o kadar kötü bakmayın. Şu an bence kadro zenginliği açısından Delgadonunda gelişiyle en zengin kadro bizim olacak..

Ben yerli oyuncu yok demedim ki..

Demirören alamaz dedim.

RCA

İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

Nouma21

tadı kactı iyce bu işin geliyosa gelsin yoksa başka transfrlere bakalım  bu ne böyle koskaca Besiktasın düştügü duruma bak
İKÜ_BJk

djinonu

taraftarin bayildigi cok istedigi futbolcuyu varya uzata uzata gina getirdiniz... artik varya gelmese daha iyi para harcamamis oluruz...
eldeki yabancilari sallayin gitsin...

buda varya 40 kadindan nazli...

carsi52

Bu adam alınamazsa varya tamamen koparım herhalde..
Bölünür senin için uykular!

CR7

FUTBOL KOMİTESİ BAŞKANI ADALI VE KOMİTE ÜYESİ ZÜLFİKAROĞLU MADRİD'DE QUARESMA İLE BİRARAYA GELDİLER

Beşiktaş'ta, transfer listesinin ilk sırasında yer alan İnter'li futbolcu Ricardo Quaresma'nın transferi için siyah beyazlı yöneticiler Portekizli yıldızla yüz yüze görüşmelere başladı.

Beşiktaş Futbol Komitesi Başkanı Serdal Adalı ve Komite Üyesi Cengiz Zülfikaroğlu son iki aydır transfer görüşmelerinde bulundukları Ricardo Quaresma transferini sonuçlandırmak için hafta sonu İspanya'ya gitmişlerdi. İkili Portekizli oyucunun menajeri ile yaptıkları temaslar sonucu Quaresma ile yüz yüze görüşme kararı almıştı. Bugün iki taraf arasındaki görüşmenin başladığı öğrenildi. Siyah beyazlı yönetim kurulu üyleri ve Portekizli oyuncunun Madrid'de biraraya geldiği ve transfer il ilgili son detayların konuşulduğu öğrenildi.

ÖVÜNÇ ÖZDEM - İSTANBUL / DHA
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

CR7

Quaresma'da son durum
Beşiktaş'ta Quaresma transferinde sıcak gelişmeler yaşanıyor. Şu sıralarda Portekizli futbolcu ile görüşen yöneticiler, transfere son noktayı koymayı planlıyor.
İlişkili fotoğrafları göster

NTV Spor
Güncelleme: 15:09 TSİ 01 Haziran. 2010 Salı

Beşiktaş, daha önce görüşmelere başladığını borsaya bildirdiği Quaresma transferinde sona yaklaştı. Siyah-beyazlı yöneticiler, kulübü Inter ile anlaşmaya vardığı Ricardo Quaresma'yı ikna etmeye çalışıyor.

Geçen hafta menajerinin fiyat yükseltmesi nedeniyle görüşmelerin tıkanması üzerine Beşiktaş transfer komitesi, Portekizli oyuncuyla yüz yüze görüşüyor. Beşiktaş, Quaresma'ya son teklifini sunacak ve kesin kararını vermesini isteyecek.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

[KralKartal]

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Cem Goren

carsamba buyuk gun demıslerdı bakalım ne olacak