Ana Menü

S. Adalı "Denizli Volkan Şen'i istesin sadece bir telefonumuza bakar transferi!"

Başlatan CR7, Nisan 30, 2010, 19:11:57

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

Zirve yarışından kopan Beşiktaş, transfer çalışmalarına pazartesi günü   başlıyor. Futbol komitesi başkanı Serdal Adalı, Teknik Direktör Mustafa   Denizli`nin yönetim kurulu toplantısına katılarak kendilerine bilgi   vereceğini belirtti. Adalı, tecrübeli hocanın Bursasporlu Volkan Şen`i   istemesi halinde ise bir telefonla bu transferi çözebileceklerini   kaydetti.

Şampiyonluk iddiasını kaybeden Beşiktaş`ta teknik heyet ve Futbol   Komitesi, transfer çalışmalarına ağırlık vermeye başladı. Futbolun   başında bulunan Siyah-Beyazlı yönetici Serdal Adalı, Teknik Direktör   Mustafa Denizli ile sürekli olarak görüş alışverişinde bulunduklarını   belirterek resmî olarak transfer çalışmalarına pazartesi günü   başlayacaklarını kaydetti.

Futbol Komitesi Başkanı Serdal Adalı, Mustafa Denizli`nin düzenli olarak   gerçekleştirilen haftalık yönetim kurulu toplantısına katılacağını   ifade ederek, "Hocamız, takımdan gönderilmesini istediği oyuncular ve   gelecek sezonun transfer listesini bizimle paylaşacak." dedi.   Denizli`nin listesindeki oyuncuları tam olarak bilmediklerini belirten   Adalı, transfer çalışmalarına tecrübeli teknik adamın pazartesi günü   vereceği rapor doğrultusunda başlayacaklarını söyledi. Bursaspor`un   yıldız oyuncusu Volkan Şen ile ilgili de görüşlerini aktaran Adalı,   Mustafa Denizli`nin genç oyuncu ile ilgili düşüncelerinin olumlu   olduğunu vurguladı. Adalı, "Bursasporlu Volkan Şen, herkesin beğenerek   izlediği kaliteli bir oyuncu. Menajeri Ahmet Bulut yakından tanıdığımız   bir isim. İtalya`da birlikte bir dizi temaslar yaptık. Ancak şu ana   kadar hocamız Volkan için bir istekte bulunmadı. Eğer hocamız bizden   Volkan`ı isterse bizim onu transfer etmemiz bir telefon kadar yakın."   diye konuştu.

Bu arada Beşiktaş İnter`in yıldız futbolcusu Quaresma için son teklifini   verdi. Siyah-Beyazlı yönetim, kendi teklifleri ile İnter`in istediği   rakam arasında çok az bir fark bulunduğunu düşünürken bu transferin   önümüzdeki günlerde netlik kazanacağı belirtiliyor. İtalya`da   gerçekleştirilen görüşmelerde çok ciddi adımların atıldığı ve   Quaresma`nın transferi ile ilgili sürecin olumlu gittiği ifade edildi.

Zaman
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

pAscAliAnUmut

Bu adam göreve geldiğinden beri paraysa para yıldızsa yıldız diyor hadi hayırlısı  :D

Yalnız Volkan o kadar da iyi bi futbolcu olduğunu düşnmüyorum ben ya  :-\
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

Cem Goren

madem oyle bır telefonla qua'yı getırın ;D

saka bı yana volkan şen'de su sıralar trend yaptı ama Beşiktaş'da oynayabılırmı bılmıyorum
altın kapılarımız kan oldu tayfun

carsi52

Alıntı yapılan: pAscAliAnUmut - Nisan 30, 2010, 19:14:56

Yalnız Volkan o kadar da iyi bi futbolcu olduğunu düşnmüyorum ben ya  :-\

Kendi mevkisinde en iyi olan bi futbolcunun iyi olduğunu nasıl beğenmezsin ya :D
Keita-Volkan seç deseler tereddütsüz Volkan derim.
Bu oyuncuyu ne yapıp ne edip almaları lazım.Ozan İpek'in bu sezon sonu sözleşmesi bitiyor alsınlar işte.
Bölünür senin için uykular!

RCA

İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

pAscAliAnUmut

Volkan, S.Özkan gibi dayanıksız,kuvvetsiz adam omuz omuza mücadele de hemen yıkılıyor. Bir de büyük takımda oynayacak karşısına ne rakipler gelecek..

Ama Ozan daha güçlü kuvvetli adam
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

+18 !

Bende Ozan İpek'i daha çok beğeniyorum..

Bu arada Serdar Adalı'ya sadece "ziyaa" diyorum..

ilhan mansız_melis

Beşiktaş`ın transferin gözde ismi Bursaspor`lu Volkan Şen`e transfer teklifi yaptığı öğrenildi.Haber1903`ün edindiği bilgiye göre Serdal Adalı aracılığı ile menajeri Ahmet Bulut`a teklif götürdüğü, Volkan Şen`in ise Beşiktaş`a gelmeye sıcak baktığı ve siyah beyazlı formayı giymek istediği gelen duyumlarımız arasında.

Bursaspor ile 2013 yılına kadar sözleşmesi devam eden yıldız futbolcunun kulübüne, sezon sonunda teklif götürüldceği öğrenildi.

- HABER1903 -

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

CR7

Alıntı yapılan: ilhan mansız_melis - Mayıs 01, 2010, 19:44:20
Beşiktaş`ın transferin gözde ismi Bursaspor`lu Volkan Şen`e transfer teklifi yaptığı öğrenildi.Haber1903`ün edindiği bilgiye göre Serdal Adalı aracılığı ile menajeri Ahmet Bulut`a teklif götürdüğü, Volkan Şen`in ise Beşiktaş`a gelmeye sıcak baktığı ve siyah beyazlı formayı giymek istediği gelen duyumlarımız arasında.

Bursaspor ile 2013 yılına kadar sözleşmesi devam eden yıldız futbolcunun kulübüne, sezon sonunda teklif götürüldceği öğrenildi.

- HABER1903 -

:rock :rock :rock

solda qua
sağda volkan
ortada bobo
arkalarında delgado-ernst-necip
defans rıdvan-sivok-ferrari-ismail kale rüştü

mükemmel olur olursa :D

ilhan mansız_melis

CR7

ilhan mansız_melis

Rıdvan yerine Toraman onun yedeği Rıdvan (bence) ;D

o kadroyu düşünmesi bile güzel :D

gerçi Volkan gelse de olur gelmese de :)

carsi52

Yahu gerçekten anlamıyorum.
Volkan Şen gibi bir oyuncuya gelsede gelmesede olur diyebiliyorsunuz.
Takımımızda Volkan Şen gibi futbolcu var mı ?
Bölünür senin için uykular!

Cem Goren

volkan şen bu sene goze geldı tıpkı gecen sene tabata gıbı...
ben kendı fıkrımı soyluyorum sadece gelsede olur gelmesede olur.. buyuk takımda oynayabılırmı bılmıyorum gelırse hayırlı olsun derım gelmessede ""aaaa keske gelseydı ya"" demem acıkcası
altın kapılarımız kan oldu tayfun

CR7

Futbolcunun menajeri ile görüşen Serdal Adalı, pazar günü oynayacakları maçtan sonra da Bursa Başkanı Yazıcı ile biraraya gelecek ve Zapotocny+para teklif edecek

Beşiktaş`ta yönetim de Bursaspor maçına hazırlanıyor!... Sezon başından bu yana transferin gözde ismi olan Volkan Şen`i yeni dönemde kadrolarında görmek isteyen siyah-beyazlıların, pazar günü yapılacak olan karşılaşma sonrasında Bursaspor Başkanı İbrahim Yazıcı ile masaya oturacağı öğrenildi. "Yeter ki Mustafa Denizli istesin" diyerek bu transferde çok iddialı olduğunu ortaya koyan ve tecrübeli hocadan onay alan futbol komitesi başkanı Serdal Adalı`nın futbolcunun menajeri Ahmet Bulut ile özel bir görüşme yaptığı belirtildi.

CÖMERT OLMALISINIZ

Bursaspor yönetiminin pek sıcak bakmadığını söylemesine rağmen sunulacak teklifin her şeyi değiştireceğini ifade eden Ahmet Bulut`un "Bursaspor yönetimi de menfaatlerini düşünüyor. Bu yüzden Beşiktaş`ın biraz cömert olması gerekiyor" dediği öğrenildi. Volkan`a karşılık Bursaspor`da kiralık oynayan futbolcuları Zapotocny+para teklif etmeyi düşündüklerini dile getiren Adalı, maçın ardından bir araya gelmeyi planladıkları Yazıcı`ya bu tekliflerini iletecek. Adalı`nın yakın çevresine "Göreceksiniz, bu transferi bitireceğim" dediği gelen haberler arasında.

Fotomaç