Ana Menü

Beşiktaş'ın "Can"'ı acıyacak

Başlatan NoPasaran, Nisan 29, 2010, 11:32:36

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Kartal'ın bir 'Can'ı daha acıyacak gibi görünüyor. Geçen sezon Gökhan Zan'ı bedavaya Galatasaray'a kaptıran Siyah-Beyazlılar, genç bir yıldızı daha kaybedecek.

Beşiktaş'ın altyapısında futbola başlayan ve Tigana döneminde Luca Toni benzetmesi yapılan 1987 doğumlu Can Erdem'i isteyen isteyene. Sezona A2 Ligi'nde başlayan ve 17 gol atarak takımın başarısında önemli payı bulunan genç futbolcu, devre arasında 3. Lig Yükselme Grubu ekibi Siirtspor'a kiralık verilmişti.

Can orada da 3 gol atıp bu sezon toplamda 20 gole ulaşmıştı. Sezon sonu sözleşmesi sona erecek olan Can Erdem'i Fransa'nın Le Havre, Metz ile İsviçre'nin Sion ve Thun kulüplerinin takibe aldığı öğrenildi. Genç oyuncunun da gelecek teklifleri değerlendireceği ifade edildi.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Gitsin hiç üzülmem.
Siirtspor'da 3 gol atmış 10-12 maçta bunuda ekleyelim.
Bölünür senin için uykular!

Simurg

biz yetiştiriyoruz millet meyvesini topluyor ya bizdeyken onlar oynamıyor yada başka bi şeyler var ben anlamıyorum
milletin alt yapısından gelenler tavan yapıyor bizimkilerde tık yok

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

KeePSaKe

23 Yaşında ve Siirt Spor da kiralık ???
Since 1903

carsi52

Alıntı yapılan: Simurg - Nisan 29, 2010, 17:28:34
biz yetiştiriyoruz millet meyvesini topluyor ya bizdeyken onlar oynamıyor yada başka bi şeyler var ben anlamıyorum
milletin alt yapısından gelenler tavan yapıyor bizimkilerde tık yok

Bizdede oynamıyor başka bi yerdede oynamıyor Can Erdem.Daha doğrusu oynayamıyor.
Bölünür senin için uykular!

IL Capitano

nobre, nihat, bobo, holosko, ve batuhan . bu canin gitmesi bence kendi acisindan en iyisi.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....