Ana Menü

Başka Konu yok ! Basında çıkan Transfer haberleri (Duyum varsa buraya)

Başlatan carsi52, Nisan 25, 2010, 01:46:39

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

K.D

Meliscan bizim taraftarın çok güzel bir sözü vardır bilirsin ''umutlandırıp utandırmayın'' diye sende umutlandırma şimdi bizi yarın yönetim utandırır bide :D
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

ilhan mansız_melis

Valla ben önceki sayfalarda yazdım imza atılmadan inanmam, inanamam diye.

İşin dalgasındayım artık. Gelirse ne ala, gelmezse de Beşiktaş'ın canı sağ olsun. [emoji110]
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

K.D

Beşiktaş'ta Demba Ba ve Marko Marin transferleri için geri sayım başladı. Yönetimin bu sabah "Daha anlaşmadık" açıklamasının arkasında son kararın verilmesi için Chelsea'den istenen 2 gün süre yatıyor.

Beşiktaş profesyonelleri 4 gündür Londra'da. Futbol direktörü Önder Özen, Semih Usta ile birlikte 4 gündür Chelsea ile pazarlık yapıyorlar. Hem de oyuncularla anlaşma şartlarını konuşuyorlardı.

Dün hem kulüp hem de oyuncularla anlaşma sağlandı. Buna göre Beşiktaş Chelsea'ya Demba Ba'nın bonservisi için 6 milyon Euro ödeyecek ve bunu 4.5 yılda İngiliz kulübüne verecekti. Marko Marin de bir sene bedeva Beşiktaş'a kiralanacaktı. Oyuncularla da buluşuldu ve pazarlık yapıldı. Onlarla da el sıkışıldı.

Bu sabah Beşiktaş 'Son kez düşünmek' için Chelsea'den zaman istedi. Beşiktaş profesyonelleri İngiliz kulübüne "Size 2 gün kadar kararımızı bildireceğiz. Yönetime son kez onaya sunmalıyız" diyerek başkan Fikret Orman ve yönetimin onayını almak istediler.

Fikret Orman'ın Demba Ba transferinde daha önce yaptığı "Müzmin sakat" açıklamasıyla birlikte biraz kararsız olduğu öğrenilirken son durum Önder Özen'in yönetime vereceği rapordan sonra belli olacak. Beşiktaş yönetimi "tamam" dediği anda imzalar atılacak.   

Kaynak : 3PUAN

ERHUN

Bir işi düzgün yapsınlar. Ya alsınlar bildirsinler KAP'a yada en başından İngiltere'ye falan götürmeselerdi. Adam boşta diye oradan oraya sürüklemek mi lazım, o da kendine takım bakar duruma göre.

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ERHUN

İmza varsa tazminat için dava açabilir, elinde imza olması iyi oldu. İş bilmezler ceplerinden ödesin bakalım adamın parasını. Şerefleri varsa kulüpten kuruş almasınlar.

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

K.D

Rezalet tek kelimeyle artık komik duruma düşüyoruz. Yeter artık fikret Beşiktaşı terket.

RCA

Kafam çok karışık.. Anlayamıyorum niye böyle oldu.

deselerdi martta nisanda böyle olacak diye para toplardık 10 ar 15 lira 100000 taraftar eder sana 1,5 trilyon. Bir oyuncunun yıllığı falan çıkar bir yararımız dokunur.

Rezil olmayı geçtim kendimizin kendimize olan inancı azalıyor. Beşiktaş kimliği yavaş yavaş siliniyor.

Üzülüyorum
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

carsi52

Hatanın neresinden dönülürse kârdır.

Hatasını anlamış yönetim doğru olanı geçte olsa yapmışlar.
Bölünür senin için uykular!

K.D

Dün Beşiktaş futbol takımıyla birlikte İngiltere kampına giden ve bugün resmi sözleşmeyi imzalaması beklenen Yalçın Ayhan ani bir karala Türkiye'ye dönüyor.

Tüm bu gelişmelerin arka planında neler yaşandığını ve bundan sonra Yalçın Ayhan'ın nasıl bir yol izleyeceğini ise menajeri Haluk Canatar, HABER1903'e açıkladı.

Canatar, HABER1903'e yaptığı açıklamada;

"Dünya futbol tarihi böyle bir fiyasko görmemiştir. Beşiktaş Kulübüyle yapmış olduğumuz bir sözleşme var. Bende sözleşme duruyor. Mete Vardar'ın kulübünden haberi yok. Ben Mete Vardar'ı tanımıyorum. Hiç hayatımda görmedim. Mete Vardar, sözleşme olup olmadığını görmek istiyorsa; gelsin sözleşmeyi ona göstereyim. Kulüpte sözleşmeyi imzalarken Deniz Atalay, Önder Özen, Semih Usta vardı. Yalçın'a tesisler gezdirildi. Atalay daha sonra  başkanı aradı. Başkanı bu konuda bilgilendirdi. Başkan "Hayırlı olsun" dedi. Biz geçen hafta Beşiktaş Kulübü'ne, "Sözleşme var ama biz müsaade istiyoruz, yabancı transferinizi bekleyemeyiz" dedik. Onlar da bize; "Hayır" dedi. Bende bütün mesajlar duruyor. Önder Özen, "Kesinlikle kabul etmiyoruz, bizim sözleşmeli oyuncumuzdur" dedi. Beşiktaş ve Türk futbolu adına ayrı üzüntülüyüm. Beşiktaş Kulübü'ne, bu kadar dev bir camiaya yazık günah. Beşiktaş camiası böyle bir skandalı hak edecek camia değil. Bu olaylara kim sebep olduysa Beşiktaş camiası hesabını kendi sorsun. Avukatlarımız Beşiktaş ile yapılan sözleşmeyi inceliyor. Gerekli hukuki işlemlerimizi başlatacağız." ifadelerine yer verdi.

Haber Kaynağı: HABER1903 ÖZEL HABER   

El Maestro

Bole dusunmek yanlis, iyi veya kotu transferdir onu tartisirdik ancak sen 32 yasinda bi adama bu muameleyi yapiyorsan cok buyuk ayiptir ve saçmalıktır.

Besiktaslilik durusundan bahsedip duruyoruz bumu duruş. Ve elinde imza oldugu soyleniyor vay halimize .
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

K.D

Alıntı yapılan: carsi52 - Temmuz 14, 2014, 19:44:09
Hatanın neresinden dönülürse kârdır.

Hatasını anlamış yönetim doğru olanı geçte olsa yapmışlar.

hatayı baştan yapmayacaksın abi yapıyorsan da ödenecek tazminatı fikinho ve dostları kendi cebinden çatır çatır ödeyecek. ödemezlersede sağda solda Beşiktaşın 1 kuruşunu boşa harcatmam diye boş muhabbet yapmayacaklar.

K.D

Ve de bu adam ne kadar kötü olursa olsu (ki başından beri en çok karşı olanlardan biriyim) senin altyapından yetişmiş bir oyuncu yazıklar olsun gerçekten danye bunu yapamadınız yalçına mı patladınız derler adama.