Ana Menü

Başka Konu yok ! Basında çıkan Transfer haberleri (Duyum varsa buraya)

Başlatan carsi52, Nisan 25, 2010, 01:46:39

0 Üyeler ve 13 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ilhan mansız_melis

En sonunda Almeida'ya kalacağız.

Bi ailem, bi Beşiktaş, bi de Sıla
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

NoPasaran

River Plate'in 21 yaşındaki  orta saha oyuncusu Manuel Lanzini'yi almak için yeniden düğmeye basan Beşiktaş yönetimi 1 hafta içerisinde bu transferi bitirmeyi planlıyor.

Lanzini ile senelik 1 milyon 200 bin dolara el sıkışan siyah beyazlılar 9 milyon dolar bonservis bedeli talep eden River Plate'in istediği bu rakamı yarısına düşürmeye çalışıyor.

Arjantin kulübüne kiralama teklifinde de bulunan Beşiktaş, Arjantin ekibinden, kiralama teklifine olumsuz yanıt aldılar. Siyah beyazlı yöneticiler River Plate'in 4.5 milyon euro'ya inmemesi halinde geriye kalan 3 milyon euoru'yu da fon aracılığıyla ödemeyi planladıkları belirtildi.

Lanzini transferiyle ilgili konuşan yöneticiler, "Çok umutluyuz. Cuma günü bizim adımıza iyi gelişmeler olabilir. Lanzini buraya gelmeyi çok istiyor " şeklinde konuştular.

SIRA OLCAN ADIN'DA
Olcan Adın için de görüşmelerini sürdüren Ahmet Nur Çebi ve babası Yaşar Çebi, İbrahim Hacıosmanoğlu ile sürekli temas halinde. Beşiktaş'ın Olcan Adın'ı da transfer etmek için yoğun çaba içerisinde olduğu kaydedildi.

Bu arada futbol komitesi üyeliğinden istifa eden Ahmet Kavalcı'yı ikna turları devam ediyor. Başkan Fikret Orman ve ikinci başkan Ahmet Çebi, Kavalcı ile bir kez daha görüştüler. Orman ve Çebi'nin Ahmet Kavalcı'ya, "Bu kulübün ve takımın sana ihtiyacı var. Eğer olmazsan Ümraniye'de eksikliğini çok hissederiz. Futbolcular abilerinin geriye dönmesini istiyorlar " diye konuştular. Kavalcı ise "Kesin kararlı olduğunu ve geri dönmeyeceğini" belirtti.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

Fransa'nın Honduras'ı 3-0 yendiği maçta ortaya koyduğu performansla beğeni toplayan Valbuena, FIFA Menajeri Mithat Halis tarafından siyah beyazlılara önerildi.

"DIEGO RIBAS'TAN DAHA İYİ"

Valbuena'nın bağlı bulunduğu menajerlik şirketinin ortaklarından olan Halis, "Valbuena'nın ne kadar işlevsel bir oyuncu olduğunu Honduras maçında herkes bir kez daha gördü. Beşiktaş'a önerdik" dedi.

TRANSFER ÜCRETİ YÜKSEK

Mithat Halis, "Beşiktaş'a Valbuena'yı sundum. Eğer Beşiktaş bir rejisör, etkili oyuncu arıyorsa Valbuena çok etkili bir oyuncudur.

Beni Beşiktaş çok ilgilendiriyor. Transferde dikkatli olmak gerekir. Umarım hata yapmazlar; çünkü Şampiyonlar Ligi ön eleme maçları oynayacaklar. 7-8 milyon euro transfer parası istiyorlar. Daha önce Fenerbahçe'nin de gündemine gelmişti.  Çok çalışkan bir oyuncu. Arda Turan nasıl gidip topu alıp, aralara sokuyorsa, Valbuena da o tip oyunculardan bir tanesidir.

Diego Ribas'tan aşağı bir oyuncu değil. Hatta Diego'dan daha iyi. Tecrübeli bir oyuncu, böyle oyuncular Avrupa maçlarında sizi taşır. Beşiktaş şu anda bakıyor. Avrupa'dan aldığın oyuncunun adaptasyon süresi daha kısa. Bunun için çok dikkat etmeleri gerekiyor"  diye konuştu.
Mathieu Valbuena, 2006 yılından bu yana Marsilya'da oynuyor. Güney Fransa kulübüyle 2017'ye kadar sözleşmesi devam ediyor.

Kaynak: Radyospor
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

Beşiktaş'ın istediği Arjantinli oyuncu Manuel Lanzini, taraftarlar arasında büyük tartışma sebebi oldu.

Spor Toto Süper Lig'i bu sezon üçüncü sırada bitiren Beşiktaş'ta gözler Manuel Lanzini'ye çevrilmiş durumda. River Plate'te forma giyen manuel Lanzini ile Beşiktaş ve Benfica'nın ilgilendiği iddia edilirken, son zamanlarda çıkan, Beşiktaş ile River Plate'in 10 milyon Euro'ya anlaşmak üzere olduğu haberleri ise Arjantin'de büyük yankı yarattı.

"1 MAÇ VAR, 9 MAÇ YOK"
Takımlarının internetteki tartışma platformlarında bu olayı masaya yatıran River Plate taraftarları, oyuncunun böyle bir bedelle gitmesine çok sıcak bakıyor. "Lanzini çok kaliteli çok yetenekli ama bir maç oynuyor dokuz maç rezalet. Bu istikrarsızlığa rağmen 10 milyon Euro'ya teklif geliyorsa derhal elden çıkarmamız lazım" "Bundan daha fazla ne kadara satabiliriz ki? Kimse Arjantin Ligi'nden bi oyuncuya artık 30 40 milyon vermez" şeklinde yorumlar yapan taraftarlar, Lanzini'nin çok kaliteli olduğunu fakat 10 milyon Euro etmeyeceği fikrinde birleşti.

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ilhan mansız_melis

Bizim transfer bütçemiz de belli takımın ihtiyaçları da. Bir oyuncuya nasıl 10 milyon Euro vereceğiz ki ?

NoPasaran

Beşiktaş 4.5 milyon euro öneriyor
Bu 10 milyon euro rakamları asparagas..

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ilhan mansız_melis

E yani. Benim demek istediğim de bu.

Lanzini'yi hiç izleyen biri var mı aramızda ?

NoPasaran

Ben fm de biliyorum. Teknik, heyecanlı bir oyuncu. Ancak su an lider değil. Şutu kötü .

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

RCA

Lanzini aradigimiz futbolcu degil. Hala arkasindayim lafimin.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

[KralKartal]

Menejerler öneriyorda önder özen geldi geleli ne yapmis? Niye gorevde, neden goreve getirildi?
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

El Colgado

onder hoca menajer istemiyor zaten ama dinlemiyorlar

galaxy note II - tapatalk

NoPasaran

Lanzini aradığımız oyuncu olmadığı konusunda hemfikrim..

Ancak bu tarz transferlere ihtiyaç var. 2-3 tane üst düzey tecrübeli oyuncularla beraber çok iş yapabilir..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

RCA

Volkan abi kastettigim de bu. Hani senin bir yazin vardi cok iyiydi. Once adam gibi kaliteli 28 32 yas arasi 3 4 tane monte oyuncular alacaksin. Sonra bunlarin yanina lanzini gibi oyuncular ekleyeceksin. Lanzini alinmasin diyorum. Ona verilecek paraya danny alinsin. Bize tecrubeli ve kaliteli ayak lazim şu konumda

İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

NoPasaran

Alıntı yapılan: RCA - Haziran 18, 2014, 16:51:36
Volkan abi kastettigim de bu. Hani senin bir yazin vardi cok iyiydi. Once adam gibi kaliteli 28 32 yas arasi 3 4 tane monte oyuncular alacaksin. Sonra bunlarin yanina lanzini gibi oyuncular ekleyeceksin. Lanzini alinmasin diyorum. Ona verilecek paraya danny alinsin. Bize tecrubeli ve kaliteli ayak lazim şu konumda

Bende hem danny hem lanzini alınsın diyorum..

Ya zaten ona güvenmezler sadece..

Yoksa Oğuzhan da var yani genç olarak..

Tecrübeli oyuncu mutlaka alacaklardır..

Beşiktaş bu sene bence 20 milyon euroya yakın bonservis harayacaktır..

Bu 11 milyon lafı bana transfer taktiği gibi geldi
Aşk bu Aşk !

volkanca.net