Ana Menü

Başka Konu yok ! Basında çıkan Transfer haberleri (Duyum varsa buraya)

Başlatan carsi52, Nisan 25, 2010, 01:46:39

0 Üyeler ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

UEFA bu sezon Galatasaray ve Beşiktaş'a 'mali kıstaslara' uymadıkları gerekçesiyle ihtar göndermişti. Galatasaray gelir-gider tablosunu dengelemek adına TT Arena'daki VIP koltuklarını 15 yıllığına satışa çıkardı. Bu satıştan yaklaşık olarak 120 milyon TL civarında bir gelir bekleyen Galatasaray, UEFA'ya 'gider-gider tablosunu' dengelemek adına yaptığı çalışmaları sundu. Ancak Beşiktaş'ın mali kriterlere uyma konusunda oldukça büyük sıkıntıları var. Üstelik futbolcularının Siyah-Beyazlı kulüpten alacaklarını tahsil edemedikleri gerekçesiyle FIFA'ya başvuruda bulundukları iddiaları ortada dolaşıyor!
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Brestgerfich

Bu yılki sportif borçları borç batağına atılan bir kürek toprak olur.

Borç batağı... Borç göleti. İlginç bi cümle oldu. Bataklığa toprak atılması mantıklıdır dmi? Kurutmak adına falan ???
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

CR7

Alıntı yapılan: El Maestro - Nisan 09, 2012, 00:25:53
Galatasaray Fernandes'i istiyormuş ..

Böyle bir haber dolanıyor ortalıklarda ..

bu sanırım bir iğneleme. :)

amrabat,necati,culio,yiğit gökoğlan gibi işlerden sonra "gs fernandes'e teklif yapmaya hazırlanıyor."
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Grocbenn

G.Saray'ın Adnan Polat dönemi gibiyiz şuan.

Abartılacak batacak bir durum yok bence.Ama önlem şart.Stad yapılasıya kadar elimizdeki maaş yükünü düşürüp birkaç adamımızı satmamız şart.Yapılacak transferlerde de yıldız beklemeyeceğiz.

Bence bu takım piyasada ne kadar yerli varsa acil toplamalıdır.Yerli kalitesi sıfırında altında çünkü.

CR7

Atakan Kurt: DÜN GECE İLGİNÇ RUYALAR GÖRDÜM.Yasin Öztekin ile anlaşan Beşiktaş u21 milli takımımızda oynayan 1990 doğmlu Alper Uludağ’la da anlaşmıştı.

Atakan Kurt: DÜN AYRICA BAŞKA RUYALAR DA GÖRDÜM Menajerler Beşiktaş’a R.Santander’de top koşturan 1988 doğumlu Adrian Gonzalez Morales’i de önerdiler

Atakan Kurt: Alper Uludağ’da 11 aralık 1990 doğumlu.İleriye dönük orta saha oyuncusu.Almanya 2.lig ekiplerinden Aachen’da oynuyor.Belçika doğumlu.

Atakan Kurt: İsmail Köybaşı Blackburn Rovers takımı tarafından takip ediliyor..İngiliz ekibi zaten son 6 aydır İsmail’i izliyormuş.

rüyalar gerçek olsa...

El Maestro

Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

CR7

her rüya gerçek olsa ohoo manasında.
ama iyi oyuncu yasin filan.

Adrian da Real madrid altyapısı almış. iyidir.

A product of Real Madrid's youth system, Adrián spent 2006–07 with the B-team of Real Madrid Castilla (where he was trained by his father, former club legend Míchel). He then served two second division loans in the following season, with Celta de Vigo and Gimnàstic de Tarragona, being irregularly used in both sides.

El Maestro

Anladım ben orayı farklı anlamışım ..  :)

Ne yalan söyliyim tanımıyorum Adrian'ı falanda ..

El Colgado

Madrid alt yapısı tabi ki etkili, kendilerine yararları dokunmasada.
Mata ve Soldado son senelerdeki en iyi iki örnek.
Ama ben bu adı geçen ismin üst düzey olduğunu tahmin etmiyorum, eğer öyle olsaydı Valencia kesin el atardı olaya.  ;D

El Colgado

2013'te sözleşmesi biten Holmen'i İbb satmak istiyormuş ve ilgileniyormuşuz.
Ayrıca Holosko - Webo takası olabilirmiş.
-miş'li yazdım, dikkat lütfen.
Ben ikisini de beğeniyorum ama Webo tam profesyonel bence.

KeePSaKe

Beşiktaş Yönetimi bombayı patlatmaya hazırlanıyor. Daha önce PSG, Barcelona, Milan ve Flamengo formaları giyen Brezilya'nın süper starı Ronaldinho Beşiktaş'a teklif edildi.

Türkiye Gazetesi'nin haberine göre; Avrupalı menajerlerin Başkan Fikret Orman'a böyle bir teklifle gelmesi camiayı heyecanlandırdı, ancak yaşanılan maddi kriz sebebiyle yönetim bu transferin mümkün olamayacağı görüşüne vardı.

İşte bu noktada yardıma kulübün ana sponsorlarından Ülker firması yetişti. Beşiktaş Erkek Basketbol Takımı sponsorluğunu Milangaz'a kaptıran Ülker grubu'nun, yeni dönemde de Beşiktaş'ın ana sponsorlarından biri olmak adına, Ronaldinho transferi için yönetime cazip bir teklif sunduğu iddia edildi.

ADİDAS-NİKE SAVAŞI
Buna göre; daha önce Matias Delgado'yu Beşiktaş'a kazandıran Ülker firması 32 yaşındaki yıldıza önümüzdeki sezondan itibaren siyah-beyaz formayı giydirebilmek için kolları sıvadı. İki taraf arasındaki ilk görüşmede Ülker, Ronaldinho'nun bonservis ücretini karşılamak istediğini açıkladı.

Beşiktaş Yönetimi, Brezilyalı yıldızın talep ettiği yıllık 3 milyon euroyu karşılama konusunda da sıkıntıya düşünce Ülker, sambacının alacağı transfer ücretinin %50'sini karşılamayı da teklif etti.

Ronaldinho transferi ile kombine satışlarını ikiye katlamayı hedefleyen Beşiktaş Yönetimi teklife sıcak bakıyor. Bu transferdeki tek sorun ise Beşiktaş'ın adidas, Ronaldinho'nun ise Nike firması ile olan sponsorluk anlaşmaları.
Since 1903

RCA

İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

El Maestro

IL Capitano

Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....