Ana Menü

Başka Konu yok ! Basında çıkan Transfer haberleri (Duyum varsa buraya)

Başlatan carsi52, Nisan 25, 2010, 01:46:39

0 Üyeler ve 20 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

El Maestro

Eskişehir için 10 numara transfer olur tartışmasız ..

Yalnız Sivok'un gitceğini ben hiç düşünmüyorum .
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

CR7

Holosko'nun talibi artıyor
Beşiktaş'ın Slovak golcüsü Holosko paylaşılamıyor... Siyah beyazlıların geçtiğimiz sezon İstanbul Büyekşehir Belediyospor'a kiralık olarak verdiği Slovak oyuncu için son teklif Antalyaspor'dan geldi.

Önce İstanbul Büyükşehir Belediyespor ardından Mersin İdmanyurdu ve Orduspor bu futbolcuyu kadrosuna katmak isterken, son olarak da Antalyaspor'un Holosko için Beşiktaş'ın kapısını çaldığı belirlendi.

Antalyaspor Teknik Direktörü Mehmet Özdilek'in siyah-beyazlı takımın yöneticisi Cengiz Zülfikaroğlu'nu telefonla arayarak "Holosko sizden yıllık 1 milyon 800 bin euro alıyor. Biz 750 bin eurosunu verelim gerisini siz ödeyin" dediği, Zülfikaroğlu'nun da Özdilek'e "Biz artık transferlerde böyle hareket etmiyoruz. Ancak tamamını verirseniz sizinle görüşürüz" karşılığını verdiği öğrenildi.

Mehmet Özdilek'in bunun üzerine "Holosko hem insan hem de sporcu olarak tam bize uygun bir isim. O zaman Holosko için bonservis parası istemeyin, ben Holosko'yu Antalya'ya gelmesi konusunda ikna ederim" yanıtını verdiği ifade edildi. Cengiz Zülfikaroğlu'nun ise "Benim bu konuyu önce Serdal Adalı ile ardından da Başkanımız Yıldırım Demirören ile konuşmam gerek. Teklifinizi iletelim. Şartlar uygun olursa, masaya otururuz" şeklinde konuştuğu belirtildi.

Beşiktaş'ın kadrosundan gönrdermeyi planladığı isimler için acele etmediği, yabancı kontenjanı ile ilgili yeni federasyonun vereceği kararı bekleyeceği de gelen haberler arasında.

Bu arada Beşiktaşlı oyuncular, 27 Haziran Pazartesi günü BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde toplanacak ve 2011-2012 sezonu öncesindeki ilk antrenmanını 28 Haziran Salı günü yapacak. 4 Temmuz'a kadar çalışmalarını İstanbul'da sürdürecek olan Beşiktaş, daha sonra 15 Temmuza kadar Avusturya'nın Leogang bölgesinde kampa girecek.

Siyah-beyazlılar, 12 Temmuz Salı günü Salzburg, 14 Temmuz Perşembe günü FC Pinzgau Saalfelden ile hazırlık maçlarında karşı karşıya gelecek.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

NoPasaran

Şu holosko felanda artık mide bulandırıyor..

arkadaş verin bedava gitsin artık kafamız rahar olsun bir dönemde yahu
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Cem Goren

verin gitsin birini demişti zamanında Neşeli Günler'de vecihi başkan :)

sizde verin gitsin ya
altın kapılarımız kan oldu tayfun

El Maestro

BOSINGWA´DA ARACI MOURINHO

Tayfur Havutçu, "Hilbert'i yeni sezonda kadroda düşünmüyorum" deyince harekete geçen Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören, Chelsea'nin Portekizli süperstarı Jose Bosingwa'yla görüşmelere başlamıştı. İlk etapta Kartal'a yeşil ışık yakan başarılı sağ kanat oyuncusu, Chelsea'nin başına vatandaşı Villas-Boas geçince fikir değiştirip, "Yeni hocamla görüşmeden size net yanıt veremem" demişti. İşte bu noktada Başkan Yıldırım Demirören, çok yakın bir dostundan yardım istedi: Jose Mourinho...

Chelsea ve İnter'de yardımcılığını yapan Villas-Boas'la bir görüşme yapan Jose Mourinho'nun, Bosingwa transferinde önceliğin Beşiktaş'a verilmesini rica ettiği öğrenildi. Ayrıca Bosingwa'ya da telefonla ulaşan 'özel biri' lakaplı başarılı çalıştırıcı, Siyah-Beyazlı kulüp hakkında olumlu referans verdi. Bu gelişmeler sonrasında Beşiktaşlı idareciler iyice rahatladı. Bu transferin gerçekleşme ihtimalini güçlendiren bir nokta daha var: Bosingwa'nın menaceri de, Demirören'in yakın dostu Jorge Mendes...

Kaynak: Fanatik

ERHUN

Demirören'in yakın dostu kan emici Jorge var bu işin içinde, bu adam Chelsea'de kalmazsa bize gelir bu kadar net bence. :D

NoPasaran

DEFANSA bir takviye daha yapması beklenen Beşiktaş'ın Juventus'un sağ beki Marco Motta ile ilgilendiği ortaya çıktı.

Avrupa transfer piyasasının nabzını tutan 442.com adlı site, Siyah-Beyazlılar'ın 25 yaşındaki İtalyan oyuncu için Torino temsilcisine 5 milyon euro teklif ettiğini yazdı. Transferin resmiyete dönüşmesi halinde Motta'nın Kartal'dan senelik 1.9 milyon euro alacağı belirtildi. Beşiktaş'ın, 2015 yılına kadar Juve ile sözleşmesi bulunan yıldız oyuncunun transferinde sorun çıkması durumunda rotasını yeniden Chelsea'den Bosingwa ile Valencia'dan Miguel'e çevireceği öğrenildi.
Haber Kaynağı: Star
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

K.D

bosingwa,miguel,motta 3 aday var tabiki gönül bosingwa yı  ister ama bakalım süper kupaya kadar takıma monte edebilsek bari adamı :)
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

El Maestro

Bosingwa'yı bedava almak varken ondan daha iyi olmayan adamlara bonservis bedeli ödeyip almak tam bir saçmalık olur ..

K.D

Alıntı yapılan: El Maestro - Haziran 30, 2011, 14:16:56
Bosingwa'yı bedava almak varken ondan daha iyi olmayan adamlara bonservis bedeli ödeyip almak tam bir saçmalık olur ..
abi bosingwa bedava olsa 50 kere alırdık şimdi :) bende ilk başta bedava sanıyordum ama chelsea ile 1 yıllık sözleşmesi varmış daha o yüzden 5-6 civarı bir şey ödeyeceğiz herelde :)

El Maestro

Bunu bilmiyordum bak.  :) 

3e falan halledilir o istense aslında .

K.D

Alıntı yapılan: El Maestro - Haziran 30, 2011, 15:25:43
Bunu bilmiyordum bak.  :) 

3e falan halledilir o istense aslında .
yani boas ikna edilirse halledilir ama fernandes gelmiycekse o bölgeyede bir yabancı lazım :D

El Maestro

BOSINGWA YATTI

Beşiktaş´ın Chelsea´den almak istediği Portekizli oyuncu Bosingwa´dan olumsuz yanıt geldi.

Real Madrid Teknik Direktörü Mourinho'nun da bu transfer için devreye girmesine rağmen Bosingwa futbol hayatına Chelsea'de devam etmek istediğini belirtti. Tecrübeli sağ bekin Chelsea olmasa bile önümüzdeki senelerde de İngiltere'de futbola devam etmek istediğini Beşiktaş'a söylediği öğrenildi. Bunun üzerine Siyah-Beyazlılar'da yeni arayışlar başladı.

Kaynak: Fanatik

K.D

ulan şu topic geçen yıl harıl harıl çalışırdı bu sezon sn gelen mesaj 3 temmuzda vay anam vay gündem saçma sapan şeylere kalmış bizim için şikeymiş peh komik bunlar :D