Ana Menü

Başka Konu yok ! Basında çıkan Transfer haberleri (Duyum varsa buraya)

Başlatan carsi52, Nisan 25, 2010, 01:46:39

0 Üyeler ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carsi52

Volkan Şen gelsin şimdiden iddaa ediyorum şampiyon oluruz ;D
Bölünür senin için uykular!

RCA

İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

CR7

o değil de biz delgado'yu niye bu manchester city'nin sahibine bedava verdik. ne saçma bir yönetim yahu. bir şeyler düzeldi sanmıştık ama...
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

NoPasaran

Spn gün yarın dimi..

Alırlar herhalde bir oyuncu ya.

Schuster bunu görmemesi imkansız..

Delgado olayı cidden komedi. Yabancı sıkıntısıda yokken eldeki adamı transfer geelcek diye bedavadan yolla..Hay maşallah. Bari misimoviçi alsaydınızda biraz ortalık şenlenseydi
  :itele
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Cem Goren

2 Hece 8 Harf--->TRANSFER...

Ne donemdı arkadas. Taaa mayıs'da basladı bı manısa macıydı Besıktas'ım sezona veda ederken taraftar stadı Quaresmaaaa Quaresmaaa oley oley oley dıye ınlettı. Ve akabınde taraftar kudurmaya basladı. RESMİ SİTE'de bir yazı olmamasına ragmen HERKES bu adam gelıcek dedı. Bı dunya "sözüm ona YÖNETİCİ TANIDIGI" olan cıktı ortaya. ""Halkın Takımı"" dedıklerı bu olsa gerek herhalde.Neyse bır mayıs gunu ogleden sonra cok ıyı hatırlıyorum üsküdarda cay ıcıp tavla oynuyordum -ulan ne guzelde mutluydum o ana kadar ben-öhö öhö neyse konu dagılmasın o ara cok sevdıgım bı abim aradı "quaresma borsaya bıldırıldı" dedı. O andan sonra hanı oyun falan yalan olmus artık mesajlar falan atıyoruz okuyoruz(mesaj hakkımda var hani o zamanlar). eve gelıyorum Forumlarda Q7 haberlerı dolasırken Facebook'da adama formayı gıydırmısız cokdan. Neyse uzatmayalım Qua'yı zaten o gerekenı yapıyo ımza torenı sırasında acılan bı pankart ve altında yazan ROBINHO yazısı. Iste ne oluyosa ondan sonra oluyor Besıktas taraftarı ıyıce kudurmaya baslıyo ve HUNİ'lik olma yolunda dev adımlar atıyordu. Bız rob rob rob derken bı gece ansızın Ntvspor'da GUTİ BEŞİKTAŞ'da haberı cıkıyordu. Baskan yalanlıyodu ama HALKIN TAKIMI'YIZ ya sureklı yazan cızen vardı hanı GUTİ GELDİ diyen. neyse onca spekulasyondan sonra Real Madrıd EFSANESİ olan GUTİ HAZ'da Beşiktaş'ıma gelıyordu...

Veee olanlar oluyo ahali sıkı durun. O gece ınternet Raul haberlerı ıle calkalanıyo onu atlatıyoruz ve akabınde ROBINHO seslerı yukselıyor ""RESMİ SİTE HARİÇ". Forzabesıktas'da (su carsı'nın resmı sıtesı olan) sureklı yazılar duyumlar vs.vs.vs taraftarı kudurtuyordu. Hanı ""1mesaj"" yazana kadar ""3sayfa"" oluyordu. taraftar cidden kudurmustu.

He bu arada hanı aynı anda onlıne sayısı 5i gecmeyen KK'da bıle gecelerı Nobet tutuyoduk. Bu forum ıcın ıyı bı gelısme tabı ama ıns sureklı boyle olur.

Nobetteyız dıye acılan bır baslık gecenın 5ine kadar doluydu(5ten sonra ERROR verıyor kendılıgınden allahtan rahatlıyoduk). Forza'dakı bu nobet yuzunden ısıne konsantre olamayanlar okulu asanlar hatta ısten atılma raddesıne gelenler vardı ama bır Allahın kulu cıkıp NE OLUYO LAN BI SILKELENIN demedı cunku dedık ya KUDURMUSTUK. O ara forza tarıhının Altın ısımlerı cıktı ortaya. RECAİ KOCAMAN-AYKAN UYANIKTÜRK-HALUK KESİM ve nıcelerı. Oyle bı hal aldıkı google'da ""re"" yazınca ""recaızade mahmut ekrem""'den once RECAI KOCAMAN ısmı cıktı. hatta bu adam'ın Serdal Adalı yada Cengız Zulfıkaroglu old. dusunenler vardı. O arada bu duyumcularımız gecelerı forzaya iştirak etmekde ve akabınde bombayı bırakıp gıtmekteydı. Bır kere olsun agızlarından olumsuz bısey duymadı forza. Yonetım yalanladı bunlar gelıyo dedı (taraftarda gutı ve qua transferlerıne aldandı ve akabınde bu adamlar gelıyo dedı). Herken Recai Kocaman'a tesekkur edıyordu -sankı parasını cıkarıp cebınden verdı arkadas-. (Fazla uzadı ama cok doldum be okur. mazur gör)

Son Bomba gelıyo. Bı gun uyanmısın sabah (sabah dedıysem oglen olmus) Besıktas'ın en buyuk taraftar sıtesı Forza'da ROBINHO BESIKTASIMIZA HAYIRLI OLSUN yazısı var Admın'ın tekelinde. tabı kuduran taraftar dururmu dahada costu tam bakırköylük oldu. ama resmı sıte hala susuyordu. Bız ha bugun ha yarın derken bugun konu kaldırıldı. Konu kaldırılana kadar ne kavgalar cıktı konu kılıt yedı (oyuncularımız bolumune Robınho konusu bıle acıldı dusunun ıste ya) nobetteyız topıgınde GECECILER ""bu adam gelıcek"" derken GUNDUZCULER ""gelmeyecek"" dedi. ve gunduzculer kazandı(bende son 3*4gundur onların ıcındeydım) ama hayatımda ılk kez bu kadar g.t olmayı ıstedım. Olan olmustu adam gelmedı. Taraftar kudurduguyla kaldı ama her anıyla Besıktas taraftarı ıcın unutulmaz bı transfer sezonu oldu. Sırayla QUARESMA-GUTI-ROBINHO-RAUL-KLOSE-IBRAHIMOVIC-ADEBAYOR-SERCAN-VOLKAN-OZAN ıle adımız anıldı hatta kadrolarımıza bunları yazdık. Dıatta-Seric-Sixten Weit Hıguaın gıbı bı cok basarısız deneme yapan bı yonetımın (ben hıguaın'e sans verılmesını dusunyodum ama genel kanı onemlı) bu ısımlerı bızımle adının anılması bıle hakkaten bu seneyı unutulmaz kıldı bıze. Sımdı bu yazıyı yazarken 31Agustos Saat 01:37. Yanı daha 1.5bucuk gun var. Belkı bu yazı bloga konana kadar Robı gelıcek (kudurduk ıste abı hanı hala gelebılır dıyoruz) yada baska bı oyuncuyu alacagız.

Neyse olan oldu a dostlar. Zaman ıcınde bende kendı duyduklarımı yazdım hanı arada telefon gorusmelerım olmadı degıl bı cok seyı yazdım ama olmamıs ıste abı napalm. İçinizden küfür edenler varsa fazla derıne ınmesın gece kulagım cok cınlamasın gerek yok hanı. Haydı kalın saglıcakla bı transfer donemını daha bıtırdık efsane oldu bu sene bızım ıcın ılerde coluga cocuga anlatırız artık en azından oglumuza ""oglum bak zamanında su su adamlarla adımız gectı"" derız.
Daha degınmedıgım bı cok sey olabılır ama ınanın aklıma gelmıyo gencler. Hanı yazdıkcak yazası gelıyo ısnanın ama okuyanıda dusunmek lazım zaman ıcınde ben eklerım gırmek ısteyen varsa www.kralkartal.net Hadi öptüm canlar.

olmuşmu olmuşmu :D
altın kapılarımız kan oldu tayfun

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

Batuhan

olmamış ofsayt.

2 hece 8 harf ? transfer ?

tı-rans-fer :D
Koca hestiy aya bedenem ?

Cem Goren

Volkan Abi eyvallah :ok

Hocam sagolun sızın onayınızda onemlı hanı :D

batuhan küfürmü ediyim olm :ahaha

CR7

bugün ve yarın(çarşamba) 17:00'a kadar. ve finito.

nihayet bitiyor :D

Cem Goren

transfer sezonu bıtmesse cocugumu kesıcem :ahaha

o degilde ortalık sakin iken sorayım. transer donemı bıtınce bu konu ne olacak ???

CR7

Cem Goren

yiğit lütfen ama. bak rica ediyorum. ilk defa noktalama işaretlerini kullandım bu cok ağar oldu.

CR7

NoPasaran

Ulan be yarın Robi gelsi ne olur be..

Bu kadar bekleyişten sonra haber ntv de geçerken kalp krizi geçiren Beşiktaşlılar olur sanırım
Aşk bu Aşk !

volkanca.net