Ana Menü

Başka Konu yok ! Basında çıkan Transfer haberleri (Duyum varsa buraya)

Başlatan carsi52, Nisan 25, 2010, 01:46:39

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

KeePSaKe

Beşiktaş Adebayor'u alıyor

Milan ile Juventus da istiyor ama tıpkı Q7 ve Guti'de olduğu gibi Kartal sessiz ama derinden ilerliyor. Bonservisi çok pahalı, o nedenle kiralama formülü üzerinde duruluyor. Başkan Demirören, siyahi forvetin İstanbul'a geliş tarihini bile kafasında belirledi...

Ricardo Quaresma ve Jose Maria Gutierrez gibi transferlerle sadece Türkiye'de değil, tüm dünyada dikkatleri üzerine çeken Beşiktaş, yeni bir bomba patlatmaya hazırlanıyor. Süper bir golcü alarak, yabancı transferine nokta koymayı planlayan Siyah-Beyazlı yönetim, Emmanuel Adebayor'un işini bitirmek için büyük çaba sarfediyor. Manchester City'den ayrılma kararı alan Togolu forveti Beşiktaş'ın dışında Milan ile Juventus da istiyor. Ancak tıpkı Quaresma ve Guti'de olduğu gibi Beşiktaş Yönetimi'nin Adebayor'u da ikna ederek, bu kararından döndürmeye çalıştığı ifade edildi. Başkan Yıldırım Demirören'in ısrarla istediği siyahi forvetin transferinin gerçekleşmesi için mali şartların zorlandığı öğrenildi. Bonservisi 20 milyon Euro civarında olan yıldız golcüyü tapusuyla almak zor. O nedenle Siyah-Beyazlılar kiralık formülü üzerinde duruyor. Demirören ve kurmayları bu flaş transfer için tarih bile belirledi: Önümüzdeki hafta içinde İnönü'de oynanacak HJK Helsinki maçından sonra Adebayor İstanbul'a gelecek!

Kaan Bora

Since 1903

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

NoPasaran

Beşiktaş`ı yakından takip eden gazetecilerden Serdar Sarıdağ transferde bir golcü oyuncunun takıma katılacağına inandığını söyledi. 1903radyo`da yayınlanan Erdem Ulus`un sunduğu `Gündoğdu Beşiktaş` programına telefon bağlantısı ile konuk olan Sarıdağ transfere ilişkin duyumlarını paylaştı.

İşte Sarıdağ`ın açıklamalarından satırbaşları;

"Herkes Robinho`ya kitlenmişti ama Robinho, Beşiktaş`a çok lüks gelir. Beşiktaş `bakın biz yıldız alıyoruz` demek için değil; ihtiyaç olduğu için transferler yaptı ve yıldız aldı. Bir pivota yıllardır ihtiyaç vardı ve bu şekilde bir oyuncu aranıyor. Dün Serdal Adalı`yla görüşüyorum. `yabancı transferi gündemimizde yok, bu demek değil ki yabancı alınmayacak, Gruplara kalırsan yabancı transferini bitireceğiz. Eğer gruplara kalamazsak düşük maliyetli bir golcü alacağız` dedi. Ama bence kesin bir golcü alınacak.

Bana şu ana kadar yaptığım araştırmalarda en yakın isim Altidore geldi. Kendisiyle de Villereal maçından sonra konuştum.`Bana resmi bir teklif gelmedi ama gelirse her şey olur` dedi. Adebayor da sözkonusu ama bence Altidore olacak gibi. Benim de çok beğendiğim bir isim. Dünya Kupası`nda da iyiydi. Adebayor gibi bir isim de söz konusu. Ben yönetime `yıldız mı gelecek?` dediğimde bana `evet` cevabı verildi."

"Beşiktaş Cumartesi günü Bucaspor ile ligin ilk maçını yapacak. Akdeniz ülkesi olup da liglerin bu kadar erken başladığı başka ülke yoktur. İspanyollar Eylül`de açıyor. Onlar bu mantıkla ligi açıyorsa biz niye yapmayalım."

-HABER1903-
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

18 agustosa kadar netlik kazanir diye dusunuyorum...
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

NoPasaran

Quaresma ve Guti'nin ardından bir dünya yıldızını daha kadrosuna katmak isteyen Beşiktaş, Adebayor için Londra çıkarması yaptı.

Radyospor'dan Özgür Sancar'ın edindiği bilgiye göre kulüp Başkanı Yıldırım Demirören, İngiltere'ye giderek, Londra'da Adebayor'un menajeri ve Manchester City yöneticileriyle görüşecek.

Demirören'in Emmanuel Adebayor'u transfer etmek için tüm imkânları zorlayacağı öğrenildi; ancak futbolcunun henüz 25 yaşında olması ve çok sayıda talibinin olması; üstelik Manchester City'den haftalık 200 bin pound alması bu transferin gerçekleşme ihtimalini son derecece düşürüyor.

Yıldırım Demirören'in bir röportajda "Adebayor'u almak için tüm imkanları zorlarım" sözleri Beşiktaş taraftarı arasında büyük heyecana neden olurken, dün yapılan yönetim kurulu toplantısında da kesinlikle bir yabancı forvet alınması konusunda hem fikir olunduğu öğrenildi.

Geçtiğimiz sezon Arsenal'den olaylı bir şekilde Manchester City'e gelen Togo'lu futbolcunun City ile 2014 Haziran ayına kadar sözleşmesi bulunuyor.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

[KralKartal]

30 milyon teklif edildigini gayri resmi duydum ama bilmiyorum,

Adebayor icin daha olumluyum hep dedigim gibi, Robi degil ama Adebayor daha yakin.
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

NoPasaran

Robi işi uzun süredir boşluıkta arkadaşlar..

Teklif ettiğimiz rakamlar 20 milyon euronun altında..

Bundan başka bişey yok..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

eRe

ben bonservısıyle hangısı gelecekse o olsun ıstıyorum
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

eRe

duyumun cıvkı cıktıgı an!!!

RECAI KOCAMAN : GELIYOR--LAR! dedi
AYKAN UYANIKTUR : IDDAA YI KIMLER KAZANDI. ROBAYOR! yazdı..
EKŞİ SÖZLUK : ROBINHO SALI GUNU ISTANBULDA OLACAK AKIN ADALI açıkladı yazdı
GAZETELER : BESIKTAS ADEBAYORLA ANLASTI yazdı
RADYOSPOR : ADEBAYORLA YUZDE99 KIRALIK ANLASTI BESIKTAS dedi

YONETIM SUAN INGILTERE DE!!

belkı hayal
belkı gercek
ama cıldırmamak elde degıl
dusunsenıze

Q7-----GUTİ-----ROBINHO

-------ADEBAYOR----------

dıp not : SCHUSTER BARCELONA TAKTIGIYLE OYNAYACAGINI SOLEMISTI... :)
www.erdemeksi.com

CR7

Aykan Uyanıktürk Forma için iddaya giren arkadaşlar; hazırmısınız? kazanan siz olacaksınız tebrikler

:ok :bjk :bjk :ahaha
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

eRe

daha da yazıyım abı
guvendıgım en az 3 kısı daha bu haberı yaptı

bırı HALUK KESIM..HAYIRLI OLSUN YAZDI
biri QUARESMA TRANSFERINI 1 AY ONCESINDEN SOLEYEN BIRI ROBINHO GELDI YAZDI..

www.erdemeksi.com

NoPasaran

İkisinin gelmesi bence çok uçulmuş bir durum..

Keşke olsa ama inanmıyorum..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Ağustos 11, 2010, 19:22:23
İkisinin gelmesi bence çok uçulmuş bir durum..

Keşke olsa ama inanmıyorum..

Aynen acayip uçulmuş hemde..

İkisi gelse Ernst bile oynayamıyor ön liberoda :D

Zapo-Ferrari
Q7-Guti
Ade-Robi

Ancak Ersan kurtarıcı olup Zapoyu keserse ;D
Bölünür senin için uykular!