Ana Menü

Başka Konu yok ! Basında çıkan Transfer haberleri (Duyum varsa buraya)

Başlatan carsi52, Nisan 25, 2010, 01:46:39

0 Üyeler ve 32 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

CR7

pazartesi günü zapo eskişehirspor'da diyebiliriz çok büyük ihtimal..

duyumlar duyumlar duyumlar... :D
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Cem Goren

duyumduyumduyumduyumduyumduyumduyumduyumduyumduyumduyumduyumduyumduyumduyumduyumduyumduyumduyumduyumduyumduyum

ne guzel bı transfer donemı gecırdık ama dımı KK.
altın kapılarımız kan oldu tayfun

CR7

CR7

"robinho için 4 agustosa kadar acıklama olmasını 6 agustostada istanbulda olmasını bekliyorrum......carew zaten besiktası cok istio tamamdır carew bonserviside cok yüksek değil santacruzla görüşmeler sıklaştırıldı."

KeePSaKe

RAUL OLMAYINCA GÖZLER KLOSE`DE

Flaş transferlerle gündemden düşmeyen Beşiktaş, Raul`un Schalke ile anlaşması üzerine Bayern`in golcüsü Klose`yi getirmeye çalışıyor

Beşiktaş`ta gündemi sarsacak transfer çalışmalarının ardı arkası kesilmiyor... Quaresma`yı kadrosuna katan, salı günü Guti`ye de getirecek olan siyah-beyazlıların çok istediği bir diğer yıldız, Raul ise Alman takımlarından Schalke 04 ile anlaştı. Real Madrid`in kaptanını elinden kaçıran Beşiktaş yönetimi ise hemen rotayı bir başka flaş isme çevirdi. Geçen yıl Bayern Münih`te kötü bir sezon geçiren ama Dünya Kupası`nda Almanya formasıyla bir kez daha kalitesini kanıtlayan Miroslav Klose için menajerlerle görüşen ve 32 yaşındaki oyuncunun şartlarını öğrenen siyah-beyazlı yönetim yeni bir bombanın fitilini ateşlemek üzere.

Sabah

25.07.2010 03:43

Since 1903

saldır beşiktaş

MEHMET ÇİFTÇİ

Fenerbahçe, Daniel Güiza'dan kurtulmaya çalışırken, İspanyol oyuncunun menajeri Quique Pina, İspanya Ligi'nin eski gol kralını Beşiktaş'a önerdi.
Getafe Başkanı'nın, bonservisi için 5 milyon euro istendiğini söylediği golcünün, forvet arayışında bulunan Kartal'ın Teknik Direktörü Bernd Schuster'e teklif edildiği ortaya çıktı. Uzun yıllar İspanya'da yaşayan Alman çalıştırıcının da bu konuya olumlu bakabileceği iddiasında bulunuldu.
Sarı-lacivertlilerden ayrılması neredeyse kesinleşen Güiza'ya takım bulabilmek için önce İspanyol pazarında arayışa geçen Menajer Pina'nın, istenen fiyatta bir kulüple anlaşamaması nedeniyle Türkiye pazarına yöneldiği belirtildi. Schuster'in de, İspanyol Ligi Liga'dan yakından tanıdığı Daniel Güzia konusunda tam olarak net bir yanıt vermediği, bu konuyu Beşiktaş Yönetimi ile birlikte masaya yatıracağı vurgulandı. Bu transfer konusunda siyah-beyazlı yönetimin kararının etkili olacağı ifade edildi.

Soru işaretleri
Ancak, Güzia'nın Fenerbahçe'deki sabıkalı durumu ve gol yollarındaki problemli tavrının, Beşiktaş yolundaki en büyük engel olabileceği belirtildi. Üstelik siyah-beyazlıların, "Artık Fener ve Cim Bom gibi büyük takımlardan futbolcu almayacağız" yolundaki düşüncesinin de bu transferin olasılığını zayıflattığı vurgulandı.

Allah koru YARABBİM  :o
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

KLose müthiş olur Carew iyi olur Güiza intihar olur. Mehmet Çiftçi'nin BJK'ya bir antipatisi var ş.siz!

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

husoeagle

NoPasaran

Guti transferi herkesin malumu. Salı günü Türkiye'de olacak. Muhteşem bir tören planlanıyor. Ama Robinho konusu anlatıldığı gibi değil.

erdoğan aktaş.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

bu erdoğan aktaş denen adam başka transfer olacağını sanmıyorum, yok öyle bişey diyordu

inanmıyorum bu adama

NoPasaran

Robinho'yu transferi konusunda Başkan ve yönetim çok kararlıydı. Görüşmeler sürdü. Hatta "Alın ve gelin" direktifi verildİ..

Ancak Robinho, "Ben Türkiye'de oynamak istemiyorum" diyince, durum değişti. Bu transfer kesin yatmış görünüyor.

Yani Guti tamam, ama Robinho gelmeyecek. Hatta Robinho olmadığı için Guti transferi gerçekleşebildi gibi bir durum var ortada.

abu bu arada şimdi Beşiktaş'ta en büyük sorun, Guti'de geldikten sonra hangi futbolhcularıng önderileceği!!!

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7