Ana Menü

Başka Konu yok ! Basında çıkan Transfer haberleri (Duyum varsa buraya)

Başlatan carsi52, Nisan 25, 2010, 01:46:39

0 Üyeler ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

El Colgado

ulan başkan töre'yi alıp yanina da kaymak niyetine danny alsa var ya kral kral :D

ilhan mansız_melis

Transfermarkt'a göre Danny'in bedeli 14 milyon Euro. Sözleşmesi 2015'te bitecekmiş. Biraz zorlansa alınabilir belki.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

K.D

Abi töreyi alsında bi danny şöyle dursun valla boşa büyük umutlara kapılmayalım bu sene idare edelim seneye alırız onu da :~D
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

K.D

Gökhan Töre çıkarması
Demba Ba'yı transfer ederek taraftarını sevindiren Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, transfer çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. - Beşiktaş

Görüşmeleri bizzat kendisi yöneten Orman'ın hedefi, yılan hikayesine dönen Gökhan Töre transferini sonuçlandırmak. Başkan, bu sebeple Rusya'nın Tataristan Özerk Bölgesi'ne giderek, Rubin Kazan yöneticileriyle bir araya gelecek. Görüşmelerden kesin sonuç almak isteyen Fikret Orman'ın, Gökhan Töre'nin bonservisi için istenen 7,5 milyon Euro'yu 4 milyona indirmek ve futbolcuyu Şampiyonlar Ligi Ön Elemesi'ne yetiştirmek için baskı yapacağı belirtildi.

Öte yandan Gökhan Töre'nin de Beşiktaş'a bir an önce dönmek istediği, Oğuzhan ve Olcay'la aynı şartlarda önerilen sözleşmeyi de  kabul ettiği öğrenildi.

carsi52

Gökhan Töre mutlaka alınmalı.

Lanziniyide çok istiyor yönetim ortasahaya Lanziniyi alıcaz galiba.

Sağ bek Tarık neden düşünülmüyor ? Şuan yerli ondan başka tercih yok gibi görünüyor.

Fakat bize birde kanatlarda oynayabilen bir oyuncu lazım.
Bölünür senin için uykular!

NoPasaran

Alıntı yapılan: carsi52 - Temmuz 17, 2014, 18:32:17
Gökhan Töre mutlaka alınmalı.

Lanziniyide çok istiyor yönetim ortasahaya Lanziniyi alıcaz galiba.

Sağ bek Tarık neden düşünülmüyor ? Şuan yerli ondan başka tercih yok gibi görünüyor.

Fakat bize birde kanatlarda oynayabilen bir oyuncu lazım.

Tarık konusunda görşme var sanırım..

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

K.D

bu arada bu gs ne adi bir kulüp ulan madem tarık çamdalı almak istiyorsunuz 1 sene önce veysel sarıya salça olup almayın dimi biri bize biri size kalsın :D

El Colgado

fatih doğan töre bugün bitebilir yazmış.
anç kerim'i kazanıp sağ bek istiyormuş
ama kerim sağda yapamaz sanki

NoPasaran

Ya bakış açısında bak..

Töreyi de al
Kerimide kazan

Nolmuş yani ;D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

Töre bitti bence.
yoksa Demba ba'nın ücreti hala açıklanmamış olurdu.

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

ERHUN

Bir iş bilmezlik daha yapmasınlarda. Yabancı kuralından dolayı Töre'ye çok ihtiyacımız var. Töre'yi alsınlarda sonra Lanzini'yi mi alırlar Danny'i mi alırlar başka bir yabancıyı mı alırlar orasını bilemem.

K.D

Aynen töreyide al kerimide kazan olcayı yedeğe çek çok zor bir şey değil bu :D

NoPasaran

Gökhan Töre bizim tesislerimizde idman yapıyor..

Bu saatten sonra dönüşü olmaz sanmıyorum..

Başkan gittiyse oraya kadar halledip gelecektir. Biraz azalan inançları arttırmak için ben kendi gittiğini düşünüyorum.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

Bugün Ahmet Nur Çebi (ANÇ) ile Başkan görüşecek yarından itibaren harekete geçilecekmiş..

Demekki halen Töre konusunda sıkıntı var yoksa başkan imzalar gelirdi
Aşk bu Aşk !

volkanca.net