Ana Menü

Başka Konu yok ! Basında çıkan Transfer haberleri (Duyum varsa buraya)

Başlatan carsi52, Nisan 25, 2010, 01:46:39

0 Üyeler ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

ERHUN

Dün akşam "Demba ve Marko gelirse diye yazmıştım", onlar gelip formaları giymeden geldiler yazmam bundan sonra. Geçtiğimiz seneler beni buna itiyor, kimleri beklerken kimleri konuşurken kimleri karşımızda bulduk :).

KAP'a bildirilmediği için SPK'dan ceza almamak adına yalanlanmış olabilir, tabii bir de gayet samimi olarak "ne Demba'sı ne Marko'su, alın size LuaLua'yla Burhan" da diyecek olabilirler. Beşiktaş'ta transfer bitmez, her şey mümkündür.

NoPasaran

Chelsea kulübü futbolcularından Demba Ba ve Marko Marin'in 1 yıllığına kiralandığına yönelik haberler doğru değildir.

Kulübümüz tarafından KAP bildirimiyle birlikte, resmi açıklamalar yapılmadan bu tarz transfer haberlerine itibar edilmemesini önemle rica ederiz.

Taraftarlarımızın ve kamuoyunun transferlerle ilgili resmi yayın organlarımızda yer alacak bilgileri ve Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından KAP'a yapılacak duyuruları esas almaları gerektiğini hatırlatırız.

Beşiktaş JK
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

K.D

Yalçını hemen getirirken iyi kampa millet ona tepki vermesin diye gazetelere yalan haber mi servis ediyo lan bu çakal yönetim :))
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

ilhan mansız_melis

Yalçın'ı İngiltere'ye götürdük ama KAP'a bildirmedik değil mi ?

eRe

www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

K.D

32 yaşındaki genç yıldız yalçın ayhan denemek amacıya ingiltere kampına götürülmüştür bu yüzden henüz spk ya bildirim yapılmamıştır.ayrıca yönetim olarak en kısa zamanda en gereksiz anadolu topçularını bulup getireceğimizden kimsenim şüphesi olmasın.kamuoyunun bilgilerine sunarız.

Beşiktaş jimnastik kulübü :D
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

NoPasaran

Ntvspor da Beşiktaş Konusu çıktı bilgi vereyim size bakalım oradaki muhabir ne diyecek.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

Beşiktaşın yeni forveti Demba ba diyor NTV  ;;D Kulübü ile her konu anlaşıldı diyor...

Olay bugün itibari ile değişmiş. Benşiktaş bonservis istiyormuş..Chelsea da verebiliriz demiş akşama kadar bekleniyormuş.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ilhan mansız_melis

eRe

biri çok güzel yazmış.
Fikret Ormanla kız istemeye gitsek onuda kiralık ister...
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

El Colgado

valla olabilir
senin kendi evin yoksa başkasının evinde yatıyorsan kiralık kız ister fikret başkan da

ilhan mansız_melis

Yarın Londra'da formanın içinde Demba Ba'yı görmeyelim ? Bir anda üzerinde beyaz formayla Demba Ba çıkarmış podyuma.

;D ;D

Demba Ba Demba Ba koy şu Fener'e Cimbom'a.

Tezahürat bile hazır. :D